→ Встигни заробити Notcoin — нова криптовалюта від Telegram, заробляй за кожне натискання. ❤️❤️❤️

Фавикон

20

Оцінили: 4

Фавікон (від англ. Favorite icon - "обраний значок") - це маленьке зображення, яке асоціюється з конкретним веб-сайтом або веб-сторінкою. Зазвичай, така картинка має розмір 16х16 пікселів і відображається навпроти назви відкритого інтернет-ресурсу в адресному рядку браузера, а також в закладках з доданими до обраного сайтами.

Замовити фавікон
Вибрати тарифФАВІКОН: ВЕЛИКА РОЛЬ МАЛЕНЬКОГО ЕЛЕМЕНТА

Формування бренду вашого сайту

Значок, що запам'ятовується, відображає суть сайту і створює індивідуальний імідж компанії.

Підвищення клікабельності веб-сайту

Зважаючи на особливості візуального сприйняття при пошуковій видачі користувач швидше кликає на назву сайту з фавіконом, ніж на назву з порожнім квадратиком поруч. Тим самим зростає кількість переходів на “позначену” сторінку.

Економія часу відвідувачів

При одночасному відкритті багатьох вкладок у браузері або збереженні множини сайтів в закладках користувач швидше знаходить потрібний йому сайт.

Досвідчена команда. Ми не боїмося складних проектів - навпаки, нам цікаво знаходити способи вирішення нестандартних завдань, застосовуючи накопичені знання та досвід.
Діалог із клієнтом. З нашого боку, не практикується нав'язування замовнику власних концептів, а обов'язково враховуються його аргументовані побажання. Завдяки цьому постійні клієнти звертаються до нас знову та знову.
Якість насамперед. На відміну від студій, де менеджери ініціюють «гонку» за кількістю дизайнерських проектів, для наших співробітників на першому місці стоїть якісний результат, що відповідає побажанням клієнта.
Допомога в установці фавікон. Вам не потрібно витрачати свій час на те, щоб розібратися з алгоритмом та самостійно встановити фавікон на сайт, або знайти спеціаліста, який це зробить. При замовленні дизайну в нашій студії також буде виконано та встановлення.

Якщо ваш сайт ще не має фавікона, вам неодмінно його варто замовити. Виконати якісну розробку фавікона та його оперативну установку на оптимізований сайт готові професіонали своєї справи – студія WeLoveBrands!

Для краси або з метою заповнити порожнечу – так виглядає поширене уявлення про те, навіщо ж потрібен фавікон. Насправді цей спеціальний значок виконує 3 ключові функції в інтернет-маркетингу:

  1. Запам'ятатись
  2. Виділитись
  3. Підвищити клікабельність

Принципи створення фавікон студією WeLoveBrands

У роботі над створенням фавікон ми дотримуємося таких принципів:

  • Схожість із дизайном проекту. Фавікон виконується в тій же стилістиці, що й інші елементи вашого сайту, і таким чином формує відвідувачів цілісне враження про проект.
  • Простота та зрозумілість для середньостатистичного користувача. Жодних складних картинок, що змушують користувачів замислитися, – лише “читальні” з першого погляду значки!
  • Вірне відображення тематики сайту. Яким би різнобічним був ваш бізнес, наші фахівці завжди знаходять правильне рішення для його промовистого подання шляхом фавікона.

Фавікон на замовлення в студії WeLoveBrands

Якщо ви бажаєте замовити фавікон для свого сайту, звертайтесь до студії WeLoveBrands за телефоном +38 068 883 88 13 або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті. На всі ваші запитання щодо вартості послуги створення фавікона та термінів її виконання вам нададуть відповідь наші менеджери.

Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 4

Середня оцінка 5 / 5

Замовити послугу