→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Дизайн сувенірної продукції

30

Оцінили: 6

Цікава сувенірна продукція активно використовується як рекламні носії на виставках та корпоративних заходах. Залежно від цілей та суб'єкта призначення виділяють такі види сувенірної продукції, як промо-вироби, бізнес-сувеніри, подарунки VIP-класу, нестандартна сувенірна продукція.

Замовити сувенірку
Вибрати тарифДИЗАЙН СУВЕНІРІВ: ПРИНЦИПИ РОЗРОБКИ WELOVEBRANDS

Оригінальність

Прагнемо того, щоб рекламно-сувенірна продукція з нашим дизайном виділялася серед аналогічної продукції та запам'ятовувалась користувачам. Тому уникаємо як одноманітності, так і надмірної химерності при створенні дизайну сувенірів.

Релевантність

Окрема увага приділяється тому, щоб рекламно-сувенірна продукція компанії, у тому числі і її дизайн, для солідних людей відповідала їхньому статусу.

Виразність

Сувенірна продукція, фірмовий стиль (логотип), на якій акцентує на собі увагу, підкреслює єдність корпоративного стилю вашої компанії в очах клієнтів та партнерів.

Приділяємо увагу деталям під час роботи над індивідуальним дизайном
Пропонуємо цікаві та стильні дизайнерські рішення
Враховуємо особливості подальшого нанесення фірмової символіки на сувенірну продукцію
Виконуємо замовлення будь-якого рівня складності та обсягу в короткі терміни

WeLoveBrands розробить для вас креативний дизайн сувенірної продукції будь-якого виду

Для чого потрібна сувенірна продукція?

Наявність у компанії сувенірної продукції з привабливим дизайном:

 • підвищує лояльність цільової аудиторії до вашого бренду;

 • сприяє просуванню товарів чи послуг;

 • допомагає сформувати відомий образ підприємства.

Презентуючи функціональні та практичні сувеніри з персональним дизайном партнерам по бізнесу на ділових зустрічах, колегам та співробітникам на знак уваги, потенційним клієнтам під час проведення акцій, ви отримуєте можливість підвищити рівень продажу своєї компанії.

Сувенірна продукція на замовлення: етапи дизайнерської розробки

 1. Попередній етап розробки дизайну. З отриманого від клієнта заповненого брифа формується загальне уявлення про його сувенірної продукції, визначаються цілі замовника, складається технічне завдання дизайнеру.

 2. Активний етап розробки дизайну. На основі технічного завдання з урахуванням фірмового стилю компанії виконується розробка дизайн-макетів у кількох варіантах кожному за рекламоносія. За відсутності компанії фірмового стилю наші фахівці готові взяти на себе його розробку.

 3. Завершальний етап розробки дизайну. Після того, як замовник вибирає один варіант дизайн-макета для кожного виду сувенірної продукції, він малюється та надається клієнту на затвердження. Якщо макет не потребує доопрацювань, замовник отримує готовий дизайн сувенірної продукції.

Від чого залежить вартість робіт із створення дизайну сувенірів?

На вартість дизайну сувенірної продукції основний вплив мають два фактори: складність та обсяг робіт, а також наявність у компанії-замовника фірмового стилю. Якщо останнього немає, то такі елементи як логотип, шрифт та інші фірмові елементи вимагають попередньої розробки, що підвищує кінцеву вартість послуги. Остаточна вартість визначається після узгодження всіх вимог та побажань клієнта з дизайнером.

Чому варто замовити професійну розробку дизайну сувенірної продукції WeLoveBrands?

 • Нешаблонні ідеї. Вигадуємо свіжі та непобиті концепції візуального представлення іміджу вашої компанії на рекламоносіях.

 • Обґрунтовані ціни . Розцінки на всі види робіт прописуються в офіційному договорі на надання послуг нашою студією.

 • Комплексні послуги Створюємо не тільки дизайн сувенірної продукції, а й розробляємо фірмовий стиль, якщо він відсутній у вашій компанії.

Для замовлення дизайну сувенірної продукції у студії WeLoveBrands зателефонуйте нам за номером +38 068 883 88 13 або надішліть заповнену форму зворотного зв’язку на сайті. Якщо у вас є питання щодо послуги, задайте їх менеджеру – і отримайте детальну відповідь.

Питання - Відповідь

Які послуги із дизайну сувенірної продукції ви пропонуєте?

Брендингова агенція та студія графічного дизайну WeLoveBrands пропонує широкий спектр послуг з дизайну сувенірної продукції. До його переліку входить:

 1. Розробка оригінальної упаковки концепції. Ми створюємо від однієї до п’яти унікальних концепцій упаковки, залежно від обраного плану. Наша команда професійних дизайнерів враховує переваги та цілі замовника, щоб запропонувати індивідуальні та запам’ятовуються концепції.
 2. Дизайн упаковки дизайн (3D). WeLoveBrands надаємо візуалізацію розроблених концепцій у формі тривимірних моделей, щоб можна було повністю візуалізувати їх у реальному масштабі перед початком друку.
 3. Підбір стилю, кольору та шрифту або створення айдентики з нуля. Наші дизайнери допоможуть підібрати стиль, кольорову гаму та шрифти, які підкреслять унікальність продукції та відповідатимуть бренду. Ми також можемо створити елементи корпоративного стилю та айдентику з нуля, якщо це необхідно.
 4. Підготовка вихідних файлів для друку (.ai). Після завершення проекту клієнт отримує вихідні файли у форматі .ai, готові для друку. Це дозволить вам легко передавати файли до друкарні.
 5. Внесення поправок. Ми надаємо від трьох до необмеженої кількості правок залежно від обраного плану. Ми прагнемо забезпечити повне задоволення результатом проекту та готові доопрацьовувати дизайн-макет до досягнення ідеального результату.

Не важливо, чи є ваше завдання невеликим чи складним, вимагає виконання у стислі терміни та комплексного підходу, у WeLoveBrands готові допомогти створити видатну сувенірну продукцію, яка підвищить лояльність ЦА до бренду, посприяє просуванню товарів чи послуг та допоможе сформувати відомий образ компанії.

Які етапи розроблення дизайну сувенірної продукції?

Розробка дизайну сувенірної продукції на замовлення у брендинговому агентстві та студії графічного дизайну WeLoveBrands включає декілька етапів.

Перший етап розробки дизайну – попередній.

На цьому етапі ми уважно вивчаємо заповнений бриф від клієнта, щоб отримати загальне уявлення про сувенірну продукцію. Ми визначаємо цілі замовника та формулюємо технічне завдання для дизайнера, враховуючи всі вимоги та побажання.

Другий етап розробки дизайну – активний.

На цьому етапі, виходячи із технічного завдання та фірмового стилю компанії, наші дизайнери створюють кілька варіантів дизайн-макетів для кожного типу сувенірної продукції. Якщо компанія ще немає фірмового стилю, ми пропонуємо розробку унікального стилю, який відбиває їх бренд.

Третій етап розробки дизайну – завершальний.

Після того, як замовник вибирає кращий варіант дизайн-макета для кожного типу сувенірної продукції, ми проводимо його доопрацювання та малювання. Потім надаємо клієнту остаточний варіант дизайну для затвердження. Після затвердження дизайну ми пропонуємо готові файли сувенірної продукції.
Таким чином, кожен етап розробки дизайну сувенірної продукції у WeLoveBrands проводиться з урахуванням вимог замовника та спрямований на створення унікального та якісного продукту, що відображає бренд та цінності компанії.

Яку сувенірну продукцію Ви можете оформити?

Брендингове агентство та студія графічного дизайну WeLoveBrands спеціалізується на створенні різноманітної та цікавої сувенірної продукції, яка успішно виступає як рекламні носії на виставках та корпоративних заходах. Наша команда пропонує оформлення наступних видів сувенірної продукції:

 1. Промо-вироби. Ми розробляємо дизайн унікальних промо-виробів, які допомагають привернути увагу до бренду чи продукції на виставках та заходах. Це можуть бути креативні кишенькові календарі, брелоки, ручки, магніти та багато іншого.
 2. Бізнес-сувеніри. Створюємо стильний та функціональний дизайн бізнес-сувенірів. Вони підкреслюють професіоналізм компанії та служать корисними аксесуарами для партнерів та клієнтів. Це можуть бути шкіряні портфелі, ручки преміум-класу, блокноти із логотипом та інші корисні предмети.
 3. Подарунки VIP-класу. Розкішні та ексклюзивні подарунки допомагають зміцнити ділові відносини та справити позитивне враження на цінних клієнтів та партнерів. Подарунки класу «люкс», які ми оформляємо, можуть бути: високоякісні набори для канцелярського приладдя, настільний годинник, елітні аксесуари зі шкіри та багато інших предметів.
 4. Сувенірна продукція. Вона допомагає виділити бренд серед конкурентів і створити образ, що запам’ятовується. Ми розробляємо дизайнерські рішення для різних тематичних подарункових наборів, іграшок, арт-об’єктів і т.д.

Незалежно від вибраного виду сувенірної продукції, команда WeLoveBrands гарантує увагу до деталей та високу якість дизайну з урахуванням особливостей нанесення розробленої символіки.

У чому особливості дизайну сувенірної продукції?

Розробка дизайну сувенірної продукції у WeLoveBrands передбачає використання унікальних підходів та особливостей.

По-перше, це оригінальність. Тому ми прагнемо створювати дизайни, що виділяються з натовпу та залишають яскраве враження. При цьому ми уникаємо як одноманітності, так і надмірної химерності, щоб дизайн був привабливим і незабутнім для користувачів.

По-друге, це релевантність. Тому ми враховуємо статус та переваги наших клієнтів, створюючи дизайни сувенірної продукції, які відповідають їхньому іміджу та стилю. Ми прагнемо створити сувенірну продукцію, яка відповідатиме високому статусу та очікуванням як у приватних осіб, так і у компаній.

По-третє, це виразність. Тому ми акцентуємо увагу на фірмовому стилі та логотипі, створюючи дизайни сувенірної продукції, які відображають корпоративний стиль та підкреслюють єдність бренду. Наше завдання зробити так, щоб оформлення сувенірної продукції було і функціональним, і ефективним інструментом для привернення уваги до бренду.

Таким чином, брендингове агентство та студія графічного дизайну враховує оригінальність, релевантність та виразність при розробці привабливого, що запам’ятовується та відповідає потребам та очікуванням наших клієнтів дизайну сувенірної продукції.

З чого розпочати розробку дизайну сувенірної продукції?

Для початку розробки дизайну сувенірної продукції необхідно уважно вислухати побажання клієнта, визначити очікуваний результат, цілі та аудиторію, а також зібрати всі необхідні матеріали та дані, які будуть включені до оформлення.

Так, при розробці дизайну сувенірної продукції важливо враховувати тематику та особливості заходу, для якого вона призначається. Наприклад, дизайн сувенірів для конференції може відрізнятись від подарунків на корпоративній події або на виставці. Необхідно враховувати атмосферу кожного заходу перед початком роботи над створенням дизайну, що запам’ятовується.

Як довго триває дизайн сувенірної продукції?

Терміни виконання дизайну WeLoveBrands залежать від обсягів роботи. Розробка одного варіанта концепції оригінального пакування займає від 3 до 5 днів. Створення трьох варіантів дизайну зробимо за 7-10 робочих днів. Розробка 5 варіантів оформлення для сувенірної продукції триватиме від 10 до 14 днів.

Скільки коштує дизайн сувенірної продукції?

Ціну на дизайн сувенірної продукції формують два ключові фактори: складність та обсяг робіт, а також наявність у замовника власного фірмового стилю. У разі його відсутності потрібна попередня розробка логотипу, шрифтів та інших брендових елементів, що відбивається на підсумковій вартості послуги. Остаточна ціна встановлюється після затвердження всіх вимог та побажань клієнта з дизайнером.

Ознайомтеся із вартістю створення дизайну сувенірної упаковки у WeLoveBrands:

 • Pack – 225 $ (1 дизайн – 5-7 днів);
 • Pack + – 630 $ (3 дизайни – 7-10 днів);
 • Pack + + – 980 $ (5 дизайнів – 10-14 днів).

У чому переваги замовлення дизайну сувенірної продукції WeLoveBrands?

Замовляючи дизайн сувенірної продукції у WeLoveBrands, ви отримуєте низку переваг:

 1. Новаторські концепції. Ми розробляємо нові та оригінальні ідеї, які підкреслять унікальний імідж вашої компанії на рекламних матеріалах.
 2. Прозора цінова політика. Ми пропонуємо обґрунтовані ціни, які чітко прописані в офіційному договорі на надання послуг.
 3. Комплексний підхід. Ми не тільки створюємо дизайн сувенірної продукції, а й розробляємо фірмовий стиль, якщо це потрібно для вашого бізнесу.
 4. Увага до деталей. Ми приділяємо особливу увагу деталям під час роботи над індивідуальним дизайном, щоб кожен елемент був ідеально вивірений.
 5. Врахування особливостей нанесення символіки. Ми враховуємо особливості подальшого нанесення фірмової символіки на сувенірну продукцію, забезпечуючи легкість та точність.
 6. Гнучкість та оперативність. Ми виконуємо замовлення будь-якого рівня складності та обсягу в короткий термін, гарантуючи високу якість та своєчасне виконання робіт.

Тому співпраця зі студією WeLoveBrands є оптимальним рішенням для створення креативного дизайну будь-якого виду сувенірної продукції.

Як замовити дизайн сувенірної продукції?

Щоб замовити дизайн сувенірної продукції в студії WeLoveBrands, зв’яжіться з нами за номером +38 068 883 88 13 або заповніть форму зворотного зв’язку на нашому сайті. Якщо у вас виникли питання щодо наших послуг, не соромтеся звертатися до нашого менеджера – ми із задоволенням надамо вам детальну інформацію.

На що звернути увагу під час вибору дизайну для сувенірної продукції?

При виборі дизайну для сувенірної продукції слід звернути увагу на кілька ключових аспектів:

 1. При створенні дизайну враховуються інтереси, переваги та потреби цільової аудиторії. Тому він має бути привабливим та релевантним для вашої цільової групи споживачів.
 2. При виборі дизайну переконайтеся, що він відповідає фірмовому стилю та цінностям бренду. Це допоможе підкреслити унікальність компанії та створити єдине візуальне сприйняття.
 3. Не зайвим буде відстежити дизайн за рівнем функціональності та зручності для використання. Він має бути зрозумілим та легко сприйманим для споживачів.
 4. Оформлення має мати такі якості, як унікальність і запам’ятовуваність. Так він буде вигідно виглядати серед конкурентів та привертатиме увагу споживачів.
 5. Враховуйте особливості матеріалів, на яких відтворюватиметься дизайн, а також технології виробництва. Дизайн має бути адаптований до специфіки виробництва сувенірної продукції.
 6. Переконайтеся, що вибраний вами дизайн буде викликати потрібний емоційний відгук у споживачів та асоціюватись із позитивними емоціями та враженнями.

Враховуючи ці аспекти, можна вибрати найбільш підходящий та ефективний дизайн для сувенірної продукції.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ СУВЕНІРИ ЦІНА

Pack
від 225$

Розробка 1 оригінальної концепції упаковки

 • Проекція дизайну упаковки (3D)
 • Підбір стилю, кольору та шрифту
 • Вихідні файли для друку (.ai)
 • Кількість правок – 3 виправлення
 • Термін розробки 5…7 днів
Виберіть план
Pack +
від 630$

Розробка 3 оригінальних концепцій упаковки

 • Проекція дизайну упаковки (3D)
 • Підбір стилю, кольору та шрифту
 • Кількість правок – необмежено
 • Вихідні файли для друку (.ai)
 • Термін розробки 7…10 днів
Виберіть план
Pack ++
від 980$

Розробка 5 оригінальних концепцій упаковки

 • Проекція дизайну упаковки (3D)
 • Підбір стилю, кольору та шрифту
 • Кількість правок – не обмежена
 • Вихідні файли для друку (.ai)
 • Термін розробки 10…14 днів
Виберіть план
Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 6

Середня оцінка 5 / 5

Замовити послугу