→ З бомжа у мільйонери. Встигни заробити Bums — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй.

Ребрендинг – актуалізація
та посилення вашого бізнесу

Трансформація бренду для покращення іміджу. Зробимо бренд актуальним, сильним та емоційним, зберігаючи його впізнаваність на ринку.
Отримати консультацію



РЕБРЕНДИНГ – ЩО ЦЕ?

Ребрендинг – це оновлення бренду, його еволюціонування. Процес передбачає комплекс заходів, спрямованих на зміну всіх чи окремих складових бізнесу, щоб зміцнити позиції на ринку, відновити інтерес споживачів до продукту та розширити клієнтську базу.

Ребрендинг не ліквідує старий бренд, а лише вдихає в нього нове життя, наповнює емоціями та робить привабливим для цільової аудиторії. Тут важливо не змінити філософію компанії повністю, а опрацювати слабкі місця, що гальмують розвиток, зберігаючи при цьому конкурентні переваги.

Для кого?

Підприємствам, які хочуть вийти на міжнародний ринок
Невеликим бізнесам для розширення аудиторії
Компаніям після злиття або приходу нового CEO
Будь-якому бізнесу, який бажає оновити бренд і зробити його актуальним

ЗАВДАННЯ РЕБРЕНДИНГУ

1

Збільшення конкурентоспроможності над ринком шляхом розробки унікальних атрибутів бренду.

2

Підвищення лояльності споживачів, утримання старих клієнтів та залучення нових.

3

Вихід нові сегменти ринку.

4

Акцент на сильних сторонах бренду та позитивних аспектах, нівелювання негативу.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ РЕБРЕНДИНГУ

Ребрендинг буває комплексний та частковий. Проводимо аналіз ринку, конкурентів, ставимо завдання, та був формуємо новий образ бренду, оновлюючи лише елементи, котрим це актуально.
Репозиціонування – зміна місії, концепції розвитку
Ренеймінг – часткова зміна старого імені або заміна нового
Рестайлінг – зміна логотипу та інших компонентів айдентики

6 ЕТАПІВ РЕБРЕНДИНГУ

запит

Вислуховуємо ваші побажання та вимоги, погоджуємо деталі роботи.

Дослідження

Вивчаємо ринок, конкурентів, цільову аудиторію, аналізуємо ваші сильні та слабкі сторони.

Стратегія

Визначаємо завдання брендингу, способи досягнення мети, складаємо план робіт.

Створення нового образу

Обновляємо або розробляємо з нуля основні елементи фірмового стилю, за необхідності проводимо ренеймінг.

Просування

Розробляємо план розкручування бренду на найближчий час, вибудовуємо комунікацію з ЦА.

Презентація

Представляємо концепти замовнику на затвердження, при необхідності вносимо виправлення та доопрацьовуємо обраний макет.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Що таке ребрендинг простими словами?

Ребрендинг є процес зміни бренду. Проводиться він з метою відновлення інтересу до компанії та її продуктів, залучення нових клієнтів, збільшення продажів. Такі зміни необхідні, якщо концепція бренду застаріла стала неактуальною, більше не відповідає вимогам ринку, а сам бренд залишається непоміченим аудиторією і відповідно не приносить прибуток. Ребрендинг дозволяє наповнити бренд емоціями, зробити його більш привабливим та бажаним для споживачів. Цей процес передбачає зміну багатьох складових бренду, а ось незначні виправлення у візуальній частині (логотип, корекція кольору), зміна слогана, оновлення уніформи, переїзд у новий офіс, інший акцент у рекламі ребрендингом не є.

Коли потрібний ребрендинг і як зрозуміти, чи потрібний він взагалі?

Ребрендинг – це складний багатоетапний процес, що вимагає ретельного опрацювання стратегії та передбачає зміну сприйняття бренду. З цієї причини робити щось навмання не варто – можна лише нашкодити. Для проведення ребрендингу необхідно вибрати потрібний момент, розробити концепцію, визначити завдання та вибрати ефективні способи досягнення мети. Ребрендинг потрібен, якщо: ослабли позиції бренду; почали падати прибутки компанії; змінилися вимоги ринку; знизився інтерес аудиторії до продуктів/послуг; бренд застарілий і більше не відповідає сучасним тенденціям; виник сильніший конкурент; були змінені цілі та завдання бренду; відбулося злиття двох компаній; є необхідність охопити іншу цільову аудиторію; розширилася сфера діяльності підприємства; були допущені помилки під час позиціонування бренду; компанія планує заповнити інші ніші чи вийти на міжнародні ринки; постраждала репутація бренду. При оновленні бренду важливо зберегти сильні елементи, що підвищують впізнаваність чи виділяють компанію серед конкурентів. А от слабких атрибутів, які тягнуть бізнес на дно, необхідно відмовитися, замінивши їх на нові та ефективніші.

Які існують види ребрендингу?

Розрізняють комплексний та частковий ребрендинг. Комплексний передбачає перетворення майже всього, що пов'язане з компанією – від місії, суті бренду до назви, логотипу та лінійки товарів. У такому разі слід пам'ятати про споживачів та оновлювати бренд таким чином, щоб не втратити емоційного зв'язку з аудиторією. А частковий брендинг означає актуалізацію певної частини, найчастіше візуальної складової. Зміни можуть зачепити логотип, фірмові кольори, дизайн упаковки, шрифти та інші носії фірмового стилю.

Ребрендинг, рестайлінг та редизайн – у чому різниця понять?

Ребрендинг – це зміна стратегії, місії та цінностей. Тобто цей процес передбачає глобальні зміни, повну зміну суті бренду та візуального образу. На такий крок йдуть, щоб адаптувати компанію до нових умов ринку, створити додаткові можливості для просування та збільшення продажів. Рестайлінг – це зміна фірмового стилю, візуальної ідентифікації бренду. Він може бути як частиною ребрендингу, і самостійним процесом. Редизайн є частиною рестайлінгу та передбачає лише зміну деяких візуальних елементів (логотипу, сайту, упаковки тощо). Необхідність у ньому може виникнути навіть за збереження старої концепції – наприклад, для відповідності трендам, спрощення чи вибудовування довірчих відносин із аудиторією. Окремо можна виділити репозиціонування – зміни на ціннісному рівні бренду. Тут передбачаються дії, пов'язані з вибудовуванням відносин із споживачами, пошуком свого місця щодо інших компаній, визначенням місії та створенням вигод для клієнтів. Це означає, що у такому разі змінюється не візуальна частина, а смислове наповнення бренду.

Що ви отримаєте під час замовлення послуги ребрендинг?

Ребрендинг дозволяє оновити позиціонування, розширити базу клієнтів, збільшити дохід компанії, актуалізувати бренд і посилити його позиції на ринку. При замовленні послуги у студії WeLoveBrands ви отримаєте: унікальний бренд, який відповідає новим цілям; оновлений емоційний образ, що викликає довіру; ефективну комунікацію із споживачами; відродження інтересу до бренду; конкурентні переваги. Також розробимо стратегію просування бренду, проведемо редизайн упаковки/етикетки, сайту, акаунтів у соціальних мережах. У результаті, ваш новий бренд краще сприйматиметься цільовою аудиторією і зможе вистояти при змінах ринку.

Від чого залежить вартість ребрендингу?

Ціна ребрендингу формується з урахуванням масштабів та рівня складності роботи, а також кількості елементів, яким необхідні зміни. Одна річ, якщо вам потрібно оновити кілька атрибутів, і зовсім інша – проводити комплексний ребрендинг, створюючи імідж із нуля. Впливають на ціну та причини ребрендингу, оскільки те чи інше завдання потребує різних підходів для її реалізації. Найдорожче доведеться заплатити і в тому випадку, якщо ви плануєте вивести бренд на міжнародний ринок і для цього необхідно не тільки провести репозиціонування, а й змінити назву, логотип та інші елементи фірмового стилю. Оскільки вартість ребрендингу залежить від різних факторів, остаточну суму замовлення ви зможете дізнатись після узгодження всіх нюансів та складання технічного завдання. Щоб отримати консультацію та уточнити деталі співробітництва, зв'яжіться з нами по телефону або залиште запит на сайті. Задати питання, що вас цікавить, можна також в онлайн-чаті.

З ким ви не працюєте?

Політичні партії
Релігійні організації
Бізнес поза законом

Повний брендинг

Фіксована ціна 70 000 грн
Фіксований термін 30 ДНІВ
Замовити послугу
Результат

Всього за один місяць, ви матимете повноцінну упаковку бізнесу для досягнення поставленої мети. Ви отримаєте повний пакет графічних матеріалів, які допоможуть вашому бізнесу бути пізнаваним.

Базовий брендинг

Фіксована ціна 35 000 грн
Фіксований термін 15 ДНІВ
Замовити послугу
Результат

Ви отримаєте стартовий набір елементів бренду, який створить основу старту проекту. У цей набір увійдуть стратегія, логотип, а також базовий фірмовий стиль.

Замовити послугу