→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

ОФОРМЛЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Корпоративний аккаунт у соціальних мережах – це «обличчя» вашої компанії чи бренду. Від якості оформлення бізнес-сторінки (профілю, групи, каналу) залежить, яке враження про вас формується у споживача.

Не варто братися за створення та дизайн соціальних мереж усіх можливих типів. Краще зупинитися на тих майданчиках, з яких за даними веб-аналітики на ваш сайт переходить найбільше відвідувачів і здійснюється найбільша кількість покупок. У цьому аспекті для просування бізнесу в нашій країні рекомендується використовувати такі популярні інтернет-спільноти, як Facebook, Instagram або YouTube.

Оформлення Фейсбук

На цьому майданчику ефективно оформляти бізнес-сторінки торгових компаній та створювати власні групи різних видів. Оформлення в Фейсбуку зводиться до розробки дизайну верхньої частини сторінки (обкладинки), аватара та публікацій, які мають переважно інформаційний характер.

Дизайн для Instagram

Соціальна мережа рекомендована для розкручування брендів дизайнерського одягу, товарів hand-made, food-продуктів. Тут основний акцент зроблено на візуальній складовій. Крім створення піктограми, важлива увага в Інстаграм приділяється представленню облікового запису в єдиному стилі: підготовці зображень в одній кольоровій гамі, з деталями, що повторюються, і т.п.

Оформлення Ютуб

Ця соцмережа спрямована на просування відеоконтенту і, як і Інстаграм, підходить для бізнесів, пов'язаних із творчістю. Вражаюче оформлення соціальних мереж - дизайн каналу в Ютуб у нашій студії - включає професійну розробку шапки, логотипу та значка.

Вступ і завершення

Інтро та аутро для відео – це ключові його елементи. Вони допомагають подивитися ролик від початку до кінця. А також спонукати до необхідної для вас дії.

Стікери на замовлення

Ви замислювалися над тим, чи можуть стікери допомагати у вашому діловому спілкуванні? Погодьтеся, що передавати емоції, висловлювати образи простіше та швидше не словесними повідомленнями, а графічними картинками з короткими фразами.

Оригінальне оформлення груп у соціальних мережах від WeLoveBrands

Зовнішнє оформлення соцмережі у межах певної тематики варто довірити професіоналам. Команда нашої студії відповідально та зі знанням справи підходить до роботи над дизайнерськими проектами будь-якої складності, що після завершення забезпечує клієнту успішну розкрутку в інтернет-спільнотах.

Вести бізнес без реклами – все одно, що підморгувати дівчині у повній темряві. Стюарт Брітт

Поетапна робота над дизайном соціальних мереж виглядає так:

 1. Знайомимося на особистій зустрічі та обговорюємо завдання, які вам потрібно вирішити шляхом оформлення профілю/сторінки/групи/каналу в соцмережах (спілкування, реклама, продаж).

 2. Вибираємо соціальну мережу, в якій доцільно оформити профіль вашої компанії чи бренду, залежно від тематики проекту.

 3. Оцінюємо найбільш привабливі акаунти конкурентів, вивчаємо та аналізуємо переваги цільової аудиторії.

 4. Розробляємо оформлення обкладинок сторінок та шапок каналів, дизайн постів у соціальних мережах на основі зібраної інформації та з урахуванням побажань замовника.

 5. Узгоджуємо з клієнтом готові макети та передаємо після затвердження у користування.

Стильне оформлення соціальної мережі Instagram, Facebook, YouTube – один із напрямків діяльності студії WeLoveBrands.

Дизайн соціальних мереж, приклади робіт студії WeLoveBrands

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Що таке дизайн соціальних мереж?

Дизайн соціальних мереж – це візуальне оформлення сторінок, груп та облікових записів у Instagram, Фейсбук, YouTube, Твіч та інших популярних мереж. В оформленні беруть участь усі, доступні для оформлення та редагування, елементи.

Чому важливий дизайн у соціальних мережах?

 • Підвищення лояльності відвідувачів. Виконане грамотно та зі смаком оформлення соціальних мереж (брендбук містить перелік вимог до дизайну) викликає довіру відвідувачів бізнес-спільноти.
 • Збільшення кількості потенційних клієнтів. Неповторний дизайн соціальних мереж привертає до себе увагу випадкових користувачів і спонукає їх вступити до вашої спільноти (підписатися на канал/оновлення), перетворюючи таким чином потенційних споживачів.
 • Посилення комунікації з аудиторією. Гарно оформлена сторінка в соціальних мережах викликає у користувачів бажання частіше заходити на неї для спілкування, що допомагає побудувати тісніші стосунки з брендом.
 • Зростання рівня продажів. Чим більше у вас у соцмережах передплатників (учасників груп), тим більше людей дізнається про вас і захоче придбати продукт або скористатися послугами.

Як формується прайс на дизайн для соціальних мереж?

Прайс на оформлення груп, сторінок, облікових записів формується виходячи з особливостей тієї чи іншої соціальної мережі, кількості елементів в оформленні та кількості варіантів, концепцій даного оформлення.

Наприклад:

 • В Інстаграм можна оформити: сторіс та іконки вічних сторіс, логотип (аватар), пости.
 • У Фейсбук ми оформляємо: аватар, шапку, обкладинку компанії, іконки послуг, пости та сторіс.
 • У Ютуб : аватар (значок каналу), шапку, прев’ю відео.

Ціни (тарифи) на оформлення тієї чи іншої соціальної мережі дивіться на сторінці цієї послуги. Зверніть увагу: вартість оформлення всіх соцмереж у комплексі нижча, ніж, якби ви замовили оформлення кожної соцмережі окремо. Деталі дізнавайтеся у менеджера.

Чому вигідно замовити оформлення соціальних мереж у WeLoveBrands?

 1. Оригінальні рішення. Якщо ви не бажаєте використовувати пропоновані спеціалізованими сервісами шаблони оформлення соціальних мереж, а зацікавлені у розробці унікального дизайну, наша креативна команда готова попрацювати над проектом та запропонувати вам оригінальне рішення.

 2. Персональний підхід Під час малювання ескізів дизайнери WeLoveBrands враховують особливості компанії (характеристики бренду та фірмовий стиль), які необхідно донести до цільової аудиторії. Результатом роботи стає відповідне оформлення соціальних мереж, дизайн яких відображає суть продукту чи послуги та передає настрій вашого бренду.

 3. Оптимальне співвідношення «ціна – якість». В результаті співпраці з нашою студією ви отримуєте якісно виконане оформлення соцмереж за адекватною вартістю.