→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

DO DO DONER

ЩО ЗРОБИЛИ МИ?

Було вирішено розробити для донерної неординарний яскравий фірмовий стиль та логотип, що викликає приємні емоції, щоб людям хотілося провести час із друзями у закладі.

  • За основу логотипу взяли назву кафе та додали символ – невербальний жест, який означає перемогу та каже, що все добре.
  • При розробці фірмового стилю теж використовували різні жести, що позначають напрямок руху, перемогу, все добре та ін. Їх помістили в квадрати і таким патерном прикрасили упаковку. Також, використовували у дизайні стрічки та стікери, щоб підкреслити доступність їжі, молодіжний дух та позитивний настрій.
  • При виборі кольорів враховували специфіку закладу, тому застосували популярний для громадського харчування жовтий відтінок, що сприяє підвищенню апетиту та покращенню настрою. До нього додали чорний, який вважається досить сміливим, але водночас елегантним.

Тема: заклади громадського харчування

Регіон: Україна

Завдання: розробити логотип та яскравий фірмовий стиль для оформлення інтер'єру.

ДОСЯГНЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Розробили яскравий молодіжний візуальний образ, логотип, що викликає позитивні емоції, та життєрадісний стиль, який приваблює відвідувачів, створює приємну атмосферу для посиденьок із друзями.

Замовити проект