→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Дизайн фірмового бланку

47

Оцінили: 10

Стильний дизайн фірмового бланка допомагає створити позитивний імідж вашої компанії в очах партнерів та клієнтів. Професійна розробка фірмових бланків входить до переліку спеціалізованих послуг, які пропонує студія WeLoveBrands.

Замовити бланк
Вибрати тарифГотові фірмові бланки повинні відповідати загальноприйнятим вимогам

Адаптованість

Дизайн бланка передбачає, що документ має бути адаптований під специфіку компанії-замовника та умови її документообігу.

Релевантність

Зовнішній вигляд фірмового бланка (кольори, шрифти та ін.) має відповідати складовим корпоративного стилю.

Змістовність

Фірмовий бланк обов'язково включає елементи, що ідентифікують компанію.

Логотип с. Місцем його розміщення є верхній лівий кут листа, звідки інформація легко сприймається зором людини.
Назва компанії. Як правило, розміщується під логотипом або центром верхньої частини фірмового бланка.
Контактна інформація. Для зручності зв'язку з компанією на фірмовому бланку вказується юридична/фактична адреса, номери телефонів (факс), e-mail, адреса сайту та інші способи контакту з організацією.
Реквізити. Окремо виділяється блок із кодом ОКПО, розрахунковими рахунками та іншими реквізитами.

Створення фірмових бланків на замовлення за вигідною вартістю за короткий термін сміливо доручайте досвідченій команді WeLoveBrands.

Класифікація фірмових бланків

За розташуванням на них даних бланки бувають:

 • Кутові (листи). У цьому випадку логотип та інші відомості про компанію розташовуються в лівому верхньому кутку бланка.

 • Поздовжніми (накази, акти, розпорядження). На таких бланках інформація розміщується в центрі сторінки вздовж верхнього поля.

Залежно від укладача документа бланки можуть бути оформлені від імені:

 • компанії;

 • структурного підрозділу організації;

 • посадової особи.

Завдання, що вирішує створення фірмового бланка

 1. Скорочення часу оформлення документації. Завдяки розміщенню на документі інформації постійного характеру, вам не потрібно самостійно вносити необхідні дані.

 2. Полегшення сприйняття текстової інформації. За рахунок звичного розташування фірмовому бланку всіх складових помітно прискорюється процес обробки даних.

 3. Виняток ймовірності припуститися помилки в реквізитах та контактних даних. Одноразова перевірка правильності заповненої інформації під час підготовки шаблону фірмового бланка не допускає появи документації помилкових відомостей.

 4. Підвищення престижу компанії. Акуратно оформлені та роздруковані листи фірмових бланків надають компанії солідності в очах потенційних партнерів та клієнтів.

Оформлення фірмових бланків за всіма правилами:

Сприятливе візуальне враження від фірмового бланку компанії забезпечує:

 • Чіткий і шрифт, що читається.

 • Відсутність фонових зображень на документі.

 • Наявність відступу з лівого краю.

Розробка фірмового бланка командою WeLoveBrands

 1. З заповненого брифа визначаються завдання клієнта.

 2. Замовником надається необхідна інформація (логотип, контактні дані та реквізити, слоган).

 3. Дизайнерами розробляється макет фірмового бланка (один чи кілька варіантів за бажанням клієнта).

 4. У разі потреби макет бланка коригується та відправляється на затвердження замовнику.

 5. Після затвердження файл фірмового бланка вирушає у виготовлення.

Дизайн бланків: 3 причини вибрати WeLoveBrands

 • Індивідуальний підхід. Дизайн фірмових бланків розробляється нами без використання шаблонів із застосуванням фірмових шрифтів вашої компанії.

 • Комплексні рішення. Нашим спеціалістам ви можете довірити не лише оформлення фірмового бланка, а й розробку інших атрибутів ділового документообігу вашої компанії.

 • Офіційна співпраця. Умови виконання робіт у рамках проекту створення фірмового бланка чітко прописуються в договорі надання послуг.

Якщо вас цікавить дизайн фірмового бланка, з нами можна зв'язатися за телефоном +3 068 883 88 13 за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті або через e-mail office@welovebrands.com.ua .

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Що таке бланк підприємства?

Фірмовий бланк підприємства – обов'язковий елемент ділової документації, частина корпоративного стилю, вид поліграфічної продукції, інструмент маркетингу. Найчастіше він буває у форматі А4 та містить основну інформацію про компанію (назва, вид діяльності, контакти, банківські реквізити). На документ також наноситься логотип підприємства, а сам шаблон оформляється у корпоративних кольорах.

Оскільки фірмовий бланк використовується у діловому листуванні, при презентації продукту, підготовці комерційної пропозиції, наказів, відповідей на офіційні запити та в інших випадках, він має наголошувати на статусі підприємства. Тому важливою є візуальна складова. Стильне привабливе оформлення посилюватиме імідж компанії, відображатиме професіоналізм та індивідуальність, підвищуватиме довіру споживачів.

Як має виглядати фірмовий бланк організації?

Корпоративний бланк використовується в друкованому вигляді та в електронному, тому він однаково добре має виглядати на різних носіях.

Щоб створити єдиний образ компанії необхідно оформити документ з урахуванням фірмового стилю. Особливу увагу слід приділити кольору та шрифтам, оскільки вони впливають на сприйняття інформації та загальне враження.

Для привернення уваги слід також враховувати специфіку бізнесу та інтереси цільової аудиторії. Наприклад, для юридичної компанії не підійде рожевий відтінок та грайливий шрифт, а для дитячого розважального центру не найкращим варіантом стане строга кольорова гама.

При оформленні документа слід враховувати принципи друкарні та вимоги ділового стилю. Ось основні з них:

 • на бланку не повинно бути фонового зображення, щоб не відволікати від тексту;

 • шрифт обов'язково треба зробити читаним та чітким, адже документ можуть надсилати факсом;

 • слід робити відступ зліва, оскільки бланк може підшиватися до папок;

 • реквізити та контакти краще розташувати у колонтитулах, щоб їх не можна було виправити;

 • папір слід використовувати звичайний, не глянсовий або крейдований – для зручного нанесення печаток та підписів.

Щоб викликати інтерес у людей, шапку та нижній колонтитул можна зробити контрастними за кольором або використовувати геометрію (асиметрія, комбінація різних фігур, закруглення тощо).

Загалом, незвичайні для цієї сфери дизайнерські прийоми, але відповідно до виду діяльності підприємства, допоможуть привернути увагу аудиторії та зробити компанію більш відомою.

Як створити фірмовий бланк із логотипом?

Зробити шаблон фірмового бланка можна трьома основними способами:

 1. Самостійно у Word. Для цього треба зробити малюнок шапки, вставити на сторінку колонтитул, додати до нього розроблений логотип та інформацію про компанію. Це найпростіший спосіб, що дозволяє отримати короткий ненав'язливий фірмовий бланк.

 2. За допомогою спеціальних конструкторів та онлайн-сервісів. З їхньою допомогою можна розробити простий логотип, підібрати відповідний специфіці бізнесу макет бланка, відредагувати деякі елементи, підібрати потрібні кольори та шрифти. Використовуючи конструктор, вдасться створити привабливий фірмовий бланк з урахуванням трендів у дизайні.

 3. Замовити дизайн в агентствах. Дизайнери розроблять унікальний логотип та фірмовий бланк, дизайн якого не перетинатиметься з документами конкурентів. Це допоможе виділитися на тлі інших, залучити аудиторію, підвищити впізнаваність, лояльність та довіру. Цей спосіб обійдеться дорожче, ніж інші, але ви отримаєте оригінальний шаблон, оформлений відповідно до всіх правил і стандартів і при цьому вигідно відрізняється від конкурентів.

Щоб отримати більше інформації щодо дизайну фірмового бланка та розробки логотипу, зателефонуйте нам або напишіть повідомлення у чат для консультації.

Де створити фірмовий бланк?

Ціна розробки фірмового бланка залежить від особливостей дизайну, кількості варіантів та термінів виконання. Чим швидше ви хочете отримати результат, тим дорожче. Відповідно, що більше варіантів шаблону зробить дизайнер і що складніше робота, то більше доведеться заплатити.

Також на вартість впливає той факт, чи потрібна додатково розробка логотипу чи унікальних шрифтів.

Ціни можуть відрізнятися на біржах фрілансу та в агентствах, а також залежно від регіону. Фрілансер зазвичай беруть менше, але і якість роботи може бажати кращого. Тому в цьому випадку шукайте досвідченого дизайнера з гарним портфоліо та відгуками. У компаніях вартість відрізняється, оскільки дизайнери мають різний досвід та навички. А ще ціна формується з урахуванням статусу самої компанії. Тобто, у більшій організації, що працює з відомими брендами, ціни будуть вищими, ніж у невеликій студії. Що стосується регіонів, то найвищі ціни спостерігаються у Києві, а у Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові вони трохи нижчі.

У середньому вартість фірмових бланків на фрілансі становить від 300-400 грн за штуку, а в компаніях – це від 1000 грн за проект залежно від складності роботи та кількості варіантів дизайну.

Щоб уточнити вартість дизайну фірмового бланка з урахуванням ваших потреб, зв'яжіться з нами по телефону або запитайте онлайн-чат.

Скільки коштує фірмовий бланк?

Замовити друк фірмових бланків можна у друкарнях та поліграфічних фірмах. А якщо вам потрібна розробка дизайну, звертайтеся до дизайнерів на фрілансі або спеціалізованих студіях. У першому випадку вартість може бути нижчою, але і якість гірша, тому тут важливо знайти відповідального досвідченого фахівця, а в другому – ціна буде вищою, зате ви отримаєте оригінальне оформлення, що підкреслює статус, що підвищує впізнаваність компанії та довіру аудиторії.

Дизайнери студії WeLoveBrands мають необхідні навички та знання для роботи з носіями фірмового стилю, включаючи корпоративні бланки. Наша команда не боїться складних завдань, любить креативити та втілювати в життя цікаві ідеї. Тому якщо ви хочете додати в нудні ділові документи крапельку емоцій або бажаєте отримати солідні бланки, що підкреслюють статус вашого бізнесу, зателефонуйте нам або напишіть повідомлення в чаті.

ДИЗАЙН ФІРМОВОГО БЛАНКУ ЦІНА

Letterhead
від 49$

Я на 100% знаю чого хочу, потрібно лише реалізувати

 • Надаємо 1 варіант дизайну
 • Проекція дизайну на аркуші (3D)
 • Підбір стилю, кольору та шрифту
 • Вихідні файли (.ai, .pdf, .docx)
 • Зробимо за 2 дні
Виберіть план
Letterhead +
від 70$

У мене є вистава, але я не впевнений на 100%

 • Надаємо 2 варіант дизайну
 • Проекція дизайну на аркуші (3D)
 • Підбір стилю, кольору та шрифту
 • Вихідні файли (.ai, .pdf, .docx)
 • Термін розробки 3..4 дні
Виберіть план
Letterhead ++
від 98$

Я не знаю чого хочу, потрібні варіанти на вибір

 • Надаємо 3 варіанти дизайну
 • Проекція дизайну на аркуші (3D)
 • Підбір стилю, кольору та шрифту
 • Вихідні файли (.ai, .pdf, .docx)
 • Зробимо за 4-5 днів
Виберіть план
Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 10

Середня оцінка 4.7 / 5

Замовити послугу