→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Експрес-брендинг для малого бізнесу та стартапів за 2 тижні!

Кожна маленька компанія мріє стати великим та знаменитим брендом. Запакуємо ваш бізнес для успішного просування на ринку.
Отримати консультацію

Швидка упаковка вашого бізнесу

Недоплата VS Переплата: як знайти правильне рішення?

90% підприємців-початківців стикаються з проблемою фірмової ідентичності. Гучна назва та ємний опис ще не робить вашу компанію унікальною, а чудова ідея нового бізнесу вбивається на етапі криворукої роботи фрілансера за $100.

Розвивати бізнес із нуля це завжди ризик. І платити сотні тисяч доларів за брендинг зі старту по кишені не кожному. Забираємо все зайве та займаємося створенням основних базових характеристик бренду. Значно ефективніше, ніж будь-яка супер дорога робота.

Для кого?

Для малого бізнесу, ФОП та компаній, які вже знають ринок, свою ЦА та конкурентів, але не знають як виділитися на ринку.
Для нової компанії, яка має великі плани.
Для стартапів з невеликими вкладеннями, коли необхідно мінімізувати ризики виходу ринку.
Для того, щоб запустити нову послугу чи товар

Умови участі

1

Ви повинні бути малим бізнесом чи стартапом. Ребрендинг існуючого бізнесу також можливий за умови дотримання умови - проект має бути маленьким і бідним (спочатку).

2

100% передоплата.

3

Створений нами бренд не обговорюється та не доопрацьовується. Ви приймаєте його у такому вигляді, який ми продумали та створили.

4

Результат у векторі — вихідники для друку та використання у Інтернеті.

Що входить у послугу експрес-бренду

Наші рішення продумані до дрібниць, будуються на аналізі ринку та цільової аудиторії, досвіді команди у маркетингу та продажах, вивченні успішних кейсів західних та локальних компаній.
Сенс або УТП
Логотип
3 елементи фірмового стилю на вибір

6 етапів розробки бренду

запит

Ви залишаєте заявку, розповідаєте про ваш бізнес та надаєте нам необхідні для роботи матеріали.

Обговорення деталей

Зв'язуємося з вами та відповідаємо на будь-які питання. Потім обговорюємо нюанси проекту, складаємо бриф і ви оплачуєте послугу.

Дослідження

На цьому етапі вивчаємо ринок, ваших конкурентів та цільову аудиторію, після чого продумуємо стратегію.

Розробка

Шукаємо вашу відмінну рису, розробляємо 3 концепції логотипу та візуальної упаковки вашого бізнесу.

Презентація

У вигляді онлайн конференції або під час особистої зустрічі, обговорюємо 3 концептуальні рішення і ви вибираєте одне з них.

Підготовка та передача матеріалів

У рамках обраної концепції готуємо дизайн трьох елементів фірмового стилю на вибір (поліграфічна та сувенірна продукція, pos-матеріали тощо) та передаємо вам макети для друку. Ви отримуєте готовий бренд – гнучкий та живий.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Що таке бренд простими словами?

Бренд – це цінність продукту та імідж компанії. Це те, що викликає у покупців емоції та формує їх зв'язок із товаром на ментальному рівні. Саме він робить торгову марку відомою, затребуваною та бажаною, стимулюючи споживачів отримати продукт.

Це поняття ширше, ніж торгова марка, і включає цілий комплекс елементів, зокрема, репутацію, культуру, індивідуальність і філософію компанії.

Іншими словами, бренд – це те, що ви живете, і те, що про вас думають люди.

Що дає бренд і навіщо він потрібний?

Бренд розкриває переваги продукту, виділяє його серед багатьох схожих і дозволяє голосно заявити про себе. Це особливо цінно для нових компаній, які лише виходять на ринок.

Завдяки набору асоціацій, емоцій та думок, що народжуються у свідомості покупців, бренд формує той світ, частиною якого вони хочуть стати. Це означає, що з споживачів з'являється бажання купувати товар, незалежно від його ціни.

Хороший бренд говорить про якість продукту, посилює довіру покупців та зміцнює імідж компанії. До того ж він уловлює потреби людей і допомагає їм вирішувати проблеми. А коли продукт закриває біль, його цінність у власних очах покупців зростає у рази. Так звичайний товар перетворюється на бренд.

Чим відрізняється експрес-брендинг від стандартної розробки бренду?

Брендинг в цілому – це комплекс дій зі створення та розвитку бренду, тобто поміщення у свідомість покупців потрібного вам образу. Це досить складний та тривалий процес, що складається з кількох етапів.

Він передбачає глибокий аналіз ринку, конкурентів та споживчої поведінки, розробку назви, логотипу, слогана та інших елементів фірмового стилю, вироблення стратегії просування та створення брендбука.

Експрес-брендинг – це той самий брендинг, лише прискорений та спрощений. Зокрема, проводиться поверхове вивчення конкурентів та аудиторії (замість глибокого аналізу) та розробляються лише основні елементи фірмового стилю (замість повного комплекту). Розробка позиціонування та брендбука у вартість послуги не входить.

Чому така низька ціна брендінгу?

У вартість пропозиції входить розробка унікальної торгової пропозиції, логотипу та трьох елементів фірмового стилю на вибір замовника. Це набагато менше, ніж закладено у стандартний набір брендингу. А ще ви за договором купуєте наші мізки, а не руки і тому правки не передбачені. Ви вибираєте один із трьох концептів, без доопрацювань, за рахунок цього ціна виходить набагато нижчою.

Чи є відмінність у послугах «брендинг компанії» та «брендинг продукту»?

Безперечно, є.

Брендинг продукту або товарний брендинг передбачає просування товару на ринку, відбудову від конкурентів та збільшення лояльності клієнтів. Він будується на розробці впізнаваного візуального образу. Тут важливими є логотип, упаковка, етикетка та інші елементи, що вказують на індивідуальність.

А брендинг компанії ґрунтується на вдосконаленні всього колективу, включаючи оформлення робочих місць, культуру поведінки співробітників, стиль одягу, розробку сувенірної продукції та документації. До візуальної складової додається вербальна, а це означає, що необхідно також розробити назву компанії, слоган, логотип та фірмові кольори.

Що таке брендінгове агентство?

Брендингове агентство – це команда фахівців, яка займається створенням та просуванням брендів (від вивчення ринку, продукту, конкурентів та потреб аудиторії до розробки маркетингової стратегії та рекламної кампанії).

Команда WeLoveBrands складається з творчих та досвідчених дизайнерів, копірайтерів, маркетологів та менеджерів, які генерують та реалізовують надихаючі ідеї, щоб допомогти вашому бізнесу розвиватися та робити гроші.

З ким ви не працюєте?

Політичні організації
Релігійні організації
Незаконна діяльність

Повний брендинг

Фіксована ціна 20 000 грн
Фіксований термін 30 ДНІВ
Замовити послугу
Результат

Всього за один місяць, ви матимете повноцінну упаковку бізнесу для досягнення поставленої мети. Ви отримаєте повний пакет графічних матеріалів, які допоможуть вашому бізнесу бути пізнаваним.

Базовий брендинг

Фіксована ціна 10 000 грн
Фіксований термін 15 ДНІВ
Замовити послугу
Результат

Ви отримаєте стартовий набір елементів бренду, який створить основу старту проекту. У цей набір увійдуть стратегія, логотип, а також базовий фірмовий стиль.

Замовити послугу