→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Як створити NFT-маркетплейс та заробити на продажу токенів

1927

Оцінили: 438

Зміст:
Розмір шрифту:

Як створити NFT-маркетплейс та заробити на продажу токенів

NFT є новим видом цифрових активів, які містять унікальну інформацію. Кожен такий токен має власну цінність і ціну, але загальної капіталізації вони немає. При цьому сукупність найпопулярніших активів становить близько $17 млрд.

 

Токени використовуються як криптовалютні активи. Їх можна продавати, купувати, дарувати чи заповідати, вони дозволяють власникам непогано заробляти. Вартість NFT часто зростає, досягаючи в деяких випадках десятків, а то й сотень мільйонів доларів. Наприклад, найдорожчий токен пішов до нового власника за $532 млн.

Торгівля NFT виробляється спеціальних біржах – маркетплейсах. Але й відомі аукціонні будинки, такі як Christie's та Sotheby's, виставляють токени на торги.

Цей ринок розвивається набирає обертів і стає дедалі популярнішим. А значить, у вас є чудова можливість заробити на трейдингу токенів, створивши власний NFT-маркетплейс.

Що таке NFT і як на цьому заробити

NFT розшифровується як non-fungible token, що перекладається як незамінний токен. Це особливий вид криптоактивів, який не можна замінити на щось рівноцінне. Наприклад, біткоїн можна продати, а потім знову купити і на рахунку буде все той же 1 BTC, а от якщо у вас є унікальне фото, ви не зможете замінити його аналогічним.

Відповіддю на питання, що таке NFT простими словами, буде: це цифровий запис у блокчейн-реєстрі, запаролене посилання на витвір мистецтва або інший актив, свого роду сертифікат на право володіння унікальним цифровим об'єктом. Його, у свою чергу, можна порівняти з фішками в казино, які ніяк не регулюються, не є грошима, але при цьому мають цінність.

Токени неможливо підробити, а права на них будь-якої миті реально довести. Вони надійно захищені завдяки особливому шифруванню. Адже всі дані зберігаються в блоках, які можуть перебувати на різних пристроях у всьому світі, що ускладнює процес злому.

nft-marketplace

Які токени відносяться до NFT:


nft-marketplace фотографії та картинки;


nft-marketplace музичні твори;


nft-marketplace колекційні картки;


nft-marketplace цифрові картини;


nft-marketplace предмети розкоші;


nft-marketplace доменні імена;


nft-marketplace тексти;


nft-marketplace вирізані сцени із фільмів;


nft-marketplace відео та гіфки;


nft-marketplace графічний дизайн;


nft-marketplace балетні партії;


nft-marketplace ігрові персонажі та ін.

Усі цифрові файли, які мають унікальність і мають цінність, теоретично можуть стати токеном. При цьому кожен NFT – особливий і оцінюється по-різному. Наприклад, перше у світі SMS було продано за $150 тисяч, перший твіт – майже за $3 млн, фото усміхненої на тлі палаючого будинку дівчинки, що стало відомим мемом – за $500 тисяч, а аватари, що з'явилися перед показом нової частини «Матриці» – лише за $50 за одиницю.

nft-marketplacenft-marketplacenft-marketplace

Для заробітку можна створювати токени або серії токенів на різних майданчиках і торгувати або ж запустити свій маркетплейс і отримувати дохід від комісії за виставлений на продаж NFT. Також спеціальні платформи для створення та продажу токенів можуть брати плату за смарт-контракти, що дозволяють блокчейну надійно зберігати дані, або за ініціалізацію електронного гаманця, в якому зберігатимуться активи.

Для чого потрібні NFT

Токени створювалася з метою отримання прибутку від продажу колекціонерам, геймерам і поціновувачам мистецтва. Нині вони використовуються для монетизації популярності чи комерціалізації цифрового мистецтва (картини, музика, меми та інших.). Крім цього, вони потрібні для торгівлі персонажами ігор, нерухомістю, віртуальними світами. Вони можуть застосовуватися в будь-якій сфері, яка підходить для токенізації права власності на будь-який об'єкт. Головне при цьому створити NFT-маркетплейс під ваші завдання.

Сфери застосування токенів:


nft-marketplace продаж творів мистецтва – підійде онлайн-магазин, що дозволяє випускати, зберігати та продавати активи;


nft-marketplace робота у сфері нерухомості – краще розробити майданчик, який зможе співпрацювати з базами даних та державними реєстрами, знаходити місце розташування учасника;


nft-marketplace навчання – платформи повинні пропонувати різні програми для отримання знань онлайн та відстежувати показники ефективності;


nft-marketplace інвестиції – тут необхідний обслуговування на кшталт ринку;


nft-marketplace ключі доступу – токени часто використовуються для отримання доступу до контенту, заходів, програм, баз даних;


nft-marketplace відеоігри – торгівля персонажами чи айтемами можлива як усередині гри, так і на зовнішніх платформах із безпечним обміном фіату на ігровий актив.

Незамінні токени переважно зберігаються в блокчейні Ethereum, але й інші системи їх теж підтримують. Вони створюються з цифрових об'єктів, які представляють матеріальні та нематеріальні предмети.

Чим токени відрізняються від криптовалюти

Криптовалюта та токени є найпопулярнішими цифровими активами, створеними в системі блокчейн. Цифрові монети мають свої ланцюжки блоків, а NFT перебувають у існуючих.

Відрізняється також формування вартості активів. На ціну криптовалюти впливає попит користувачів та пропозиції на ринку, а ціна токенів залежить не тільки від цього, а й від інших NFT, випуску додаткових токенів та інших факторів.

Ще однією відмінністю є те, що випуск цифрових монет завжди децентралізований, а створення токенів може бути як централізованим, так і децентралізованим.

NFT є об'єктом, який не має аналогів, а криптовалюта цим похвалитися не може.

При цьому, незважаючи на володіння токеном, поза блокчейном ви ніяк не вплинете на його використання. Тобто, при покупці, наприклад, вирізаної сцени з відомого фільму не варто очікувати, що ніхто більше не зможе її побачити. Люди дивитися відео в інтернеті скільки завгодно і без плати за перегляди.

Головне у НФТ – це ексклюзивність, унікальне право володіння цінністю.

Якщо порівнювати з чимось більш звичним, то для колекціонера, геймера або шанувальника прекрасного купити токен - це як для поціновувача мистецтва отримати оригінал улюбленого твору.

nft-marketplace

Крім своєї цінності, такі активи є ще й чудовою можливістю заробити, адже завжди можна придбати дешевше, щоб потім продати дорожче, тим більше, що інтерес до цієї теми, як і попит на NFT, зростає з кожним роком.

Що таке маркетплейс NFT

NFT-маркетплейс – це спеціальний майданчик для випуску, продажу та зберігання незамінних токенів, побудований на базі блокчейну. Тут можна зустріти художників, дизайнерів, авторів та криптоманів, які хочуть випускати, продавати та обмінювати цифрові витвори мистецтва чи предмети для колекціонування.

Купівля NFT здійснюється за криптовалюту, переважно за Ethereum, але ряд майданчиків беруть також біткоїни та інші цифрові монети. Зберігати їх можна безпосередньо на платформі або іншому електронному гаманці після виведення.

Угоди проводяться за принципом торгових маркетплейсів, таких як Amazon, AliExpress та ін, але токени не завжди можна отримати одним натисканням кнопки та переказом коштів. Іноді за актив треба боротися на торгах.

Хороший NFT-маркетплейс забезпечує високу ліквідність та надійний захист, надає широкі можливості для користувачів (створення токенів, торгівля, проведення аукціонів, різних івентів, інструменти для залучення клієнтів та ін.).

Види NFT-маркетплейсів:

  • по розміщенню товарів – відкриті (розмістити свій токен може будь-хто) і закриті (додавати токени мають право лише деякі розробники);

  • за формою власності – загальні, створені групою користувачів, та приватні, відкриті фізичною особою, компанією чи невеликою спільнотою однодумців;

  • за контентом – універсальні з будь-яким контентом та різноманітністю категорій, тематичні (тільки мистецтво або ігрові предмети, наприклад) та куровані (керівні майданчики визначають, які токени цінніші).

nft-marketplace

Незалежно від виду маркетплейс, торгівля NFT проводиться без обмежень.

Для роботи на майданчику користувач повинен пройти реєстрацію, відкрити електронний гаманець для зберігання токенів. Після цього він отримає доступ до створення арт-об'єктів, зможе виставити їх на продаж та купувати чужі активи. Причому краще, якщо маркетплейс пропонує різні варіанти торгівлі (не лише продаж за фіксованою ціною, а й аукціони). Перш ніж токен з'явиться у списку платформи, він проходить модерацію.

Чинники успіху NFT-маркетплейсу:

  • Дефіцит . Для підвищення цінності токена його запас має бути обмеженим. При цьому ексклюзивність буває різною. Наприклад, є активи єдині у своєму роді чи пакети. Останнє відноситься до ігор і випускається так, щоб всі геймери могли придбати бажаний токен. А є й унікальні токени з підписом на кшталт автографа. Такі активи цінуються високо. Чим більше рідкісних NFT буде на маркетплейс, тим більше користувачів ви зможете залучити.

  • Висока ліквідність . Якщо активи легко продаються і купуються, а ціни при цьому не скачуть постійно, попит на ваші товари буде вищим.

  • Безпека . Важливо забезпечити захист від атак хакерів і вразливостей. Усі операції мають бути надійними та прозорими.

  • Різноманітність токенів . Якщо надати користувачам хороший вибір, можна залучити на майданчик більше людей. У той же час спрощення публікації токенів та інші фішки для творців зацікавлять різних авторів.

  • Фірмовий стиль . Унікальні елементи дозволяють відбудуватися від конкурентів, викликають в аудиторії асоціацію з вашим бізнесом, швидше запам'ятовуються користувачам.

Успішною є та платформа, на яку приходять різні користувачі з метою створення нових токенів, їх продажу та покупки. Чим більше варіантів пропонує майданчик, тим вищий інтерес до нього з боку цільової аудиторії.

Як заробити на NFT-маркетплейсі

Будь-який маркетплейс отримує дохід із комісії від кожної проведеної угоди. Відсоток визначає сам майданчик, тож у всіх він різний. У середньому комісія на NFT-платформах становить 3%.

Також, маркетплейси можуть брати плату за ініціалізацію цифрового гаманця або смарт-контракти. Останні є програмами на блокчейні, що дозволяють проводити операції без побоювань у зриві транзакції, адже у разі недотримання встановлених умов угоду буде анульовано. Розумні контакти складаються з коду з правилами для роботи та двох ключів. Один з них надає автор договору, а другий, унікальний, - сам договір.

Заробіток NFT-маркетплейсів залежить від комісії, обсягів продажу та вартості проданих токенів.

nft-marketplacenft-marketplacenft-marketplace

Як зробити свій НФТ-маркетплейс: покрокова інструкція

Ефективний NFT-маркетплейс – це гнучка торгова площадка, що містить широкий функціонал, зручний інтерфейс користувача, надійне програмне забезпечення та унікальний дизайн, а також забезпечує безперебійну роботу, захист даних і транзакцій.

Створення такої платформи є складним процесом, тому всі роботи слід проводити поетапно.

Етапи створення маркетплейсу НФТ:


nft-marketplace Аналіз ринку . Перед створенням власного маркетплейсу необхідно вивчити ринок, проаналізувати майданчики конкурентів, оцінити їх сильні сторони та знайти слабкі, щоб можна було використовувати це на свою користь.


nft-marketplace Розробка стратегії . На цьому етапі треба поставити мету, зрозуміти, яку нішу ви хочете зайняти і яку аудиторію залучити, як продаватимете токени, які можливості запропонуйте користувачам, чим виділятиметеся від конкурентів.


nft-marketplace Створення маркетплейсу . Замовник повідомляє розробникам свої вимоги, підбираються необхідні для ефективної роботи майданчика функції, розробляється архітектура сайту (кількість сторінок, модулі, блоки, розділи). Також проводиться робота з блокчейном, смарт-контрактами та гаманцями, впроваджується механізм аукціону. Створення платформи з нуля дозволяє отримати надійний NFT-маркетплейс із зручним функціоналом, зрозумілою навігацією та привабливим сучасним дизайном.


nft-marketplace UX/UI-дизайн . Інтерфейс користувача відіграє важливу роль при формуванні враження про майданчик. І справа тут не лише у зовнішньому вигляді, а й у юзабіліті. Важливо створити простий та унікальний дизайн. Це допоможе виділитися на тлі конкурентів та залучити зацікавлену в продукті аудиторію.


nft-marketplace Тестування . Команда запускає серію перевірок, під час яких вивчається робота платформи, виявляються можливі помилки та баги. Якщо є недоліки, вони усуваються, покращується юзабіліті, а також проводиться перевірка безпеки та ефективності майданчика.


nft-marketplace Підтримка та подальше обслуговування . За бажанням ви можете замовити послугу техобслуговування платформи, що дозволить своєчасно усувати помилки, оперативно вирішувати проблеми, вносити зміни відповідно до тенденцій, розвивати майданчик.

Готовий до роботи NFT-маркетплейс обов'язково має бути пов'язаний із цифровим гаманцем, оскільки він дозволить користувачам підключатися та безпосередньо проводити торгові операції. Також потрібне сортування токенів за категоріями, особистий кабінет для відображення інформації про угоди та інші функції.

Функціонал платформи:


nft-marketplace Вітрина . Важливо, тому що показує користувачам відомості про товари (назва, опис, власники, ставки, ціна, спосіб покупки, рейтинг тощо).


nft-marketplace Пошук . Щоб користувачі легко та швидко знаходили потрібний предмет, необхідно продумати систему пошуку на сайті.


nft-marketplace Фільтри . Усі предмети слід розділити на категорії, наприклад, мистецтво, фото, відео, меми, музика тощо. Тоді учасникам буде простіше орієнтуватись на майданчику. Тобто, фільтри спрощують навігацію та дозволяють користувачам сортувати токени за способом оплати, колекцією та іншими критеріями.


nft-marketplace Реєстрація . Для випуску та продажу токенів користувач повинен спочатку зареєструватися на платформі. Це можна зробити за допомогою електронної пошти, телефону чи соціальних мереж.


nft-marketplace Гаманці . Щоб учасники могли зберігати токени та здійснювати операції, платформа має бути пов'язана з електронними гаманцями. Найпростіший варіант – забезпечити інтеграцію з популярними криптогаманцями. Особливо зручно це буде тим, хто вже користується таким гаманцем. Підключати можна Metamask, MyEtherWallet, WalletConnect та ін.


nft-marketplace Оголошення . Ця функція потрібна для того, щоб користувач міг швидко завантажити файл, розмістити інформацію про токен, вказати властивості, теги, зовнішні посилання і т.д.


nft-marketplace Ставки . Дозволяє робити ставки і відкриває доступ до поточного статусу.


nft-marketplace Історія торгів . Цей розділ допомагає проаналізувати популярність платформи, вивчити її товари, що за скільки і коли було продано.


nft-marketplace Рейтинг та відгуки . Дозволяє користувачам оцінити лоти, продавців та покупців. Можна створити голосування у вигляді лайків або натисканням того чи іншого числа, а також надати можливість учасникам залишати коментарі або написати про своє враження про угоду.


nft-marketplace Повідомлення . Слід подбати про інформування користувачів про нові ставки, зміну статусу товару, продаж токена, оновлення майданчика та ін.


nft-marketplace Служба підтримки . Ця функція дозволить вам оперативно вирішувати проблеми та конфліктні ситуації, а учасники зможуть швидко отримувати відповіді на свої запитання. Для цього можна організувати кол-центр, налаштувати чат-бота або створити форму для надсилання листа на електронну пошту.

Токени створюються переважно в мережах Ethereum, Flow та WAX. Для їхнього запуску на базі блокчейну треба застосовувати стандарти NFT. У кожного свої правила та можливості при роботі з різними гаманцями. Так, арт-об'єкт, створений на платформі Binance Smart Chain, можна продати лише на тих майданчиках, які підтримують BSC. Мережі Ethereum чи Flow тут не підійдуть, якщо вони не передбачають будь-яких способів співробітництва.

Якщо ви цікавитеся, як створити свій токен і заробити на цьому, спочатку потрібно вибрати предмет, тобто те, що хочете перевести в цифровий простір. Це може бути все, що завгодно: пісня, картина, ілюстрація, аватарка і т.д. Потім треба зареєструватися на маркетплейсі, встановити криптогаманець, створити обліковий запис, після чого за допомогою спеціальної програми завантажити файл, додати назву, опис, заповнити форму. Після створення токена його слід виставити на продаж.

Де найкраще відкрити NFT-маркетплейс

Платформу найзручніше відкривати в країнах, де лояльні до криптовалютів, оскільки продаж та купівля здійснюється переважно за цифрові монети. Держави, які визнають такі активи, створюють сприятливі умови для ведення бізнесу, але вимагають дотримуватися законів і певних правил, особливо у питанні боротьби з відмиванням грошей.

Лояльні країни до криптовалюти:

  • Естонія;

nft-marketplace

  • Литва;

nft-marketplace

  • Кіпр;

nft-marketplace

  • Мальта;

nft-marketplace

  • Франція;

nft-marketplace

  • Канада;

nft-marketplace

  • США та ін.

nft-marketplace

NFT-маркетплейси доступні не лише у зазначених країнах. Ви самі вирішуєте, де реєструвати бізнес та де для вас оптимальні умови.

Довідково: у грудні 2021 року в Україні з'явився перший маркетплейс НФТ. Майданчик ArtBay, який торгує картинами українських художників та іншими об'єктами, дозволяє проводити аукціони на базі відомого сервісу Binance. Купити витвори мистецтва можна за криптовалюту Binance Coin та долари.

Скільки коштує створити NFT-маркетплейс

Розробка платформи НФТ – це трудомісткий процес, оскільки необхідно створити не просто сайт, а складний проект із широким функціоналом, продуманим юзабіліті, унікальним дизайном та різними інтеграціями.

Вартість розробки залежить від виду маркетплейсу, кількості сторінок та розділів, функцій, особливостей дизайну. У середньому, простий майданчик для продажу токенів коштуватиме 3-5 тисяч доларів, а створення платформи з нуля – від $20 000.

nft-marketplace

Особливості просування NFT-маркетплейсу

Для привернення уваги до нової платформи та збільшення кількості відвідувачів слід використовувати стандартні способи розкручування, такі як SEO та контент-маркетинг, а також шукати нові рішення, які допоможуть зробити маркетплейс ефективнішим.

За останні кілька років цифрове мистецтво стало дуже популярним. Багато авторів почали перекладати свої твори в NFT та заробляти на їхньому продажу. Чого тільки вартий перфоманс художника Бенксі, який перетворив картину Morons на цифровий актив, а оригінал знищив.

Зі зростанням попиту на токени збільшується кількість NFT-маркетплейсів, а значить виникає необхідність виділитися на тлі конкурентів і запам'ятатися більшій кількості користувачів.

nft-marketplace

Для вирішення цих завдань використовуються різні методи розкручування.

Просування NFT-маркетплейсів включає:


nft-marketplace SEO . Виконується внутрішня та зовнішня оптимізація майданчика для покращення ранжування та зростання трафіку. Для цього підбираються ключові запити, які вводяться в текст, прописуються мета-теги, додаються посилання. Якщо маркетплейс має релевантні сторінки, тобто вони відповідають запитам аудиторії, пошукові системи виводять майданчик для випуску та продажу токенів у топ, а значить він не залишиться непоміченим.


nft-marketplace Блог . Публікація якісного контенту, який цікавий та корисний аудиторії, залучатиме на сайт більше користувачів. У цьому розділі можна розміщувати статті з порадами, лайфхаками, оглядами, тенденціями, можливостями заробітку, навчальними матеріалами та ін.


nft-marketplace Посилання зі ЗМІ . Згадки маркетплейсу або унікальних токенів, які виставлені на платформі, в пресі призводить до нарощування трасту сайту, що впливає на його позиції в пошуковій видачі.


nft-marketplace Блогери . Співпраця з відомими у сфері криптовалют та цифрового мистецтва блогерами допоможе залучити нових людей на платформу та викликати у них інтерес до товарів.

Також завжди і в будь-якій сфері актуальний SMM. Ведення сторінок у різних соціальних мережах дозволяє розширити аудиторію, збільшити трафік на маркетплейс НФТ, підвищити лояльність та довіру користувачів.

Де просувати свої NFT:

  • Twitter;

  • Facebook;

  • YouTube;

  • Discord.

nft-marketplace

Шанувальники токенів зазвичай створюють групи на вказаних майданчиках, де діляться новинами та іншою інформацією, а також запускають рекламу для розкручування.

Назва та логотип для маркетплейсу NFT – чому це важливо

Нейм та логотип – це ключові складові фірмового стилю. З їхньою допомогою формується візуальний і смисловий образ компанії, передається основна ідея, складається враження про бізнес.

Вдала назва NFT-маркетплейсу буде легко впізнаватись, викликати в аудиторії емоції, бажання познайомитися з майданчиком. А от якщо воно безглузде, важковимовне, банальне або викликає неприємні асоціації, то навіть високий рекламний бюджет не допоможе в просуванні платформи.

Назва може безпосередньо відображати сферу діяльності, так і бути оригінальною. Головне, щоб воно привертало увагу, формувало образ успішної компанії, викликало приємні емоції та цікавість. Тоді інтерес до майданчика з'явиться.

Логотип NFT-маркетплейсу – це більше ніж просто знак. Він допомагає вибудовувати комунікацію з аудиторією, підвищувати її лояльність та довіру.

Споживачі не сприймають серйозно компанії без лого, адже в такому разі вони мають незавершений образ, справляють враження дрібних організацій без чіткого бачення бізнесу. А це зовсім не те, що вам потрібне.

У криптобізнесі важливо створити враження успішної, надійної платформи, що йде в ногу з часом. Тому потрібно розробити сучасний динамічний логотип. Він виділятиме майданчик серед конкурентів, відповідатиме іміджу, підкреслюватиме індивідуальність, а ще привертатиме увагу аудиторії, викликатиме приємні асоціації.

nft-marketplace

Для створення унікальної відомої назви та логотипу звертайтеся до студії WeLoveBrands . Наші фахівці допоможуть вам розробити візуальний і смисловий образ, що запам'ятовується, який буде викликати довіру і інтерес до продукту.

Які NFT-маркетплейси найпопулярніші

Усього налічується кілька сотень різних маркетплейсів НФТ. У кожного з них свої переваги та особливості роботи. Незважаючи на велику кількість платформ, далеко не всі стають популярними та успішними. Тому слід переглянути як не дуже затребувані майданчики, щоб вивчити їх слабкі місця та помилки в діяльності, так і найвідоміші для прикладу отримання натхнення, запозичення якихось фішок.

Популярні NFT-платформи:

  1. Binance NFT

Пропонує токени будь-якого типу. Розміщувати їх можна вільно, модерація не потрібна. Продавати та купувати активи треба за криптовалюту Ethereum, Binance Coin та Binance USD.

  1. OpenSea

Відкрита та одна з найбільших платформ НФТ. Щодня тут продають і купують токенів на загальну суму 40 млн доларів. Транзакції можна здійснювати без додаткового підтвердження. Доступні різні токени – колекційні карти, ігрові персонажі, витвори мистецтва як рідкісні, і у колекціях.

nft-marketplace

  1. Alibaba NFT

Націлений на продаж авторських прав на предмети мистецтва, музичні твори, програмне забезпечення, ігри, патенти та ін.

nft-marketplace

  1. Rarible

Майданчик пов'язаний з OpenSea, тому лоти часто схожі. Але знайти тут можна й інші об'єкти – фото, арт-предмети, музику, доменні імена тощо. Щодня платформу відвідують близько 2 млн. користувачів.

nft-marketplace

  1. SuperRare

Маркетплейс, який орієнтований на діджітал-мистецтво. Дозволяє купити фото, ілюстрації, відео, анімацію та ін. як за фіксовану ціну, так і на аукціонах. Також кожен автор може викласти тут свої роботи, тільки для цього необхідно подати заявку і пройти відбір.

nft-marketplace

  1. KnownOrigin

Приваблює художників, фотографів, дизайнерів, котрі хочуть торгувати своїми роботами. Токени можуть містити зашифровані файли у форматах jpeg та gif. Торгівля ведеться за Ethereum та власну криптовалюту майданчика KODA.

nft-marketplace

  1. Nifty Gateway

Відмінно підходить для інвестицій. Фішкою маркетплейсу є те, що тут публікують свої токени лише знаменитості у різних сферах (мистецтво, естрада, спорт та ін.). Придбати NFT можна і за американські долари.

nft-marketplace

  1. Sorare

Хороше рішення для футбольних фанатів та шанувальників інших видів спорту. Платформа пропонує картки популярних футболістів, а сама є по суті майданчиком для гри Fantasy Football. Щороку маркетплейс випускає 100 ексклюзивних токенів та 10 дуже рідкісних, вартість яких часто буває високою.

nft-marketplace

Якщо ви хочете створити успішний NFT-маркетплейс, обов'язково потрібно провести попередній аналіз ринку, грамотно розробити стратегію розвитку, задовольнити запити користувачів, пропонувати хороші умови для торгівлі та просувати свою платформу. Адже щоб заробити репутацію та напрацювати базу клієнтів, треба спочатку залучити на сайт трафік. А для цього необхідно розповісти про себе, наголосити на сильних сторонах, показати вигоди для користувачів, а також враховувати алгоритми пошукових систем.

Для створення ефективної платформи NFT, її просування, розробки фірмового стилю та назви звертайтесь до компанії WeLoveBrands . Команда спеціалістів, працюючи над вашим проектом, запровадить необхідний функціонал, підготує унікальний дизайн, за потреби створить унікальний оптимізований контент. Ви отримаєте готовий до роботи маркетплейс зі зрозумілим інтерфейсом і сучасним візуалом, що запам'ятовується. Щоб отримати консультацію та уточнити вартість послуг, зателефонуйте нам або напишіть повідомлення у месенджери.

Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 438

Середня оцінка 4.4 / 5