→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Дизайн сайтів

40

Оцінили: 10

Присутність компанії в інтернеті через сайт є невід'ємною умовою залучення клієнтів. Позитивний результат багато в чому досягається завдяки тому, наскільки красиво та зрозуміло виконано дизайн сайту.

Замовити сайт
Вибрати тарифУ ЯКИХ МЕТАХ РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ?

Утримання відвідувача на сайті

Протягом 2-3 з візуального контакту із привабливо оформленим сайтом у відвідувача виникає інтерес та бажання затриматися на сторінці довше.

Підтримка іміджу компанії

Стильно оформлений дизайн сайту підвищує авторитет компанії в очах відвідувачів ресурсу та підвищує рівень довіри користувачів.

Підтримка маркетингу та продажів

Відвідування продуманого до дрібниць сайту викликає приємні емоції у відвідувачів і сприяє здійсненню замовлення товару або послуги саме у вас.

Збір та аналіз інформації. Полягає у визначенні проектних завдань на основі заповненого клієнтом брифа, вивчення сайтів основних конкурентів з бізнесу.
Обговорення деталей. Проводиться колективне обговорення структури майбутнього сайту, відповідної колірної гами, юзабіліті тощо.
Розробка дизайн-макету. У кількох варіантах підбирається вигляд та місце розташування основних елементів сайту, розробляється зрозуміла навігація.
Затвердження дизайну. Після демонстрації замовнику підготовленого макета дизайн затверджується (за умови відповідності корпоративному образу компанії, інакше до нього вносяться необхідні редагування).

Чи цікавлять послуги дизайну сайтів? Розробка та створення дизайну сайту від WeLoveBrends. Адаптивний. Вродливий. індивідуальний.

Основні критерії, яких необхідно дотримуватись при створенні дизайну сайту

 • Оригінальність . У дизайні сайту має бути «родзинка», креативна ідея, яка зробить інтернет-майданчик несхожим на безліч представлених у мережі варіантів.
 • Відповідність тематиці . Вибрана для сайту дизайнерська концепція має відповідати тематиці бізнес-діяльності.
 • Зручність використання. Користувачеві, що потрапив на сайт, повинно бути легко переміщатися по його сторінках і між розділами.

Від чого залежить вартість дизайну сайту?

Остаточна ціна послуги зі створення дизайну інтернет-ресурсу формується виходячи з таких ключових факторів, як:

 1. Тип сайту
 2. Складність робіт.
 3. Загальна кількість сторінок.
 4. Строки реалізації проекту.

Майте на увазі, що індивідуальний дизайн сайту коштуватиме дорожче, ніж виконаний за готовим шаблоном. Однак і ефективність його роботи буде набагато вищою.

Послуги з дизайну сайту від студії WeLoveBrands

 • Редизайн сайту Допомагає привернути увагу нових клієнтів у разі зміни напряму вашої діяльності, а також переробити застарілий дизайн сайту.
 • Дизайн адаптивного веб-сайту. Адаптивний формат дозволяє вашому інтернет-ресурсу коректно відображатися на будь-якому пристрої (смартфоні, планшеті, ноутбуці тощо) і тим самим залучати більше відвідувачів.
 • Дизайн лендінгу. За допомогою грамотного дизайну сайту-односторінника ви зможете успішно продавати ваш товар чи послугу.
 • Дизайн корпоративного веб-сайту. Грамотно представлений в інтернеті сайт із вигідними перевагами демонструє клієнтам солідність вашої компанії.
 • Дизайн інтернет-магазину. Практичне та естетично привабливе оформлення онлайн-майданчика змушує її відвідувача купити ваш товар чи послугу.
 • Індивідуальний дизайн сайту Ексклюзивність сайту – гарантія підвищення іміджу та запорука успіху компанії.

Плюси створеного командою WeLoveBrands дизайну сайту:

 • Зручне адміністрування інтернет-ресурсу. Ви отримуєте інтуїтивно зрозумілий в управлінні та використанні сайт із зручною навігацією.
 • Формування лояльної аудиторії. Застосування свіжих тенденцій та знань психологічних особливостей користувачів дозволяють завоювати та утримати увагу до сайту цільових відвідувачів.
 • Підвищення впізнаваності у мережі. У свою чергу розширення онлайн-аудиторії та більш висока відвідуваність сайту сприяють зростанню вашого прибутку.

Замовити дизайн сайту у WeLoveBrands

Результатом співпраці з нами стане успішно працюючий інтернет-ресурс, що залучатиме максимальний потік клієнтів і забезпечує високий прибуток вашому бізнесу. Для замовлення дизайну сайту у студії WeLoveBrands просто наберіть номер 38 044 38 44 99 0 або заповніть форму зворотнього зв'язку.

Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 10

Середня оцінка 4 / 5

Замовити послугу