→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Дизайн зовнішньої реклами

Зовнішня реклама – це текстова, графічна чи інша інформація, метою якої є емоційний вплив на споживачів. Місцем розміщення зовнішньої реклами виступають стаціонарні або тимчасові конструкції у спеціальних відкритих зонах: на фасадах та дахах будівель, над дорогою, на огорожах та тротуарах тощо.

Популярна зовнішня реклама, дизайн якої розробляється для таких носіїв, як вивіски та вітрини магазинів, білборди, банера, сітілайти, брендмауери, транспортні засоби є ефективним і при цьому економічним засобом презентації та просування товарів і послуг на ринку.

Дизайн рекламного щита

Білборд (у перекладі з англ. «Інформаційна дошка») - це металевий рекламний щит, який зазвичай встановлюється на опорі вздовж вулиць або трас. Основною метою розміщення білбордів є закріплення у свідомості пішоходів та автомобілістів торгової марки.

Дизайн сітілайта

Сітілайт - це рекламна конструкція у вигляді одностороннього або двостороннього лайтбоксу на ніжці. Сітілайти розташовуються на відстані від торгового закладу вздовж проїжджої частини, на тротуарах або на зупинках громадського транспорту.

Дизайн вивіски

Вивіска як із видів зовнішньої реклами призначена інформувати у тому, що усередині будинку. З цією метою плоскі або об'ємні вивіски встановлюють перед входом в магазин, салон краси або будь-який інший об'єкт, що рекламується.

Функції дизайну зовнішньої реклами:

  • Забезпечує широке охоплення аудиторії завдяки тому, що розміщується на чільному місці.

  • Привертає до себе увагу простим та чітким закликом.

  • Запам’ятовується на підсвідомому рівні навіть за мінімального контакту з рекламними носіями.

Як створити дизайн зовнішньої реклами, здатний привернути до себе увагу потенційного споживача вашого продукту чи послуги, знають фахівці студії WeLoveBrands.

 

Вести бізнес без реклами - все одно, що підморгувати дівчині у повній темряві. Стюарт Брітт

Чому нам довіряють оформлення зовнішньої реклами?

  • Унікальність. Результатом продуманої роботи команди WeLoveBrands над проектом стає оригінальний дизайн зовнішньої реклами , що відповідає корпоративному стилю вашої компанії .

  • Помітність. Завдяки використанню контрастних кольорів та креативному меседжу рекламна інформація потрапляє у поле зору цільової аудиторії.

  • Варіативність. У нашій студії можна замовити дизайн зовнішньої реклами під ключ для різних видів носіїв згідно з вашими вимогами.