→ Встигни заробити Hamster — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Криптообмінник: як відкрити бізнес на обміні криптовалют

1984

Оцінили: 451

Зміст:
Розмір шрифту:

Криптообмінник: як відкрити бізнес на обміні криптовалют

Зі зростанням попиту на криптовалюту збільшується кількість охочих заробляти на операціях із цифровими монетами. А водночас підвищується і затребуваність криптообмінників, з яких можна обмінювати активи.

 

Популярністю буде користуватися той, який відрізняється безпекою, прозорістю, конфіденційністю та надійністю. Саме такий складе конкуренцію на ринку, зможе залучити більше клієнтів, а отже й більше запрацює. Тому, якщо ви хочете побудувати власний бізнес на обміні криптовалют, враховуйте ці критерії, щоб створити конкурентоспроможний обмінник цифрових валют.

Що таке криптообмінник і як він працює

Криптовалютний обмінник – це сервіс, що пропонує послуги обміну цифрових та фіатних валют (долар, євро, гривня тощо). Тобто користувач може обміняти криптовалюту на інші електронні активи або звичайні гроші і навпаки. Найпопулярнішими є Bitcoin, Ethereum, Tether та ін. З кожної транзакції майданчик бере комісію від 2 до 10%.

Всі дані оновлюються в режимі он-лайн, тому кожен відвідувач бачить актуальні пропозиції. Крім безпосередньо обміну, користувачі можуть моніторити ситуацію та зберігати монети у персональних гаманцях. Тому важливо забезпечити високий рівень безпеки та захист від шахрайства.

Велика кількість обмінників та висока волатильність криптовалют впливають на курс. Часто на різних послуг вартість валют відрізняється. Здебільшого різниця невелика, але іноді вона суттєва. І це дозволяє трейдерам купити монети дешевше та одразу ж продати там, де курс вищий, а значить заробити більше.

crypto-exchange

Принцип роботи криптообмінника

Усі операції із криптовалютами проводяться в інтернеті. Обмінники працюють за принципом банківських та пропонують купити чи продати цифрову валюту, обміняти її на національну або поміняти одну криптовалюту на іншу. Для операцій можна використовувати картки та електронні платіжні системи, які не накладають обмежень на роботу з цифровими монетами.

Розрізняють два види обмінників:


crypto-exchange централізовані – користувачі обмінюються монетами із сервісом;


crypto-exchange децентралізовані – користувачі обмінюються між собою монетами, а сервіс гарантує безпеку транзакцій.

Для обміну необхідно зареєструватися (для розширення ліміту для угод), перерахувати кошти на сервіс, сплатити комісію та отримати обумовлену кількість цифрових монет.

Чим криптообмінник відрізняється від криптовалютної біржі

Криптобіржа – це майданчик для продажу, обміну криптовалют та традиційних грошей за встановленими курсами між різними учасниками. Користувачі шукають відповідну їм пропозицію та укладають угоди.

Криптообмінник є сервісом, який працює за принципом банкомату і обмінює одні цифрові валюти на інші або на фіатні гроші.

Головні відмінності двох платформ - у функціоналі, проведенні транзакцій, формуванні ціни. Тоді як біржа сама бере участь у угодах, лише показує пропозиції продавців потенційним покупцям, обмінник безпосередньо задіяний у торгівлі, отримуючи з кожної операції відсоток.

crypto-exchange

Вартість криптовалют на біржі встановлюється під впливом пропозицій інших учасників та особливостей ринку загалом, а обмінник визначає ціни сам, але при цьому орієнтується на популярні у світі біржі.

Обмінник лише обмінює валюти, але в біржі є інші можливості для заробітку (арбітраж, трейдинг).

Існують відмінності та обсягом продажів. Так, біржа не виставляє жодних обмежень, а обмінник дозволяє провести лише невеликі операції із встановленим лімітом.

При цьому для роботи на криптобіржі необхідно пройти реєстрацію та верифікацію, а обмінники дозволяють проводити операції за спрощеною схемою без внесення даних та участі в торгах. Тому криптообмінники зазвичай мають простіший функціонал і швидку службу підтримки.

Чому варто відкрити обмінник криптовалюти

Цифрові монети використовуються як альтернатива традиційним грошам, тобто їх можна інвестувати в проекти, продавати або оплачувати ними деякі товари та послуги. На обміні криптовалют можна також збудувати власний бізнес.

Переваги криптовалютного обмінника:


crypto-exchange безпека - транзакції здійснюються на захищених серверах, а монети не зберігаються на своїх адресах, а відразу переводяться на гаманці клієнтів;


crypto-exchange відсутність реєстрації або спрощена реєстрація – не всі обмінники вимагають внесення особистої інформації та проходження верифікації, що економить час;


crypto-exchange зрозумілий інтерфейс – для спрощення та прискорення транзакцій сервіс має лише необхідні кнопки;


crypto-exchange прості операції – для обміну валют необхідно мати електронний гаманець, пройти підтвердження через e-mail чи мобільний, вибрати та провести транзакцію.

Також деякі обмінники пропонують послугу обміну валют за попереднім запитом. Тобто, за відсутності потрібної суми в резерві, можна залишити заявку та дочекатися повідомлення, коли кошти в повному обсязі будуть доступні для проведення операції.

Крім цього, створення криптообмінника - процес простіший і не такий дорогий, як відкриття біржі криптовалют наприклад. Тому якщо ви плануєте заробляти на цифрових монетах, але не маєте великого бюджету, можете почати з онлайн-обмінника.

Види криптовалютних обмінників

Криптовалютні обмінники за своєю суттю не надто відрізняються від звичайних банківських, але можуть мати різні режими роботи та встановлювати різні відсотки комісії.

Томурозрізняють такі основні види обмінників:


crypto-exchange Ручні – всі операції виконує оператор. Користувач переказує кошти на сервіс, потім працівник проводить перевірку та перераховує їх на вказаний рахунок. У такому разі швидкість обробки залежить від завантаженості оператора та його графіка роботи.


crypto-exchange Напівавтоматичний – користувач залишає заявку з даними про гаманець та суму, яку перевіряє оператор, після чого відбувається переведення активів.


crypto-exchange Автоматичний – заявка клієнта обробляється скриптом, а всі транзакції здійснюються автоматично за кілька хвилин, тому цей спосіб вважається найвигіднішим.

Розрізняють також онлайн та офлайн обмінники криптовалют. У першому випадку користувач вносить дані гаманця і проводить транзакцію в кілька кліків, а в другому необхідно оформити заявку із зазначенням суми операції, а потім провести гроші через термінал. Відповідно, онлайн-обмінники зручніші, оскільки передбачають швидкий переклад.

Курс цифрових валют формується як реального часу. А схема проведення операції проста.

Як працюють онлайн-обмінники:

спочатку слід заповнити спеціальну форму для отримання доступу до особистого кабінету, потім вибрати вид операції (обмін однієї криптовалюти на іншу, на фіат або між гаманцями) та підтвердити транзакцію. Крім цього, користувач обов'язково повинен заплатити встановлену обмінником комісію. Її розмір та підсумкова сума до оплати вказується при введенні суми платежу у форму.

Створення криптообмінника: як заробляти гроші на криптовалюті

Щоб отримувати дохід із криптообмінника, необхідно мати гарну репутацію. Чим вона краща, тим більше довіри у користувачів і тим вищий шанс, що вони скористаються послугами сервісу. Для цього треба проводити безпечні операції та оперативно опрацьовувати заявки. Це допоможе отримати позитивні відгуки та заробити високий рейтинг.

Оскільки в галузі спостерігається сильна конкуренція, необхідно постійно моніторити ринок, щоби встановлювати вигідний для користувачів курс. Так, такий крок принесе менше прибутку, зате ви залучите постійних клієнтів.

Також заробити можна, розширюючи послуги. Наприклад, приймати готівку, обмінювати валюти з карток будь-якого банку, працювати з великою кількістю криптовалют і т.д., особливо якщо основні конкуренти цього не роблять.

Для підвищення доходу слід зробити криптовалютний обмінник цілодобовим, а проведення транзакцій автоматичним.

Крім цього, варто подбати про зрозумілий простий інтерфейс, бонусну програму для клієнтів, наявність коштів у достатньому обсязі для миттєвих перекладів, якісну техпідтримку.

crypto-exchange

Користувачів можуть залучити :


crypto-exchangeвигідний курс криптовалют;


crypto-exchangeневелика комісія;


crypto-exchangeрізноманітність варіантів операцій (на карти, на популярні платіжні системи, грошові перекази, топові криптовалюти тощо);


crypto-exchangeдоступність інформації;


crypto-exchangeоперативність опрацювання заявок;


crypto-exchangeцілодобовий графік роботи;


crypto-exchangeрепутація (прозорість, чесність та швидкість підвищують довіру);


crypto-exchange відгуки.

Тому при створенні криптовалютного обмінника необхідно продумати функціонал, не виставляти одразу ж високу комісію та запропонувати учасникам оптимальний курс валют.

Виходячи з первісного капіталу, можна як відразу розробити повноцінний ефективний майданчик для обміну цифрових валют, так і користуватися месенджерами або телеграм-ботами з домашнього комп'ютера при старті бізнесу. А коли буде напрацьовано базу постійних клієнтів, то легко буде перейти до створення тематичного ресурсу.

Для тих, хто цікавиться, чи можна заробляти на криптовалюті за допомогою обмінника, відповідаємо – рівень доходу залежатиме від кількості проведених транзакцій та відсотка комісії. Наприклад, при комісії у 2% та щоденних операціях на суму $5000, обмінник зароблятиме близько 100 доларів на добу та 3000 доларів на місяць.

Як відкрити свій криптообмінник

Операції з обміну цифрових грошей проводять не лише трейдери, а й інші користувачі. Тому криптообмінники є важливими. Особливо актуальні вони, коли потрібно перевести електронні активи на фіатні гроші.

Для створення обмінника криптовалют підійдуть такі способи :

  • готовий шаблон – тоді сервіс буде стандартним, з обмеженим функціоналом без унікального дизайну (середня ціна – близько $5000);

  • з нуля – дозволяє отримати платформу під особливості бізнесу, яка відрізнятиметься стильним сучасним дизайном, простим та зручним інтерфейсом, гнучким функціоналом та відповідністю запитам користувачів (вартість розробки може становити від кількох тисяч до кількох десятків тисяч доларів).

Оскільки обмінники отримують дохід від комісії, необхідно перед запуском проаналізувати конкурентів та зрозуміти, за якими напрямами їх менше. Адже чим більше гравців у ніші, тим нижчою буде комісія, а отже, заробляти буде складніше.

Також, після відкриття бізнесу важливо постійно моніторити ринок і відстежувати будь-які зміни на криптобіржах. Це необхідно для встановлення вигідного курсу та залучення клієнтів.

Якщо ви хочете дізнатися, як зробити свій криптообмінник, пропонуємо скористатися міні-інструкцією.

crypto-exchange

Що треба враховувати під час створення обмінника:


crypto-exchange Юрисдикція. У кожній країні свої підходи до роботи із криптовалютами. Десь такі операції узаконено, а десь заборонено. Відрізняються законодавчі норми та оподаткування, від якого залежить прибуток. Найвигіднішими для реєстрації криптообмінника вважаються Мальта, Японія, США, Австралія, Швейцарія, Маврикій, Кайманові острови.


crypto-exchange Закони .У багатьох державах для запуску криптобізнесу необхідно мати ліцензію. Особливості її отримання та терміни дії відрізняються у різних країнах. Наприклад, у Китаї не можна відкрити рахунок при реєстрації компанії на нерезидента, а в Естонії це допустимо за дотримання певних умов.


crypto-exchange Документи. У кожній країні знову різні вимоги до оформлення дозволів та інших документів, тому рекомендується звернутися за допомогою до місцевих юристів, які знають всі тонкощі законодавства.


crypto-exchange Обладнання та програмне забезпечення. Сервер можна придбати або взяти в оренду. Купівля обійдеться дорожче, але обладнання буде ваше, а в разі оренди хостингу безпека транзакцій залишається під питанням. Також важливо поставити надійне програмне забезпечення з інтерфейсом користувача, потужним движком і захищеним гаманцем.


crypto-exchange Безпека. Операції з грошима та особисті дані клієнтів повинні знаходитись під надійним захистом.


crypto-exchange Банки та платіжні системи. Не всі фінансові компанії готові працювати з криптовалютою, тому для співпраці підійдуть лише монети, що підтримують вільне обіг, і гарантують швидкість перекладів.


crypto-exchange Клієнтська підтримка . Щоб залучити та утримати клієнтів, необхідно швидко відповідати на запитання користувачів, оперативно вирішувати проблеми із сайтом, реагувати на відмови операцій, боротися з незаконними переказами.

Щоб запустити бізнес – обмінник криптовалют, краще проконсультуватися з досвідченим юристом для грамотного вирішення всіх питань та налаштування процесів відповідно до законодавства тієї країни, в якій реєструватиметеся.

Документи, які необхідні для відкриття криптообмінника

Перелік необхідних документів формується залежно від країни, де ви хочете відкрити обмінник криптовалют. Оскільки різні держави висувають свої умови та вимоги, у тому числі й у питанні видачі ліцензії (потрібно не у всіх країнах), слід уважно вивчати законодавство та нюанси оподаткування.

Для роботи в основному потрібні такі документи :

  • офіційний дозвіл на діяльність;

  • свідоцтво про реєстрацію;

  • договір безстрокової позики.

Деякі країни вимагають надати дані про підприємця, довідку про несудимість, докази законного ведення справ та ін. Тому перш ніж розпочинати діяльність, виберіть ту країну, яка пропонує вигідніші умови.

Скільки коштує відкрити криптообмінник

Вартість створення криптовалютного обмінника залежить від особливостей, функціоналу та дизайну платформи. Готові рішення коштуватимуть дешевше – близько $5000, а індивідуальні коштуватимуть дорожче – від $10 000.

Крім створення майданчика слід передбачити ще витрати на просування ресурсу та витрати на закупівлю криптовалюти. Реклама та розкрутка обмінника коштуватиме в середньому $300-500 на місяць, а забезпечення потрібного обсягу цифрових валют для старту – від $5000.

Тобто стартовий капітал може становити 15 000 доларів і більше.

crypto-exchange

Де краще відкрити криптовалютний обмінник

Чому має значення в якій країні відкрити криптообмінник? Тому що криптовалюти дозволені не скрізь. А значить, щоб уникнути проблем із законом і державними органами, реєструватися треба там, де для цього більш відповідні умови.

Лояльними до цифрової валюти країнами є США, Китай, Швейцарія. Але, крім них, є й інші, більш доступні держави, які заохочують такі інвестиції, дозволяють використання криптовалют з певними обмеженнями або й зовсім без них.

<h3Країни, які підходять для криптовалютного бізнесу:

Естонія

Ця країна допускає використання цифрових активів та токенів, запустила власну ICO та пропонує сприятливі умови для криптовалютного бізнесу. Цифрові валюти не регулюються, що сприяє появі нових бірж та обмінників, які гарантують конфіденційність, швидкі перекази та захист даних.

При цьому тут дещо ускладнилася процедура отримання ліцензії під час реєстрації компанії. Так, серед вимог є: необхідність оформлення ТОВ, призначення директором резидента, наявність обладнаного офісу для роботи, бізнес-план, довідка про відсутність судимості та ін. Незважаючи на це, Естонія користується популярністю серед охочих розпочати свій бізнес у цій ніші.

crypto-exchange

Литва

Це одна з небагатьох країн ЄС, де дозволено операції з цифровою валютою. Вони регулюються на національному рівні, а для початку роботи слід отримати ліцензію, яка є простою роздільною здатністю. А оскільки вимоги до постачальників послуг не такі вже й складні, тут реєструються багато компаній, особливо стартапи.

crypto-exchange

Мальта

Держава ухвалила низку законів та актів, які регулюють використання криптовалюти та операції з ними, а для запуску бізнесу також потрібна ліцензія. Контроль займається Управлінням фінансових послугMFSA.

Для отримання дозволу необхідно відкрити офіс у країні, мати достатній капітал для здійснення транзакцій, підтвердити відповідальний та сумлінний підхід до справи (показати як компанія бореться з відмиванням грошей та незаконними операціями), надавати щорічні аудиторські звіти.

crypto-exchange

Кіпр

На острові криптовалюти цілком легальні і немає жодних обмежень на операції із нею. Для інвесторів та бізнесменів перевагою буде відсутність тут податку на прибуток. Оскільки криптовалюту відносять до цінних паперів, а країни цінні папери не обкладаються податком, це залучає бажаючих відкрити свій бізнес.

crypto-exchange

Португалія

Тут немає законів, які б регулювали діяльність криптовалютних компаній, але для роботи треба отримати дозвіл. А всі постачальники послуг повинні забезпечити управління ризиками, перевірку клієнтів, відстеження незаконних та підозрілих переказів.

crypto-exchange

США

У цій країні цифрові монети є децентралізованими та працюють за принципом національної валюти. Тому обмінники мають пройти реєстрацію, отримати ліцензію та інформувати поліцію про підозрілі транзакції.

crypto-exchange

Австралія

Влада визнала біткоїн та інші цифрові валюти законним платіжним засобом, прибрала подвійне оподаткування, тому обмін монет на альтернативні валюти чи фіат можна здійснювати без обмежень за наявності ліцензії.

Для оформлення дозволу слід написати заяву, надати дані про бізнес та його власника, взяти довідку в поліції та сплатити всі збори. Термін дії ліцензії становить три роки.

crypto-exchange

Також сприятливі умови для створення криптообмінника пропонують Японія, Філіппіни, Чехія, Кайманові острови, Сінгапур та інші країни.

Для відкриття бізнесу необхідно вибрати відповідну країну, вивчити її законодавство та умови роботи, а ще краще – звернутися за допомогою до досвідченого юриста, який допоможе оформити всі необхідні документи та проконсультує щодо особливостей використання криптовалюту.

Особливості створення обмінника криптовалют

Щоб сервіс дозволяв обробляти безліч заявок протягом дня, необхідно мати потужний двигун, а людям має бути зрозуміло, що робити і на яку кнопку/посилання натиснути для отримання потрібної інформації.

Простий доступний інтерфейс, широкий функціонал, що дозволяє проводити різні операції, захищений гаманець та стильний дизайн – ось ключові складові гарного онлайн-обмінника.

Що повинен містити криптообмінник:


crypto-exchange реєстрація – потрібна проста форма для введення адреси електронної пошти, логіна та пароля користувача, щоб зв'язати конкретну людину з даними платіжних карток;


crypto-exchange верифікація – не всі обмінники роблять таку перевірку, але для захисту даних користувачів та мінімізації проведення підозрілих операцій краще запровадити процедуру підтвердження особистості, якщо суми угод перевищують 1500 доларів;


crypto-exchange електронний гаманець – можуть отримувати все після реєстрації;


crypto-exchange P2P-обмінник – дозволяє обмінювати криптовалюту на фіат та виводити кошти на картку чи банківський рахунок;


crypto-exchange платіжні системи - повинна бути інтеграція з різними сервісами, наприклад PayPal, Alipay, QIWI та ін;


crypto-exchange клієнтський чат – дозволяє користувачам отримувати відповіді на питання, що їх цікавлять, в режимі реального часу в будь-який час дня і ночі;


crypto-exchange відгуки та рейтинг – підвищує довіру користувачів;


crypto-exchange техпідтримка - потрібна для швидкого усунення проблем та збоїв, інформаційної підтримки;


crypto-exchange список транзакцій – відображає доступні операції та виводить усі переклади конкретного користувача.

Крім цього, криптообмінник повинен дозволяти переглядати статистику для розуміння картини того, що відбувається, і вироблення стратегії розвитку. Також, можна додати на сайт знижки та партнерські програми, щоб залучати аудиторію та переводити разових клієнтів у постійних.

Чинники успіху обмінника криптовалют:


crypto-exchange надійність – важливо, щоб користувачі вам довіряли;


crypto-exchange актуальність – пропозиції мають бути конкурентоспроможними;


crypto-exchange вигода – курс та комісію слід зробити привабливими для клієнтів.

Відповідно до криптообмінника цим критеріям вдасться побудувати бізнес, який приносить прибуток вам і дає користь клієнтам.

Щоб отримувати дохід із криптообмінника, необхідно встановити комісію від угод купівлі-продажу та введення-виведення коштів або фіксовану плату за проведення операцій. Це має бути невелика сума, щоби учасники не відчували втрати. Гроші за послуги обміну можна брати одразу або стягувати їх після транзакції.

Якщо ж ви хочете відкрити майданчик обміну криптовалют без комісії, то тут треба розуміти як працюють онлайн-обмінники. Такі послуги живуть саме за рахунок відсотка від угод, тому для отримання доходу треба встановити хоча б невелику комісію або ж продавати монети дорожче, ніж вони були куплені. Тому обіцянки конкурентів змінювати валюту без комісії є найчастіше лише трюком, прийомом для користувачів.

Створення сайту для обміну криптовалют є важливою частиною запуску бізнесу. Але цього замало успішної діяльності. Важливо забезпечити безпеку та безперебійне функціонування платформи.

Тому необхідно вжити заходів:

  • обмежити доступ до адмінпанелі;

  • запровадити двофакторну автентифікацію;

  • запровадити антифрод-систему захисту від підроблених валют;

  • підключити кілька торгових лічильників, щоб уникнути збоїв;

  • забезпечити Ddos-захист;

  • створити автоматизований моніторинг курсів криптовалют

А для покращення якості обслуговування та підвищення лояльності клієнтів слід подбати про зручний інтерфейс, доступність інформації та транзакції різними мовами, можливість здійснювати операції цілодобово, прозору систему нарахування комісій, швидке виконання перекладів.

Подбати слід і про оформлення платформи. Дизайн сайту для криптообмінника може бути шаблонним чи унікальним. Перший варіант буде простим, нічим не відрізняється від конкурентів. А другий дозволяє реалізувати будь-які ідеї, щоб привернути увагу, підвищити довіру та лояльність аудиторії.

Шаблонне рішення, звичайно, обійдеться дешевше (від $1000), але це буде вразливий сервіс зі слабким функціоналом. А розробка сайту з нуля + оригінальний дизайн дозволяють отримати ефективний потужний майданчик, що працює без помилок, що виділяється на тлі конкурентів, добре запам'ятовується та спрощує проведення операцій користувачами. На таке рішення доведеться виділити від 15-20 тисяч доларів.

crypto-exchange

Просування обмінника криптовалют

Кожен обмінник криптовалют потребує користувачів. Для їх залучення використовуються різні інструменти та канали розкручування. Важливим є не тільки курс цифрових валют, а й функціонал платформи, зручність користування та швидкість проведення транзакцій. Адже цільова аудиторія зазвичай технічно підкована, а отже, звертає увагу на цю частину.

Просування ресурсу необхідно починати із SEO оптимізації. Для цього треба визначити валютні пари (наприклад, біткоїн приват), підготувати під них окремі сторінки із заголовками на тему. На базі цих пар слід зібрати семантичне ядро, написати тексти із ключовими запитами та оптимізувати сайт. Це робиться, щоб просунути веб-ресурс в органічний пошук.

Методи просування криптообмінника:


crypto-exchange контекстна реклама – буде ефективною, якщо курс не дуже відрізняється від конкурентних обмінників, на цільовій сторінці стоїть релевантний заголовок, в оголошенні вказані обмеження за лімітами, а сам сайт має просту навігацію;


crypto-exchange реклама в медіа – це статті та невеликі нотатки про роботу криптообмінника на різних онлайн-ресурсах;


crypto-exchange співпраця з блогерами – згадка вашого обмінника в постах просунутих трейдерів та відомих криптоблогерів допоможе розширити базу клієнтів;


crypto-exchange партнерські програми – можна домовитися з біржами та іншими криптовалютними компаніями щодо публікації інформації про обмінника;


crypto-exchange блог – регулярне розміщення корисних та цікавих статей на тему буде залучати користувачів.

Загалом розкрутка криптовалютного обмінника є складним завданням. Але при розробці грамотної стратегії та ефективної внутрішньої оптимізації сайту вивести його в топ пошукової видачі, покращити ранжування та збільшити трафік буде простіше.

Назва та логотип для криптообмінника

Важливу роль у просуванні відіграє ім'я та логотип обмінника криптовалют.

Назва має бути простою, легко запам'ятовуваною, але при цьому відображати суть бізнесу і залучати аудиторію.

Якщо воно інформуватиме користувачів про специфіку діяльності, викликатиме відчуття надійності, відображатиме успіх, то шанси на те, що його швидко запам'ятають і воно асоціюватиметься з вашим криптообмінником, зростуть.

Для створення нейма ви можете використовувати генератор назв. Це програма, яка дозволяє запровадити ключові слова, пов'язані з бізнесом, позначити рід діяльності та отримати кілька варіантів імен. Якщо запропоновані назви вам не підійдуть, вони можуть наштовхнути на цікаву ідею. А якщо з ідеями зовсім туго, звертайтеся в студію WeLoveBrands для розробки яскравого, динамічного, назви криптообмінника, що запам'ятовується.

Щодо лого, то це візуальний образ компанії, тому його слід зробити привабливим та інформативним.Логотип криптообмінникамає бути динамічним, мінімалістичним, технологічним, сучасним, що підкреслює індивідуальність. Тоді знак відображатиме те, чим займається компанія, викликати асоціації з успіхом, достатком та надійністю.

При створенні логотипу можна використовувати як назву та тематичні символи, так і несподівані образи для привернення уваги аудиторії та відбудови від конкурентів. Наприклад, коли інші майданчики вибирають шрифтові лого або геометрію, можна підібрати зображення будь-якої тварини, що символізує силу, владу, швидкість, або обіграти текст, використовуючи графіки і схеми.

Якщо ви хочете отримати стильний логотип криптообмінника, що викликає асоціації з напрямком діяльності, що підкреслює безпеку операцій і виділяється на тлі конкурентів, замовте розробку логотипу в нашій студії. Дизайнери врахують особливості вашого бізнесу, вивчать фірмові знаки інших компаній у галузі та створять унікальний відомий логотип, який допоможе у просуванні майданчика.

Приклади успішних обмінників криптовалют

Криптообмінники використовуються для швидкого переведення в готівку цифрових монет. Вони представлені як у популярних біржах, і можуть бути окремими сервісами зі своїми пропозиціями.

В Україні доступні десятки різних майданчиків для обміну криптовалют та фіатних грошей.

Популярні та надійні сервіси:

  1. Bitcoin24

Онлайн-обмінник, що дозволяє обміняти біткоїни та вивести кошти через Приватбанк. Сервіс працює з Privat24 та LiqPay, а також має на головній сторінці калькулятор для розрахунків онлайн.

Плюси майданчика :

  • вигідний курс;

  • захищені операції;

  • виведення біткоїнів на карти українських банків;

  • відсутність додаткових платежів;

  • цілодобова робота;

  • підтвердження за допомогою SMS.

Обмінювати цифрову валюту можна без авторизації.

crypto-exchange

  1. Binance

Це найбільша у світі за обсягами продаж цифрових монет криптобіржа. Дозволяє здійснювати операції у великих обсягах. Служба підтримки працює цілодобово, а збої, що виникають рідко, усуваються оперативно.

Плюси майданчика :

  • невеликі комісії;

  • миттєві переклади;

  • підтримка понад 150 цифрових валют;

  • купівля криптовалют за долари, євро, гривні;

  • можливий пасивний дохід.

Біржа ретельно відбирає активи, щоб забезпечити безпеку, та спрощує користувачам проведення транзакцій, зокрема обмін доступний і через мобільні програми. Підходить для новачків та професіоналів.

crypto-exchange

  1. 7Money

Обмінник, що пропонує операції з усіма популярними криптовалютами. На сайті є різні валютні пари і постійно додаються нові під запити користувачів, тому тут легко можна знайти бажане.

Переваги обмінника :

  • автоматичний обмін;

  • конфіденційність;

  • безпечні операції;

  • вигідні курси валют;

  • програма лояльності.

Обмінювати валюти можна без реєстрації на сайті. При цьому створення облікового запису дозволяє побачити всі зроблені операції та перевірити статус транзакції.

crypto-exchange

  1. Coin24

Дозволяє обміняти, купити чи продати криптовалюту. Для угод є такі національні валюти, як гривня, долар США, євро, рубль.

Переваги майданчика :

  • висока швидкість обробки заявок;

  • купівля біткоїну можлива за допомогою картки або живих грошей;

  • низькі комісії;

  • зручний інтерфейс.

Більшість транзакцій проводиться в автоматичному режимі. Сервіс постійно вдосконалюється для спрощення перекладів та зручності користувачів.

crypto-exchange

  1. Кракен

Це одна із найстаріших бірж у США, що пропонує широкий асортимент цифрових монет та низькі комісії.

Переваги платформи :

  • гарна кібербезпека;

  • високі рейтинги;

  • складні торговельні функції.

Сервіс підходить досвідченим користувачам та дозволяє заробити на обміні криптовалют.

crypto-exchange

Обмінників криптовалют дуже багато. Але не всі вони надійні, не всі пропонують великий вибір криптовалют та обмін у гривнях. Тому вивчивши сильні та слабкі сторони конкурентів, ви можете створити свій криптообмінник, що пропонує більше можливостей для клієнтів, заповнивши таким чином нішу та створивши конкуренцію існуючим гравцям у секторі.

Для розробки шаблонного або унікального сайту для обмінника криптовалют звертайтесь до студії WeLoveBrands . Наші спеціалісти враховують побажання замовника, вивчають ринок, знаходять сильні сторони бізнесу та продумують ефективну стратегію. В результаті ви отримаєте надійний сервіс зі зрозумілим зручним інтерфейсом, необхідним під ваші завдання функціоналом і сучасним дизайном, що запам'ятовується. Крім цього, ми розробимо для криптообмінника привабливу назву та оригінальний логотип, а також займемося просуванням майданчика для збільшення кількості клієнтів.

Щоб отримати консультацію та уточнити вартість послуг, зателефонуйте нам або напишіть повідомлення в месенджерах.

Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 451

Середня оцінка 4.4 / 5