→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

від 6300 грн вартість каталогу
від 5 р. днів терміни виконання

Дизайн каталогу

82

Оцінили: 19

Каталог - це ілюстроване поліграфічне видання, що складається з численних сторінок, на яких розміщуються відомості рекламно-інформаційного характеру про товари чи послуги.

Замовити каталог
Вибрати тарифДИЗАЙН КАТАЛОГУ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ В СТУДІЇ WELOVEBRANDS

Сприяння на підготовчому етапі та на етапі друку

Ми не тільки придумаємо неповторний дизайн каталогу, але й допоможемо грамотно класифікувати товари (послуги), провести професійну фотографування рекламних об'єктів за потреби.

Клієнтоорієнтований авторський дизайн каталогу

За підсумками нашої роботи ви отримуєте розрахований на цільового користувача каталог фірмового дизайну, який відповідає як вашим рекламним завданням, так і технічним завданням.

У строк та в рамках узгодженого бюджету

Запізнення та всілякі доплати за фактом виконання дизайну каталогу – це не про нас: усі умови чітко закріплюються у договорі та не допускають внесення до них змін.

Трендові рішення. Тільки актуальні та свіжі ідеї – головне при формуванні концепції дизайну каталогу.
Персональний підхід. Кожен бізнес має свої особливості, тому підходимо до розробки каталогу індивідуально.
Круті дизайнери. Працюємо з найкращими дизайнерами у яких від природи притаманні почуття стилю, гармонія кольору та композиції.
Комплексні послуги Крім створення дизайну каталогу ми готові виконати рекламну фотозйомку, розробити логотип і т.п.

Результатом злагодженої роботи колективу WeLoveBrands стає продуманий та унікально оформлений дизайн, готовий до подальшого друку.

Основне призначення каталогу – полегшення пошуку товарів за певною ознакою. Поряд з цим створення каталогу служить і іншим цілям:

 • підтримка контакту зі споживачами;
 • презентація пропозицій компанії з акцентом на дизайні, який демонструє цінність товарів (послуг);
 • акцентування уваги конкурентних перевагах продукції.

Чим точніше визначені цілі, тим більшим успіхом каталог користується у читачів і тим більше значущий економічний ефект для компанії забезпечує.

Професійний підхід до розробки дизайну каталогу від студії WeLoveBrands

Перш ніж розпочинати безпосередню розробку дизайну каталогу, досвідчені співробітники WeLoveBrands з’ясовують у вас, які завдання ви маєте намір вирішити за допомогою каталожного видання. Існує кілька варіантів: або організація прямих продажів, або інформування споживачів про асортимент товарів. У другому випадку каталог відіграє роль стимулу для звернення зацікавлених читачів за детальнішою інформацією в компанію, що пропонує рекламовані товари (послуги).

Також для точного визначення цільової аудиторії виконується аналіз найближчих конкурентів компанії. І тільки потім на основі зібраних даних ми починаємо працювати над дизайном каталогу.

Що необхідно врахувати під час розробки дизайну правильного каталогу:

 • чітко дотримуватись затвердженої концепції на кожному з етапів створення каталогу;
 • підбирати якісний фотоматеріал (якщо каталог містить ілюстрації);
 • створювати ексклюзивні зображення, візуалізації;
 • подавати інформацію зручним для читача способом (шляхом коротких описів, таблиць, графіків тощо).

Спеціалісти студії WeLoveBrands створять для вас яскравий та привабливий дизайн каталогу з урахуванням усіх вимог, ваших побажань та сучасних тенденцій.

З питань замовлення дизайну каталогу будь-якої складності телефонуйте нам за номером +38 068 883 88 13 (Viber, Telegram) або заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Яку інформацію слід підготувати для старту робіт?

Якщо ви хочете отримати максимально крутий каталог, необхідно надати дизайнерам якісні фото вашої продукції у гарному дозволі. Рекомендована роздільна здатність від 4000 px по ширині для горизонтальних фотографій. А також інші фото, які ви бажаєте бачити у своєму каталозі.

Ще обов’язково слід дати опис своїх товарів. Можете додати інформацію про переваги вашої продукції. Чим більше інформації про свою компанію та продукцію ви надасте, тим якісніше та змістовніше вийде каталог.

Якщо у вас немає якісних зображень, ми можемо організувати для вас предметну, корпоративну, каталожну або рекламну фотозйомку. Аналогічно, якщо ви не можете самостійно створити тексти про компанію та її переваги, ми можемо організувати написання текстів. Але все це за додаткову плату, яка буде розрахована окремо, виходячи з ваших завдань і потреб.

Розробка дизайну каталогу та брошури: у чому відмінність? Які формати та розміри бувають?

Каталог – це видання з великою кількістю сторінок. У ньому міститься інформація про продукти компанії. Каталог знайомить клієнта з компанією та її філософією. А також розповідає про асортимент фірми. Зазвичай у каталогах пишуть ціни та опис кожної позиції. Оформлюють яскраво, додають ілюстрації.

Брошура – це видання, яке зазвичай не містить багато сторінок. Вона доносить до споживача конкретну інформацію про певний продукт чи послугу. З брошури покупець не дізнається про весь асортимент компанії. Її створюють для презентації певного товару чи послуги.

Втім, якщо каталог містить інформацію про компанію та асортимент в цілому, то брошура розповідає про якийсь один продукт. Також розміри каталогу зазвичай більші, ніж брошури. У ньому багато сторінок та більше тексту.

Брошури та каталоги найчастіше випускаються у форматах А4 (210х297 мм) та А5 (148х210 мм) . Зрозуміло, що ви можете вибирати й інші габарити. Наприклад, А3 чи А6. При виборі формату спирайтеся на такі критерії:

 • нюанси сприйняття інформації

 • кількість паперу, що витрачається на друк

 • можливості розташування тексту та ілюстрацій

 • ціну виготовлення каталогу чи брошури

Які етапи розробки каталогу?

WeLoveBrands дуже старанно ставиться до розробки каталогів. Саме тому каталог проходить багато етапів, щоб стати досконалістю. Адже задоволений клієнт для нас – головне завдання.

Який шлях у каталогу від дизайнерів WeLoveBrands?

 1. Знайомство із замовником та його діяльністю. Ми поставимо вам низку питань, які допоможуть нам зрозуміти ідею вашого бренду. А також докладно вивчимо бізнес-мету каталогу та ваші особисті побажання.

 2. Заповнення брифу. Щоб ми зробили справжню бомбу для вашої компанії, нам потрібно знати чітке технічне завдання. Для цього замовнику потрібно заповнити бриф. Це не забере у вас багато часу, проте дасть нам більше інформації про вашу компанію. До того ж, результат того вартий.

 3. Дослідження ринку. Ретельно досліджуємо конкурентів. Щоб ваш каталог не був схожий на інші. І вирізнявся серед інших.

 4. Робота над концептом. На цьому етапі ми розробляємо концепцію майбутнього каталогу. Яким він буде: рекламним, інформативним чи товарним? Як розміщуватимуться картинки на сторінках?

 5. Дизайн та верстка сторінок каталогу. Цей етап найбільш відповідальний і тривалий. Ми створюємо неповторний дизайн, який не залишить байдужими до ваших клієнтів. І змусить конкурентів заздрити. Далі здійснюється верстка тексту, ілюстрацій та фотографій. Потім вже зверстаний каталог передається на перевірку замовнику.

Після цих кроків каталог готують до друку. Клієнт насолоджується результатом!)

Скільки коштує дизайн каталогу?

У WeLoveBrands ви можете замовити дизайн каталогу будь-якої складності. Залежно від ваших бізнес-цілей, розмірів компанії та цільової аудиторії можна вибрати пакети з різною вартістю:

 1. Каталог. У цей пакет входить розробка макета згідно з заповненим вами брифом. Від вас буде потрібний готовий відредагований текст. Також клієнт має надати готові зображення, які не потребують доопрацювання. Крім цього, потрібно дати приклади, що сподобалися. Протягом усієї розробки каталогу можна зробити 1 редагування. Вартість дизайну обкладинки від 35 $, вартість дизайну кожної сторінки 8 $.

 2. Catalog+. У цей пакет входить розробка макета з підбором ескізів та шрифтів. Від вас буде потрібний готовий текст. Також клієнт має надати зображення гарного дозволу. У вартість входить коректура текстів. Протягом усієї розробки каталогу можна зробити 3 редагування. Вартість дизайну обкладинки від 45 $, вартість дизайну кожної сторінки 10 $.

 3. Catalog ++. До цього пакета входить розробка макета з нуля. Від вас вимагатимуться лише ідеї та побажання. Ми створимо необхідну кількість варіантів. Протягом усієї розробки каталогу можна робити необмежену кількість правок. Вартість дизайну обкладинки від 60 $, вартість дизайну кожної сторінки 12 $.

Яка ціна верстки та підготовки каталогу для друку?

Вартість верстки та підготовки каталогу для друку залежить від обсягу, кількості сторінок та рівня складності його дизайну. Для тих, хто стикається з поняттям “верстка каталогу” вперше, уточнимо.

Верстка каталогу — це певне розташування фотографій, таблиць та тексту на кожній сторінці, згідно зі схемою, кількістю смуг та блоків, яку затвердив замовник. Схеми та наповнення сторінок каталогу бувають різної складності. Зверстати каталог в одну текстову колонку, набагато простіше, ніж зверстати каталог в 3 смуги і з таблицями, графіками та ілюстраціями.

Каталог. Вартість верстки та підготовки до друку простої текстової сторінки (тільки текст) – 100 гривень.

Catalog+. Вартість верстки та підготовки до друку сторінки з текстовою інформацією та фото150 гривень.

Catalog ++. Вартість верстки та підготовки до друку сторінки з текстовою інформацією, фото та таблицями220 гривень.

Увага! У ціну пакета не входить обробка фотографій та виготовлення художніх ілюстрацій, які використовуються у внутрішньому блоці каталогу. Ці послуги обговорюються індивідуально. Ціна залежить від складності ретуші та складності ілюстрацій, які вам потрібні.

Як замовити розробку каталогу продукції?

Замовити розробку дизайну каталогу WeLoveBrands дуже просто. Достатньо заповнити форму зворотнього зв’язку на нашому сайті. Або зв’язатися з нами за номером +38 068 883 88 13 (Viber, Telegram)

Замовте дизайн каталогу у нас — зробіть перший крок назустріч брендінгу мрії вже зараз!

КАТАЛОГ ДИЗАЙНУ АКЦІЙНА ЦІНА

Сatalog
від 120+10$/стор
 • Розробка макета з ТЗ (бриф).
 • Текст підготовлено та відредаговано клієнтом.
 • Ілюстрації надані клієнтом та не потребують доопрацювання.
 • Клієнт дає приклади того, що подобається.
 • Кількість правок – 1
Виберіть план
Сatalog +
від 150+14$/стор
 • Розробка макету з підбором шрифтів та ескізів.
 • Текст та ілюстрації надає клієнт.
 • Включено доопрацювання або ретушування.
 • Кількість правок – 3.
Виберіть план
Сatalog ++
від 210+21$/стор
 • Розробка макету “з нуля”.
 • Замовник ставить тему та промовляє свої побажання (якщо такі є).
 • Кількість варіантів – за потребою.
 • Кількість правок – не обмежуємо.
Виберіть план
Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 19

Середня оцінка 4.3 / 5

Замовити послугу