→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Бізнесманія

21 Лютого

Як відкрити клінінгову компанію: практичні рекомендації

Професійне прибирання приміщень – це бізнес, який приваблює підприємців завдяки зростаючому попиту та низьким інвестиційним вкладенням. Клінінгові послуги є актуальними як серед фізичних осіб, так і серед компаній та організацій. Адже наводити чистоту важливо не лише вдома, а й в офісах, підприємствах, магазинах, кафе, готелях, а також на прилеглій території.
12 Лютого

Microsoft – лідер з подолання невдач

От большинства технологических гигантов Microsoft отличают почти полувековая история и умение противостоять провальным начинаниям. Ни одна суперкомпания не получала столько критики за неудачные продукты. Смартфоны Kin, консоли Kinect, операционная система Windows Mobile и медиаплеер Zune – эти разработки часто приводят в качестве примера ее слабости.
12 Лютого

Бренд Toyota: за 88 років від ткацького станка до лунохода

2021 показав безумовне всесвітнє лідерство Toyota Motor: компанія продала 10,5 млн автомобілів, показавши 10% приросту щодо 2020 року і випередивши на 2,2 млн одиниць найближчого конкурента – німецький Volkswagen. На ринку США Toyota також посіла перше місце з 2,3 млн. проданих машин, залишивши позаду американські GM і Ford.
12 Лютого

Як відкрити квітковий магазин з нуля: короткий посібник

Квітковий бізнес – популярний та рентабельний. Він вимагає великих фінансових вкладень, а попит на квіти є постійно. Багато підприємців-початківців хотіли б відкрити квітковий магазин самостійно, але не знають, з чого почати. У них одразу постають різні питання.
12 Лютого

Як відкрити кондитерську з мінімальними вкладеннями в Україні

Будь-який бізнес у харчовій промисловості при грамотному підході буде дуже прибутковим, тому що їжа відноситься до постійно затребуваних продуктів. Це правило діє і при виробництві кондитерських виробів. Плюс цієї діяльності в тому, що почати готувати та продавати солодощі можна з мінімальними вкладеннями, що швидко окупаються.
12 Лютого

Як заробити на NFT: створення, продаж та інвестиції

Сфера digital розвивається дуже швидко – постійно з'являються нові технології, інструменти просування бізнесу, джерела заробітку. Ось так кілька років тому увійшли до нашого життя біткоїни та інші криптовалюти. Тоді ніхто про них нічого не знав, а сьогодні нікого вже не здивуєш оплатою чи благодійними внесками у крипті.
12 Лютого

Як створити NFT-маркетплейс та заробити на продажу токенів

NFT є новим видом цифрових активів, які містять унікальну інформацію. Кожен такий токен має власну цінність і ціну, але загальної капіталізації вони немає. При цьому сукупність найпопулярніших активів становить близько $17 млрд.
12 Лютого

Як відкрити косметологічний кабінет з нуля

Напевно, ви погодитеся з твердженням, що бажання жінок залишатися молодими і привабливими актуально в будь-якому віці. Різні недосконалості зовнішності, пов'язані зі старінням чи захворюваннями, можна усунути за допомогою особливого виду медичних послуг – косметологічних.
12 Лютого

Як відкрити тату-салон: практичні рекомендації

Якщо раніше татуювання були прерогативою військовослужбовців, їх любили бунтарі та ув'язнені, то сьогодні вони мають вищу художню та естетичну цінність. Тату більше не асоціюються з певною субкультурою, а сприймаються як прикраса, спосіб самовираження. Вони стали трендом, а попит ними зберігається стабільний. При цьому натільний розпис наносить як молодь, так і люди старшого віку.
12 Лютого

Будівельний бізнес: як відкрити будівельну фірму та почати заробляти

Разом із збільшенням попиту на нерухомість, бажанням людей покращити свої житлові умови зростає та інтерес до будівельних компаній, професійних майстрів. Тому відкриття будівельної фірми є вдалим рішенням, незважаючи на високу конкуренцію у цій сфері.
12 Лютого

Інвестиційний фонд криптовалют: як створити та заробити

Криптовалюта доступна всім користувачам, тому зі зростанням популярності електронних активів збільшується кількість їх власників. Багато хто з них не розуміється на особливостях використання цифрових монет і не має досвіду, необхідного для примноження капіталу.
12 Лютого

Як відкрити манікюрний салон з нуля

Усім відомий той факт, що доглянуті руки вважаються правилом гарного тону, тому жінки рідко обходяться без професійного манікюру. До того ж лак на нігтях потрібно оновлювати не рідше ніж один раз на місяць.
12 Лютого

Як створити власну криптобіржу і заробити на криптовалюті

Одним із найпопулярніших бізнесів у сфері обміну та купівлі-продажу цифрових валют є криптобіржа. Вона дозволяє щодня отримувати хороший прибуток і триматися на плаву навіть під час стагнації чи період занепаду криптовалютного ринку.
12 Лютого

Як відкрити нічний клуб: повний посібник зі створення клубного бізнесу

Відкриття нічного клубу є сучасним та вигідним бізнесом. Такі заклади користуються популярністю, оскільки дозволяють відпочити, весело провести час у колі друзів, потанцювати та насолодитися творчістю різних артистів під час виступів та шоу-програм.
7 Лютого

Бізнес на криптовалюті: як створити власну монету та заробити

З появою різних сучасних технологій розвиваються всі сфери життя, у тому числі й фінансова, спрощується діяльність компаній, відкриваються нові шляхи вирішення завдань та способи заробітку. Одним із таких напрямків стала криптовалюта.