→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

WeLoveBrands — Брендінгова агенція Київ. Студія графічного дизайну Україна

Хочете виділитися серед конкурентів? Готові яскраво та доречно представити свою компанію, продукт чи сайт? Зверніться до нашої брендингової агенції — WeLoveBrands. Проведемо ребрендинг вашої компанії та підкреслимо переваги. Забезпечимо створення та просування компанії, товару чи послуги. Допоможемо вам ефективніше використовувати всі засоби візуальної комунікації: логотип та фірмові елементи, каталоги, упаковку та етикетки, візитки, дизайн Facebook та Instagram, дизайн сайту.

Формування ідентичності

Успішний бренд дає змогу донести до цільового споживача унікальну торгову пропозицію і тим самим полегшити його вибір.

Встановлення зв'язку з ЦА

Створений образ бренду емоційно впливає на потенційних клієнтів, тому виступає вирішальним фактором під час ухвалення рішення про покупку.

Позитивне сприйняття продуктів і послуг

Якісно розроблений бренд набуває великого значення у свідомості споживачів і допомагає заслужити їхню любов і повагу.

Популяризація компанії

Сильний бренд здатний контролювати поведінку сучасного споживача, який стикається з величезним вибором пропозицій від різноманітних продавців.

Концепція рекламної кампанії

Завдяки чітко сформованому символу з'являється чітке бачення того, якою має бути рекламна кампанія та які рекламні носії краще використовувати.

Отримання прибутку

Споживачі готові платити більше за популярний продукт або послугу. Крім того, тих клієнтів, яких залучили завдяки ефективному просуванню бренду, дешевше утримати, ніж завоювати довіру нових.

Процес створення та просування бренду в брендинговій агенції WeLoveBrands

Брендинг — це сукупність маркетингових заходів, спрямованих на завоювання лояльності до нової марки на ринку. Ребрендинг — це повне або часткове внесення змін до існуючого бренду, щоб зробити його більш відповідним зміні уподобань аудиторії, ринкових умов або структури компанії.

Брендингова агенція Київ, Дніпро WeLoveBrands розробляє бренд будь-якої галузі поетапно. В результаті ви отримуєте набір документів, які описують усі складові бренду та показують, як ними користуватися. Враховується специфіка Вашого бізнесу та Ваші цілі.

Етапи створення та просування бренду:

 1. Розробка стратегії та позиціонування бренду на основі аналізу компанії та ринку.
 2. Створення назви бренду (неймінгу), слогану, легенди згідно форми брифінгу.
 3. Візуалізація бренду шляхом розробки дизайну носіїв фірмового стилю (логотип, шрифт, брендбук, гайдлайн, бізнес-документація компанії, упаковка, сувенірна продукція тощо).
 4. Складання сертифікації та рекомендацій, що описують основні елементи бренду (місія, позиціонування, філософія компанії та цінності бренду).
 5. Впровадження, підтримка та аудит створеного бренду.

Створення нового бренду або ребрендинг вже існуючого бренду – це процес створення ідеального світу, де ваш потенційний споживач буде відчувати себе щасливим.

Переваги замовлення брендування в брендинговому агентстві WeLoveBrands

 1. Ми співпрацюємо в тандемі з клієнтом. Для нас важливо, щоб результат трудомісткого процесу максимально відповідав очікуванням замовника. Тому ми зв’язуємося з клієнтом на кожному кроці процесу розробки (або ребрендингу) бренду, щоб вирішити виникаючі проблеми.
 2. Створюємо індивідуальну концепцію бренду. Наші фахівці приступають до роботи тільки після детального аналізу вашого товару чи послуги, вивчення конкурентів і визначення портрета цільового споживача.
 3. Пропонуємо комплекс послуг. У нас ви можете замовити не тільки словесне та візуальне оформлення бренду, а й розробку сайту з подальшим його наповненням і просуванням.

Які переваги брендингу для бізнесу?

Майбутнє вашого продукту чи послуги на ринку з вибірковим споживачем залежить від маркетингових дій зі створення та просування бренду. А це безпосередньо впливає на існування компанії в умовах жорсткої конкуренції на ринку та прибутковість бізнесу.

 • Вирізняє серед конкурентів. Персональний бренд відрізняє вас від конкурентів і викликає у споживачів сильні асоціації з вашим брендом, який в той же час відповідає тенденціям ринку.
 • Формує та підтримує цілісний імідж бренду. Реалізована стратегія брендингу закріплює бажаний імідж бренду та його репутацію у свідомості людей на довгострокову перспективу.
 • Підвищує вартість продуктів і послуг. Продукція та послуги брендування виглядають більш цінними в умах споживачів. Це приваблює реальних клієнтів.
 • Покращує внутрішню та зовнішню ділову комунікацію. Добре продуманий брендинг допомагає належним чином взаємодіяти з працівниками та клієнтами (існуючими та потенційними).