→ З бомжа у мільйонери. Встигни заробити Bums — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй.

Створення персонажа

5

Оцінили: 1

Бажаєте «оживити» пропоновані вами товари чи послуги? Тоді вам не обійтися без фірмового персонажа (бренд-персонажу, бренд-героя) - головного іміджевого атрибуту, який допомагає створити потрібний образ компанії і сприяє впізнаваності продукту, що просувається. Особливо персонаж важливий, якщо йдеться про товари чи послуги масового попиту, а також орієнтовані на дітей.

Замовити бренд-героя
Вибрати тариф

НАВІЩО СТВОРЮВАТИ БРЕНД-ПЕРСОНАЖ?

Завойовує розташування цільової аудиторії

Відомий персонаж допомагає вигідно піднести відмінності від конкурентів і досягти прихильного ставлення до вашої продукції або послуги з боку потенційних споживачів, тим самим збільшуючи охоплення цільової аудиторії.

Викликає інтерес та підтримує лояльність клієнтів

Присутність героя на іміджевих елементах, у рекламних кампаніях та промо-заходах дозволяє жваво та цікаво доносити інформацію до споживачів.

Формує позитивний імідж бренду

Як правило, фірмовий персонаж є дорогим елементом іміджу компанії, що говорить про її високий статус та серйозність бізнесу.

Онлайн-образ компанії. Створення «живого» представника бренду для розміщення на сайті з метою створення комунікації з клієнтом.
Оформлення поліграфічної продукції. Створення персонажа для друку на упаковці або етикетці товару, листівках та інших фірмових елементах рекламних кампаній, акцій, розіграшів.
«Обличчя» рекламних кампаній. Розробка героя рекламних роликів на TV.
Корпоративний стиль. Розробка персонажа для оформлення офісів торгових точок, сувенірної продукції.

Студія WeLoveBrands надає послуги з розробки фірмового персонажа. Ми створюємо героїв, які розповідають споживачам про компанію/продукт, передають характер, підтримують стиль та імідж бренду.

Згідно з проведеними дослідженнями, присутність у рекламі бренд-героя на 40% підвищує ефективність взаємодії з нею цільової аудиторії. Фірмовий персонаж може бути представлений в образі людини, тварини або будь-якої іншої істоти (реально існуючої або спеціально придуманої для вашої рекламної кампанії).

Етапи створення фірмового персонажа

  1. Аналіз бренду. Безпосередній роботі над нарисами майбутнього персонажа передує підготовчий етап, на якому ви детально розповідаєте нам про свій продукт (якими характеристиками та властивостями має, яку корисність приносить, які проблеми дозволяє вирішити тощо). На підставі наданої інформації ми визначаємо цільову аудиторію та створюємо аватар споживача (продумуємо, якими які у нього очікування від пропонованого вами товару чи послуги).

  2. Визначення образу персонажа. Це найважливіший етап розробки, на якому підбирається відповідний позиціонування бренду образ (людина чи тварина, реальний чи вигаданий персонаж). Після чого герой наділяється персональними рисами, ключовими якостями, індивідуальними навичками, які формують його характер.

  3. Візуалізація образу бренд-героя . На цьому етапі опрацьовується образ персонажа, включаючи його параметри та унікальні зовнішні дані, від яких безпосередньо залежить сприйняття самого бренду (обов’язкові деталі, що переважають в образі кольору тощо).

  4. Взаємодія з продуктом. Важливе значення має персональна реакція, що виникає у героя при взаємодії з рекламованим продуктом. Для передачі емоцій та характеру персонажа ми доповнюємо його відповідними жестами та мімікою, які мають викликати інтерес з боку споживача.

  5. Фінальна відмальовка. На цілісне сприйняття бренду впливають навіть дрібні деталі. Їм ми і приділяємо увагу після виконання основної роботи зі створення героя (наприклад, створюємо його зображення з будь-яким предметом, пов’язаним з рекламованим товаром або послугою, тощо).

  6. Доробка ескізу . Після надання вам результатів роботи при необхідності вносимо коригування у початковий ескіз, виправляючи або доповнюючи його відповідно до бажаного бачення майбутнього персонажа.

Замовити розробку персонажа у студії WeLoveBrands

Якщо ви зацікавлені у розвитку та успішному просуванні свого бізнесу, вам неодмінно варто замовити професійне створення фірмового персонажа. Звернувшись до нашої студії за цією послугою, в результаті ви отримаєте ефективний інструмент фірмового стилю для налагодження комунікації зі споживачем та збільшення зростання ваших продажів.

Вартість розробки персонажа залежить від обраного вами тарифного плану у складі поданих нижче.

Замовити розробку фірмового персонажа у студії WeLoveBrands можна за телефоном +38 068 883 8813 або через форму зворотнього зв’язку .

 

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Який вид бренду персонажа можна замовити?

  • Персонаж-емоція. Персонаж емоційного типу може як випромінювати веселість, енергію та безтурботність (добродушний Веселий Молочник з реклами молочних продуктів «Вімм-Білль-Данн», незвичайний звірятко Рудий Ап з реклами серії дитячої продукції «Вімм-Білль-Данн», безтурботний Чак з реклами ), і викликати негативні почуття (зловісні мікроби реклами миючого засобу Domestos). Який образ підійде у разі, залежить від характеру бренду.

  • Персонаж-друг. Такий персонаж допоможе вашому бренду досягти довіри, транслюючи дружбу, доброту та інші схожі цінності. Наприклад, в образі друга виступає кролик Quicky the Nesquik Bunny або Nesquik Bunny з реклами розчинного шоколадного напою в США, а також клоун Ronald з реклами мережі швидкого харчування McDonald’s.

  • Герой персонаж. Увагу споживачів завжди привертають звані провідні архетипи чи герої, причому як позитивні, і негативні. Це доводять приклади протилежних за характером персонажів «Жовтий» та «Червоний» із реклами шоколадного драже M&M’s, позитивного Санта Клауса з реклами Coca-Cola або негативного персонажа Легкий Голод із реклами сиру Danissimo.

  • Персонаж-помічник. Такий тип персонажа швидко завойовує довіру споживачів завдяки тому, що робить них всю рутинну роботу. Яскравими прикладами є Mr. Muscle з реклами засобів для чищення або працелюбне лисеня Rex з реклами пральних порошків «Henkel».

Які функції виконує фірмовий персонаж? І за якими критеріями оцінюється бренд-герой?

Фірмовий персонаж виконує такі основні функції:

  • Іміджева. Завдяки оригінальному, привабливому та впізнаваному персонажу формується відповідний образ компанії, а на його основі – позитивне сприйняття її продукції.
  • Довірча. Побачивши персоніфікованого героя потенційний покупець підсвідомо асоціює себе з ним, внаслідок чого переймається великою довірою по відношенню до рекламованого продукту.
  • Інформаційна. Продуктам або послугам зі складними властивостями (складом, механікою тощо) фірмовий персонаж допомагає легко та невимушено донести до споживача весь обсяг інформації про них.
  • Диференціююча . Товар із «обличчям» як добре продуманого бренд-героя вигідно виділяється із загальної маси конкурентних, представлених над ринком.
  • Ідентифікуюча. Наявність персонажа вказує на його зв’язок із конкретною фірмою або торговою маркою, тим самим дозволяє швидко ідентифікувати походження рекламного продукту.

Відповідно оцінювати його потрібно за такими критеріями:

  1. Емоційність. Бренд-герой повинен вміти «оживляти» навіть найнудніший рекламний продукт, залишати емоційний слід у свідомості споживача.

  2. Індивідуальність. Щоб ваш бренд вигідно виділявся серед конкурентів, що представляє його персонаж повинен бути яскравим і несхожим на жоден з вже існуючих на ринку.

  3. Запам’ятовуваність. Завдяки ретельно продуманим деталям бренд-герой з першого погляду і надовго має залишатися у пам’яті споживача.

Як вибрати характер бренд-персонажу: найкращі персонажі брендів у світі?

Вибираючи характер бренд-персонажу, важливо:

  • Вивчити своїх клієнтів. Насамперед постарайтеся з’ясувати ключові аспекти щодо потенційних покупців вашого продукту чи замовників послуги: з якою метою вони використовують ваш продукт/послугу чи аналогічні йому/ній? чим вони мотивуються, приймаючи рішення про купівлю товару чи замовлення послуги? які почуття та емоції вони відчувають при цьому?
  • Встановити з аудиторією емоційний зв’язок. Дослідницьким шляхом встановлено, що половина всіх покупок відбувається споживачами під впливом емоцій. Тому завдання майбутнього бренд-персонажу – виглядати щирим, щоб привернути до себе і, відповідно, до продукту, потенційного покупця.
  • Задіяти символізм. Ще Конфуцій зауважив, що «знаки та символи правлять світом». Отже, використання символічних зображень, графіки допомагає отримати більш емоційний відгук з боку цільової аудиторії.
  • Підібрати відповідний архетип. Коли ви маєте чітке уявлення про свій бренд і цільову аудиторію, подумайте над тим, який з 12-ти класичних архетипів найближчий до вашої компанії і здатний найкраще передати суть її продуктів: Мудрець, Бунтар, Герой, Маг, Блазень, Коханець, Славний Малий , Дбайливий, Імператор, Творець, Дитина, Шукач.

Якщо говорити про найкращих персонажів брендів у світі, то серед них можна виділити 5 основних типів, які подобаються споживачам:

  • Помічник. Його ключове завдання – допомогти клієнту розібратися в тому, як правильно користуватися продуктом, або дати корисну пораду. До таких відомих у всьому світі помічників відносяться Скріпка – персонаж у вигляді скріпки в Microsoft Office, а також IKEA Man – чоловічок, що допомагає покупцям меблів ТМ «IKEA» в її складання.
  • Анімований герой. Найчастіше він використовується у відеорекламі, виступаючи учасником смішних чи незвичайних історій та допомагаючи при цьому донести важливість продукту до покупця. Найяскравіші приклади анімованих героїв: кролик Quicky – персонаж торгової марки «Nesquik», динозаврик Dino – маскот молочного продукту «Ростишка», Червоний та Жовтий – нерозлучні друзі з реклами шоколадного драже M&M’s.
  • Персонаж із реального життя. У рекламних комунікаціях виступає в образі реальної людини, яка навіть може бути відмальована по фото. І якщо раніше основними сферами використання реальних персонажів були рекламні ролики та упаковка продукції (згадайте популярного ковбоя Marlboro), то в сучасних реаліях їм на зміну прийшли веб-дизайн та соціальні медіа у вигляді блогів та соціальних мереж (наочний приклад – знаменитий персонаж Стіва Джобса) .
  • Анотація ілюстрації. У цьому вигляді персонаж підкріплює місію бренду, візуально ідентифікуючи його. Абстрактна ілюстрація найкраще підходить для використання в дизайні та чудово вписується в систему фірмового стилю. З наочних прикладів можна назвати чоловічка DoughBoy, що рекламує продукцію з тесту компанії “Pilsbury”, або гекона з реклами страхової компанії Geico Gecko.
  • Персоніфікований персонаж. Він передає образ бренду в дії, демонструючи в онлайн і його переваги. Таким чином бренд персоніфікується. Серед відомих персоніфікованих героїв: швидко усуває забруднення будь-якої складності Mr. Proper – талісман компанії «Procter&Gamble», а також гіперактивний рожевий заєць із реклами батарейок «Duracell».

Наскільки ефективними є брендові талісмани в соціальних мережах?

Як показують дослідження, «одушевлений» завдяки персонажу з індивідуальними якостями (так званому маскоту) бренд, присутній у соціальних мережах, більше спонукає користувача до взаємодії, ніж безликі компанії. І навіть якщо компанії залучають до реклами бренду «зіркових» осіб (що, до речі, коштує дорожче), цей спосіб виявляється менш ефективним у порівнянні з використанням брендового талісмана. Крім того, що значно збільшується ознайомленість з брендом користувачами соціальних мереж і зростає впізнаваність, завдяки присутності в рекламі персонажа істотно підвищується вартість бренду.

Як скласти бриф (ТЗ) на малювання фірмового персонажа?

Грамотно складений бриф (ТЗ) на відтворення фірмового персонажа після заповнення клієнтом повинен давати відповіді на такі основні питання:

Що являє собою цільова аудиторія вашого бренду:

  • підлога;
  • вік;
  • рівень прибутку;
  • сімейний стан?

Якими характеристиками має товар чи послуга:

  • клас – економ, середній, преміум, luxury;
  • конкурентні переваги;
  • основні конкуренти над ринком?

Якими особливостями повинен мати персонажа:

  • до якого типу ставитися – людина, вигаданий персонаж, існуюча тварина, фантастична тварина тощо;
  • який характер мати – добрий, веселий, мімішний, супер-герой, лиходій, аніме тощо. ;
  • які емоції викликати – розчулення, сміх, інтерес, захоплення, повага, сарказм, подив, страх тощо;
  • якої статі та віку бути – чоловічого/жіночого/середнього, дитина/підліток/дорослий;
  • які завдання виконувати – розважати, навчати, демонструвати, допомагати, смішити, розвивати тощо.
  • де використовуватися – фірмовий універсальний герой, мультиплікаційний персонаж, рекламний бренд-герой, ігровий герой тощо?

Яким має бути дизайн персонажа:

  • побажання щодо кольорової гами;
  • відмальовані ракурси, емоції, пози;
  • формат малювання?

Скільки коштує розробка фірмового персонажа?

Ціни на розробку персонажа – талісман чи герой, який є «обличчям» бренду

 

 

Приклади логотипів

 

** – доопрацюванню підлягає 1 обраний варіант і включає: зміну колірної гами, зміну шрифту, зміну розташування елементів логотипу, зміну пропорцій, незначні зміни символьного знака.

 

На вартість також впливає складність та тривалість роботи. Чим більше часу та зусиль на неї витрачено, тим дорожчим буде результат.

РОЗРОБКА ПЕРСОНАЖУ ЦІНА

Hero
від 480$

Я точно знаю, що мені потрібно, і це просто

  • Підбір пози та міміки
  • Підбір кольору та шрифту
  • Макет готовий до друку (.ai)
  • Передбачено 2 редагування
  • Термін розробки: 10…14 днів.
Виберіть план
Hero+
від 1440$

Я не знаю, що мені потрібно, і це не просто

  • Підбір пози та міміки
  • Підбір кольору та шрифту
  • Макет готовий до друку (.ai)
  • Передбачено 5 редагування
  • Термін розробки: 14…25 днів.
Виберіть план
Hero++
від 2480$

Я не знаю, що мені потрібно і це має бути мега круто

  • Підбір пози та міміки
  • Підбір кольору та шрифту
  • Макет готовий до друку (.ai)
  • Правки не обмежені
  • Термін розробки: близько 1 місяця
Виберіть план
Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 1

Середня оцінка 5 / 5

Замовити послугу