→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Оформлення Ютуб

206

Оцінили: 48

Вирішили створити власний відеоканал на YouTube для розкручування свого бізнесу? І Вас цікавить професійне оформлення Ютуб? Замовити послугу пропонує студія WeLoveBrands. Зважаючи на зростання популярності цієї соцмережі, привабливо оформлений YouTube-канал стане потужним інструментом для просування ваших товарів чи послуг.

Замовити дизайн
Вибрати тариф

СТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ АТРИБУТІВ ДЛЯ ЮТУБ-КАНАЛУ

Оформлення шапки Ютуб

Шапкою (обкладинкою, банером) називається зображення, яке можна побачити у верхній частині каналу. Від унікальності та інформативності обкладинки YouTube-каналу залежить запам'ятовування та правильне сприйняття бренду.

Оформлення іконки Ютуб

Значок каналу відображається у верхньому правому куті сторінки при вході до облікового запису Ютуб. Завдяки стильному персоналізованому значку можна виділити свій канал серед інших і зробити його більш впізнаваним.

Оформлення прев'ю Ютуб

Прев'ю - це відео або заставка для ролика. Від зовнішнього вигляду цього елемента залежить, чи захоче користувач перейти на ваш YouTube-канал чи ні. Тому чим оригінальніше виглядає прев'ю, тим більше відвідувачів та потенційних передплатників залучить ваш канал.

Збільшення цільової аудиторії. Прекрасно оформлений канал на Ютуб приваблює додаткових передплатників.
Підвищення лояльності. Продумане брендування дозволяє цільовій аудиторії ближче познайомитися з продуктом чи послугою та переконати потенційних споживачів у покупці.
Зростання продажів. Частина залучених на канал передплатників перетворюється на реальних клієнтів, за рахунок чого покращуються показники продажу.
Залучення рекламодавців. YouTube-канал, що користується популярністю, викликає інтерес з боку виробників реклами в плані її розміщення у відеороликах.

Дизайнери студії We❤Brands виконають оформлення каналу YouTube будь-якої тематики за вигідною ціною і точно вчасно.

Незалежно від того, на якому етапі розвитку знаходиться ваш Ютуб-канал і ви як блогер рекомендуємо вам вкластися в його оформлення. Оформлення каналу – це інвестиція, яка принесе на 35% більше передплатників, навіть якщо активність на каналі та бюджет на просування залишиться на тому ж рівні.

Оформлення каналу Ютуба у WeLoveBrands: етапи та взаємодія з клієнтом

 1. Отримуємо заявку на оформлення окремих елементів або дизайн каналу “Ютуб” в цілому.

 2. Вникаємо у суть завдання клієнта, обговорюємо з ним деталі, аналізуємо бізнес порівняно з конкурентами та схожі канали з вашої тематики.

 3. Продумуємо концепцію зовнішнього вигляду каналу чи його поодиноких атрибутів.

 4. Розробляємо макети шапки, значка, прев'ю Ютуб.

 5. Створені ескізи передаємо на узгодження клієнта.

 6. При необхідності вносимо коригування до проекту до повної відповідності вимогам клієнта.

 7. На підставі повністю сплаченої суми за послугу передаємо замовнику файли з розробленими елементами в оригінальних розмірах, які готові для завантаження на канал.

Чому варто довірити оформлення ютуб-каналу студії WeLoveBrands?

 • Вражаючий дизайн. Ми пропонуємо нешаблонні рішення, здатні звернути на себе увагу навіть найвибагливіших користувачів.

 • Відповідальна команда. За ваш проект відповідає персональний менеджер, під контролем якого перебуває процес виконання дизайнерами своєї роботи.

 • Гарантія виконання робіт . Співпраця з нашою студією здійснюється на підставі договору (усного чи письмового), що має юридичну силу.

Щоб замовити професійне оформлення ютуб-каналу, зв'яжіться з нами за телефоном у Києві та Дніпрі +3 068 883 88 13. Також ви можете надіслати заявку через форму на сайті.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Яка роздільна здатність та вимоги до дизайну шапки для Youtube?

Якісне оформлення для Ютуба полягає не лише у правильному позиціонуванні вашого бренду. Важливо ще дотримуватись принципів роботи спільноти та оптимальних розмірів оформлення Ютуб: для обкладинки – 2560х1440 px (вага не більше 4 Мб).

Оскільки на різних розмірах екрана шапка відображається по-різному, при її створенні основну інформацію слід розмістити по центру фонового зображення (не більше 2048х1152 px), щоб уникнути обрізки важливих відомостей.

Резмери, що відображаються користувачем, на різних пристроях:

 • 2560х1440 px – розмір шапки для телевізорів;
 • 2560х423 px – зона видимості для моніторів;
 • 1855х423 px – роздільна здатність зображення для планшетів;
 • 1546х423 px – розмір для користувачів мобільних телефонів.

Додатковими вимогами є:

 • відповідність тематиці та змісту каналу;
 • висока якість зображення;
 • єдиний стиль, певний набір кольорів та шрифтів.

Команда дизайнерів WeLoveBrands творчо та зі знанням справи підходить до роботи над дизайном каналу Ютуб, щоб його оформлення було максимально цікавим та відповідало розглянутим вимогам.

Які розміри та вимоги до дизайну значок для Youtube?

Іконка служить для лаконічної передачі про конкретний Ютуб-канале. Для її встановлення підходить кругле або квадратне зображення, яке має залишатися помітним при стисканні до розмірів 98х98 px. Розміри дизайну для значка – 600х600 px або 400х400 px .

Які розміри та вимоги до дизайну прев'ю для відео на каналі?

Завдання прев'ю полягає у залученні на Ютуб-канал трафіку зі схожих відео. Щоб успішно виконувати своє завдання, зображення має бути створене за допомогою яскравих графічних елементів та написів, і при цьому передавати суть відео. Рекомендований розмір для превью – не більше 1280х720 px (вага не більше 2 Мб).

Від чого залежить вартість оформлення Ютуб?

Ціни на створення оформлення Ютуб варіюються в залежності від наповнення пакету послуг. До переліку послуг WeLoveBrands, пов'язаних з оформленням YouTube-каналу, входить:

 • Розробка прев'ю.

 • Створення шапки каналу.

 • Значок каналу малювання.

 • Розробка фірмового стилю

Вартість створення дизайну окремих елементів для каналу YouTube розраховується на індивідуальній основі з урахуванням побажань замовника і залежить від загальної кількості атрибутів. Якщо вас цікавить повне оформлення каналу “Ютуб”, створити його буде дорожче.

АКЦІЙНА ЦІНА -➊➎% НА ОФОРМЛЕННЯ YOUTUBE

YouTube
від 60$

Розробка шапки для каналу

 • Підбір палітри кольорів і стилю
 • Розробка шапки/обкладинки каналу 2560х1440 px
 • Термін розробки: 3-5 днів.
Виберіть план
YouTube +
від 120$

Початкове оформлення каналу

 • Розробка шапки/обкладинки каналу 2560х1440 px
 • Дизайн значок 600х600 px або 400х400 px
 • Дизайн 3-х прев'ю відео
 • Термін розробки: 5…7 днів.
Виберіть план
YouTube ++
від 210$

Оформлення каналу від А до Я

 • Розробка шапки/обкладинки каналу 2560х1440 px
 • Дизайн значок 600х600 px або 400х400 px
 • Дизайн 3-х прев'ю відео
 • Створення інтро для відео
 • Термін розробки: 7…14 днів.
Виберіть план
Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 48

Середня оцінка 4.3 / 5

Замовити послугу