→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Створення особистого бренду під ключ

Мрієте наголосити на своїй експертності, створити успішний особистий бренд і підвищити лояльність аудиторії? Розробимо персональний бренд із нуля. Підкреслимо ваш професіоналізм стильною упаковкою.
Отримати консультацію

Побудова власного бренду

ЩО ТАКЕ ОСОБИСТИЙ БРЕНД?

Це “обличчя” людини-бренду у бізнес-спільноті. Воно поєднує у собі високоякісні навички, імідж, досвід, характер та “упаковку”. Особистий бренд вибудовує репутацію та підвищує цінність професіоналізму власника бренду.

Для кого?

Для представників компаній. Для перших осіб корпорацій, яким слід показати свою індивідуальність.
Для експертів із різних галузей. Психологи, стилісти, коучі, дизайнери та все-все-все запускають особисті бренди, щоб підвищити свою впізнаваність та знайти нових клієнтів.
Для новаків. Люди, які тільки починають свою діяльність і хочуть познайомитися з аудиторією та уявити себе у кращому світі.
Для селебріті. Той випадок, коли бренд має демонструвати людину. І акцентувати більшість уваги споживача на особистості, а не на її "здібностях"

Умови участі

1

Ви повинні бути малим бізнесом чи стартапом. Ребрендинг існуючого бізнесу також можливий за умови дотримання умови - проект має бути маленьким і бідним (спочатку).

2

100% передоплата.

3

Створений нами бренд не обговорюється та не доопрацьовується. Ви приймаєте його у такому вигляді, який ми продумали та створили.

4

Результат у векторі — вихідники для друку та використання у Інтернеті.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ СТВОРЕННЯ ОСОБИСТОГО БРЕНДУ ПІД КЛЮЧ

Наші рішення продумані до дрібниць. Ми розробляємо стратегію, яка ідеально підійде вам та вашому майбутньому особистому бренду. Створюємо унікальний імідж, потім займаємося просуванням. Схема нашої роботи будується на аналізі цільової аудиторії та ринку, досвіді команди у маркетингу та продажах, вивченні успішних кейсів особистих брендів із вашої галузі.
Сенс або УТП
Логотип
3 елементи фірмового стилю на вибір

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ОСОБИСТОГО БРЕНДУ

запит

Ви залишаєте заявку, розповідаєте про ваш бізнес та надаєте нам необхідні для роботи матеріали.

Обговорення деталей

Зв'язуємося з вами та відповідаємо на будь-які питання. Потім обговорюємо нюанси проекту, складаємо бриф і ви оплачуєте послугу.

Дослідження

На цьому етапі вивчаємо ринок, ваших конкурентів та цільову аудиторію, після чого продумуємо стратегію.

Розробка

Шукаємо вашу відмінну рису, розробляємо 3 концепції логотипу та візуальної упаковки вашого бізнесу.

Презентація

У вигляді онлайн конференції або під час особистої зустрічі, обговорюємо 3 концептуальних рішення і ви вибираєте одне з них.

Підготовка та передача матеріалів

У рамках обраної концепції готуємо дизайн трьох елементів фірмового стилю на вибір (поліграфічна та сувенірна продукція, pos-матеріали тощо) та передаємо вам макети для друку. Ви отримуєте готовий бренд – гнучкий та живий.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Що таке індивідуальний брендинг?

Бренд – це цінність продукту та імідж компанії. Це образ, який створює покупець дивлячись на вас. Він викликає емоції в аудиторії, формує зв'язок із товаром чи послугою на підсвідомому рівні. Робить пропозицію затребуваною. Тим самим стимулює споживача придбати продукт чи замовити послугу. Це поняття набагато ширше, ніж звична всім торгова марка. Воно включає величезну кількість елементів. Таких як репутація, культура, індивідуальність, цінності та філософію власників бренду. Якщо говорити двома словами, то бренд – це те, чим ви живете і те, що думає про вас ваша цільова аудиторія.

Особистий бренд – це відчуття, емоції, асоціації та почуття, які з'являються у споживачів, коли вони чують чи думають про вас. Він обмежується не лише гучною назвою та привабливим виглядом. Він також виявляється у відображенні цінностей, ідей, філософії, бажань та внутрішнього світу власника.

Брендингова агенція – це команда фахівців, яка створює та просуває бренд. Виконавці повністю вивчають та аналізують ринок, дізнаються більше про продукт чи послугу, звертають увагу на особливості конкурентів. Вони досліджують потреби аудиторії та, спираючись на них, розробляють маркетингову стратегію та рекламну кампанію. Ми, команда WeLoveBrands, складається з творчих та досвідчених дизайнерів, маркетологів, менеджерів, копірайтерів. Створюємо та реалізовуємо яскраві ідеї, що надихають, які допомагають розвиватися компаніям наших клієнтів та підвищувати їх прибуток.

Кому потрібний особистий бренд?

Персональний бренд стане ефективним інструментом для просування людей із різних сфер. Таких як підприємці та власники бізнесу, наймані співробітники та консультанти, посадовці, зірки шоу-бізнесу, блогери. Відмінність лише з метою створення особистого бренда. Цілі можуть бути різними: отримати додаткову користь, зробити бізнес відомішим, спростити комунікацію з органами влади, побудувати особисту репутацію, завоювати популярність.

Співробітник чи спеціаліст зможе за допомогою особистого бренду підвищити вартість своїх послуг. Персональний бренд допоможе сформувати очікування від роботи виконавця: висока швидкість роботи, гарна якість, оригінальні рішення тощо.

Якщо правильно побудувати особистий бренд, образ експерта у своїй галузі покращуватиметься і покращуватиметься. Згодом важливість людини у суспільстві зросте, збільшить авторитет.

Навіщо мені потрібний особистий бренд?

Особистий бренд допоможе виділитися у конкурентному середовищі. Він розкриває всі переваги власника бренду і допомагає голосно заявити про себе і свої здібності. Особливо цінний особистий бренд для тих, з ким ринок ще мало знайомий. І для тих, про кого цільова аудиторія досі жодного разу не чула.

Завдяки асоціаціям, думкам та емоціям, які народжуються у потенційного покупця, коли він якось взаємодіє з брендом, можна залишитися в його пам'яті надовго. Бренд формує світ, частиною якого бажають стати споживачі. Це означає, що у споживачів з'являється бажання купувати продукт чи замовляти послугу, незалежно від вартості.

Хороший бренд розповість аудиторії про високу якість продукту чи послуг. Викличе довіру покупців та створить гарний імідж компанії. До того ж він допомагає вирішувати проблеми людей і вловлює їх потреби. А коли продукт чи послуга закриває болі, їхня цінність в очах покупців стає вищою і вищою. Так створюється успішний власний бренд.

Яким має бути мій особистий бренд?

Якщо ви хочете, щоб ваше ім'я та бізнес працювали на вас, звертайтесь за розробкою власного бренду. Потрібно, щоб ви були впевнені як свої послуги або продукт. А також не мали жодних негативних сторін у бізнес-біографії, які виявляться під час створення власного бренду. Тоді створення особистого бренду допоможе вам у просуванні та принесе додатковий прибуток.

Щоб створити по-справжньому геніальний особистий бренд, необхідно створити не просто ідеальний гладкий образ. А повністю відобразити себе з усіма особливостями. Не варто ґрунтуватися на брехні та гнатися за ефективним просуванням: наділяти бренду ті якості, яких він не має насправді. Таким чином ви завоюєте гарну репутацію не лише серед покупців, а й серед конкурентів.

Особистий бренд повинен відображати ваші внутрішні якості, наголошувати на цінностях. Підкресліть свої сильні сторони та покажіть усі особливості. Створюйте його з повагою до клієнта. Тоді і він відповість вам взаємністю.

Як почати створювати свій власний бренд? Де знайти гідного виконавця-розробника?

Більшість експертів, які починають розробляти свій бренд, стикаються із проблемою фірмової ідентичності. Яскраве опис ще робить їх унікальними. А нові оригінальні ідеї так і не втілюються через неякісну роботу фрілансера.

Створення особистого бренду “під копірку” миттєво вб'є починання навіть найдосвідченішого професіонала. Дуже важливо знайти компетентного творця бренду під ключ. Щоб він підкреслив усі ваші переваги. Та й приховав недоліки, якщо вони є.

Розвивати власний бренд з нуля — ризикований крок. І платити по кілька сотень тисяч доларів за брендинг на старті своєї діяльності з кишені не всім. WeLoveBrans прибере все зайве та створить основні базові характеристики бренду. Це набагато ефективніше, ніж інші супердорогі роботи.

З ким ви не працюєте?

Політичні організації
Релігійні організації
Незаконна діяльність

Повний брендинг

Фіксована ціна 70 000 грн
Фіксований термін 30 ДНІВ
Замовити послугу
Результат

Всього за один місяць, ви матимете повноцінну упаковку бізнесу для досягнення поставленої мети. Ви отримаєте повний пакет графічних матеріалів, які допоможуть вашому бізнесу бути пізнаваним.

Базовий брендинг

Фіксована ціна 28 000 грн
Фіксований термін 15 ДНІВ
Замовити послугу
Результат

Ви отримаєте стартовий набір елементів бренду, який створить основу старту проекту. У цей набір увійдуть стратегія, логотип, а також базовий фірмовий стиль.

Замовити послугу