→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Дизайн інтерфейсів

18

Оцінили: 6

Інтерфейс користувача (UI) являє собою сукупність засобів і методів, за допомогою яких користувач взаємодіє з різними інформаційними продуктами (сайтами, сервісами, програмами і т.д.). Кожен власник бізнесу, представленого в мережі, повинен розуміти, що умовою ефективності інтернет-ресурсу є збіг завдань сайту з бажаннями потенційних клієнтів. Для вирішення цієї складної задачі служить UX дизайн (User Experience Design).

Замовити дизайн
Вибрати тарифТРЕХЕТАПНА РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ІНТЕРФЕЙСУ В СТУДІЇ WELOVEBRANDS

Всебічний аналіз

У ході обговорення із замовником деталей вивчаються особливості компанії, визначається цільова аудиторія та її потреби, на підставі чого формується загальна концепція проекту.

Опрацювання варіантів

На підставі детального аналізу створюються сценарії взаємодії користувачів, описи прототипів, карта сайту та інші структурні елементи.

Створення прототипу

На завершальному етапі розробляється, а за наявності зауважень від клієнта ще й доопрацьовується, графічний прототип інтерфейсу та функціональна специфікація.

Перетворити випадкових відвідувачів сайту на реальних покупців. Шляхом опрацювання ключових функцій і правильної розміщення акцентів в інтерфейсі вдається виправдати очікування цільової аудиторії сайту і тим самим отримати нових клієнтів.
Заощадити на розробці та підтримці. Цілісний User Experience Design позбавляє необхідності неодноразово переробляти функціонал сайту та полегшує технічне обслуговування ресурсу.
Підвищити рівень довіри користувачів. Максимально функціональний, а також навчальний ресурс, підкріплений сервісом підтримки, забезпечує лояльне ставлення користувачів.
Презентувати свій продукт чи послуги у вигідному ракурсі. Хороший дизайн інтерфейсу дозволяє потенційним користувачам та інвесторам сформувати позитивну думку про вашу діяльність.

Дизайнери WeLoveBrands виконають для вас проектування інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу на високому рівні, у чітко обумовлені договором терміни та за вигідними цінами.

У яких випадках потрібне проектування інтерфейсу?

 1. Ви хочете запустити рекламну кампанію і потрібно прорахувати витрати на її підготовку та запуск.
 2. Якщо у вас у планах – створення великого продукту чи здійснення ідеї на життя з нуля, то без попереднього проектування інтерфейсу також обійтися.
 3. Як наочний спосіб залучення інвестицій.
 4. Проведення тендерів обов'язково потребує оцінки на базі заздалегідь розробленого та представленого проекту.

Що впливає на вартість та термін розробки дизайну інтерфейсу?

Ціна на послугу розробки інтерфейсу не фіксована, а залежить від таких факторів, як:

 • наявність наданої замовником інформації про ринок та цільову аудиторію;
 • кількість пропонованих вами продуктів та послуг;
 • необхідний користувачам функціонал;
 • складність керування сайтом;
 • обсяг автоматизованих процесів

Говорячи про терміни, їх теж не можна точно позначити заздалегідь, оскільки в процесі роботи над дизайном UX часто доводиться стикатися з невизначеностями. Тому будьте готові, що створення UI дизайну займе щонайменше місяць, а у разі розробки складних проектів – навіть кілька. Чому так довго? Тому що за один тиждень не можна досягти якісного результату, а ми у своїй діяльності прагнемо лише його!

Чому за розробкою UX дизайну варто звернутися до WeLoveBrands?

 1. Окрім безпосереднього створення UI дизайну, у нас можна замовити підготовку технічного завдання на розробку системи, написання продаючих текстів для майбутнього сайту, SEO-просування ресурсу, контекстну рекламу та інші супутні послуги.
 2. Оцінка ефективності шляхом проведення usability-тестування та постійна робота над покращенням готового продукту – одні з основоположних принципів нашої роботи.
 3. Визначення підсумкової ціни відбувається згідно з фактично виконаним обсягом робіт. При цьому завжди виконується попередній розрахунок вартості, щоб замовник мав уявлення про приблизну суму витрат на проектування.

Замовити дизайн інтерфейсу у студії WeLoveBrands

Шукайте досвідчених та компетентних фахівців у питаннях UI дизайну? Звертайтеся до студії WeLoveBrands – і ви отримаєте виконаний у термін проект інтерфейсу користувача з лаконічним дизайном і функціональним юзабіліті. Замовити ефективний дизайн інтерфейсу в нашій студії можна за номером телефону +38 068 883 88 13 або шляхом заповнення форми зворотного зв'язку.

Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 6

Середня оцінка 3 / 5

Замовити послугу