→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Веб дизайн

Веб-дизайн – це вид графічного дизайну, орієнтований на розробку та оформлення веб-інтерфейсів для сайтів чи веб-додатків. В ідеалі веб-дизайн повинен поєднувати в собі вміння не тільки красиво “упакувати” (візуально оформити), але й правильно “наповнити” сайт (структурувати інформацію, що на ньому надається).

Дизайн інтерфейсів

Кожен власник бізнесу, представленого в мережі, повинен розуміти, що умовою ефективності інтернет-ресурсу є збіг завдань сайту з бажаннями потенційних клієнтів. Для вирішення цього непростого завдання служить дизайн UX.

Дизайн сайтів

Присутність компанії в інтернеті через сайт є невід'ємною умовою залучення клієнтів. Позитивний результат багато в чому досягається завдяки тому, наскільки красиво та зрозуміло виконано дизайн сайту.

Favicon

Для краси або з метою заповнити порожнечу - так виглядає поширене уявлення про те, навіщо ж потрібен фавікон. Насправді, цей спеціальний значок виконує 3 ключові функції в інтернет-маркетингу.

Створення іконок

Головне призначення будь-якої іконки – без слів розкрити суть того чи іншого об'єкта чи дії. Її ефективність залежить від розуміння користувачем дизайнерської ідеї, закладеної в іконку під час проектування.

Дизайн банера

Банерна реклама може буквально переслідувати ваших потенційних клієнтів в інтернеті, але тільки по-справжньому якісний банер зможе привернути увагу користувачів та перетворити їх на клієнтів.

Інфографіка

У сфері бізнесу переважно, щоб вся інформація була представлена максимально інформативно, наочно та переконливо. Саме тому багато власників сайтів часто вдаються по допомогу до інфографіки.

Інфографіка для маркетплейсів

Інфографіка — це форма візуального контенту, яка допомагає доносити інформацію за допомогою графіків, діаграм та ілюстрацій, «гарно» упаковати продукт і перетворює нудні факти на контент, що залучає.

Складові якісного веб-дизайну

  • графіка. Виділяється серед схожих між собою сайтів ресурс приваблює випадкових відвідувачів і перетворює їх на постійних клієнтів.
  • Юзабіліті. Сайт повинен бути не тільки привабливим зовні, але й максимально зручним у використанні рядовими користувачами – тільки в такому разі він працюватиме.
  • маркетинг. Продумана на початковому етапі структура блоків забезпечує високий показник конверсії сайту у майбутній пошуковій видачі.

Команда студії WeLoveBrands спеціалізується на професійному веб-дизайні будь-якої складності.

Чому можна веб-дизайну довірити WeLoveBrands?

Зупинити свій вибір на студії WeLoveBrands для розробки веб-дизайну вашого сайту стоїть через:

  1. Неординарний підхід до роботи. Наша команда, що креативно мислить, розробить веб-дизайн з “родзинкою”, який гарантовано зробить ваш сайт помітним серед інших.
  2. Чітко визначені терміни. Ми працюємо на основі укладеного договору та сумлінно дотримуємося прописаних у ньому умов співпраці.
  3. Адаптивний формат. Досвідчені фахівці якісно адаптують веб-дизайн для перегляду будь-яких видів пристроїв (як мобільних, так і стаціонарних).