→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Дизайноманія

1 Лютого

Dribbble для дизайнерів: особливості та правила гри

Dribbble розпочав свій шлях із простої функції завантаження «дизайн-шота» – зображення поточної роботи розміром 400×300 пікселів. З часом -сервіс набув популярності та додав безліч інших можливостей: хостинг портфоліо, розміщення вакансій, платформу для фрілансу. Кожен дизайнер, професіонал чи новачок чув про Dribbble хоча б раз у житті. Але не всі встигли оцінити майданчик на практиці. У цій статті ми розповімо, як розпочати творчу кар'єру у Dribbble, показати мільйонам свої творчі проекти, отримати нових замовників чи роботу. Беріть гарячий чай, влаштовуйтесь зручніше, а ми вже готові поділитися з вами найціннішою інформацією про це дизайн-ком'юніті.
31 Січня

Як оформити профіль на Behance та почати більше заробляти?

Behance – одна з найпопулярніших у світі платформ для творчих людей у різних сферах. Як і LinkedIn, Behance став простим та ефективним сервісом як для роботодавців, так і для представників креативних напрямків.
31 Січня

Портфоліо дизайнера: поради та приклади найкращих робіт

Портфоліо дизайнера – не просто нудний список робіт. Це візитна картка та перше враження про вас. Це майже художня книга з яскравою та цікавою обкладинкою, яку всі хочуть вивчити у всіх деталях та подробицях.
26 Грудня

Awwwards: що дасть перемога на популярному конкурсі?

Awwwards збирає професіоналів та ентузіастів, які цінують видатні дизайнерські рішення та діджитал-творчість. Сайт надає можливість дизайнерам та веб-розробникам публікувати свої проекти, конкурувати за нагороди та черпати дозу натхнення від найкращих робіт у галузі.
12 Січня

Гайд за професією: хто такий графічний дизайнер і як їм стати у 2024 році

Щодня нам трапляються сотні рекламних оголошень, брендованих продуктів та елементів візуальної комунікації. Від привабливості оформлення продукту залежить, чи він зацікавить нас.
28 Липня

Як заробити в Pinterest: докладний посібник

Pinterest займає 14 місце за кількістю користувачів серед соціальних мереж. При цьому 82% активних користувачів Pinterest стверджують, що купують товари після перегляду контенту на платформі, 77% дізнаються про появу нових брендів, а 25% маркетологів вважають за краще використовувати Pinterest для просування компаній.
28 Липня

Відмінність веб-дизайнера від UI/UX-дизайнера: особливості професій

З розвитком діджитал-епохи будь-якому бізнесу стало важливо бути онлайн. І якщо раніше стратегія полягала у створенні сайту чи інтернет-магазину, налаштуванні рекламних інструментів та використанні максимальної кількості каналів просування, то зараз цього недостатньо. З появою нових сервісів та майданчиків змінюються споживчі звички та інтереси. Наприклад, ще кілька років тому люди шукали інформацію та товари через Google або Яндекс, але тепер багато хто не вилазить із соцмереж і знаходить бажане саме там.
28 Липня

Зарплата веб-дизайнера: скільки отримують фахівці різного рівня

Будь-якому бізнесу важливо не просто бути представленим в інтернеті, а стати впізнаваним, цікавим для користувачів, що відрізняються від конкурентів. Досягти мети допомагає сучасний веб-дизайн, який передбачає створення зручного інтерфейсу та унікального оформлення сторінок сайтів чи додатків.
12 Січня

Зарплатня графічного дизайнера: кому платять більше

Графічний дизайн передбачає створення гармонійної та ефективної візуальної комунікації, а графічний дизайнер – це фахівець, який допомагає висловити ідеї та цінності через образи, зображення, грамотно вибудовує композицію, знає про вплив кольорів на людей. Саме він створює привабливу картинку для вигідної презентації продукту, розробляє рекламні матеріали, фірмовий стиль, логотипи та інші елементи, що підвищують впізнання компанії.
15 Січня

Зарплата UI/UX-дизайнера: від чого залежить прибуток фахівців

З розвитком digital-маркетингу акцент зміщується на споживача. Це означає, що компанії, які бажають залучити нових клієнтів та збільшити продаж, швидко реагують на будь-які зміни. Вони вивчають досвід користувача і створюють зручні, приємні, привабливі системи, сайти, додатки, інтерфейси. А щоб користувачі залишалися задоволені при використанні продукту, важлива робота профі у сфері UI/UX-дизайну.
12 Січня

Веб-дизайнер 2024: особливості професії та можливості для зростання

Первые сайты выглядели скучно и ни разу не привлекательно. Все, что можно было увидеть тогда на страницах, – это текст, ссылки и разноцветные заголовки. Но сейчас дизайн сайтов привлекает аудиторию, облегчает взаимодействие пользователей с веб-ресурсом, помогает продавать и выделяться на фоне конкурентов. Оформление контента, блоков и всех графических элементов играет весомую роль при формировании имиджа компании, в расширении бизнеса.
14 Січня

UI/UX-дизайнер 2024: особливості та перспективи професії

В епоху digital, коли товари та послуги активно просуваються за допомогою цифрових технологій, особливе місце приділяється користувачам. Важливими є потреби та бажання споживачів, відстежуються особливості їхньої поведінки, щоб зрозуміти, як вони реагують на ту чи іншу пропозицію, та вибудувати ефективний сценарій взаємодії. Для залучення людей та спрощення користування сайтом/інтернет-магазином створюються зрозумілі зручні інтерфейси. Досягти цього допомагає UX/UI-дизайн, що забезпечує функціональність та естетичний візуал.
27 Липня

Онлайн-курси з веб-дизайну: формати, доступність та перспективи навчання

З розвитком сфери діджитал навчитися чогось нового стало легше, ніж будь-коли. Зараз можна змінити професію, сидячи перед екраном комп'ютера. Адже в мережі Інтернет можна знайти багато цікавої, корисної інформації, практичних занять та уроків, розрахованих на різний рівень знань та підготовки.
12 Січня

Моушн-дизайнер 2024: перспективи та суть професії

Моушн-дизайн оточує нас усюди. Він є у фільмах, які ми дивимося, у рекламних роликах, комп'ютерних іграх, презентаціях та навіть на деяких сайтах. Це анімовані малюнки зі змістом, деякі відеоісторії, які привертають увагу аудиторії. Досвідчений дизайнер, що створює їх, може надихати та мотивувати людей, впроваджуючи неординарні ідеї у різні проекти.
26 Липня

Як вибрати онлайн-курси з графічного дизайну

Графічний дизайн застосовується скрізь у всіх сферах. Він дозволяє спілкуватися з аудиторією за допомогою візуальних образів, зображень та тексту. Тобто людина отримує інформацію, дізнається щось нове і розуміє складне через графічні елементи, кольори та форми.