→ З бомжа у мільйонери. Встигни заробити Bums — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй.

Онлайн-курси з веб-дизайну: формати, доступність та перспективи навчання

0

Оцінили: 0

Зміст:
Розмір шрифту:

Онлайн-курси з веб-дизайну: формати, доступність та перспективи навчання

З розвитком сфери діджитал навчитися чогось нового стало легше, ніж будь-коли. Зараз можна змінити професію, сидячи перед екраном комп'ютера. Адже в мережі Інтернет можна знайти багато цікавої, корисної інформації, практичних занять та уроків, розрахованих на різний рівень знань та підготовки.

Як ви вважаєте, коли з'явилося дистанційне навчання? 3-5 років тому? Насправді воно виникло ще в 18 столітті і здійснювалося за допомогою поштових відправлень. Вчитель надсилав інформацію студенту, а той вивчав матеріал і складав іспит у присутності спеціальної комісії. З того часу багато що змінилося – технічний прогрес не стоїть на місці. А суть сучасного онлайн-навчання полягає у взаємодії викладача та студента через інтернет.

webdesign-online-courses

Плюси та мінуси онлайн-навчання

Дистанційне навчання стає все популярнішим і успішно застосовується в різних сферах. При цьому він має як переваги, так і недоліки. Знаючи їх, ви зможете вибрати собі потрібний формат навчання.

Плюси онлайн-навчання:

  • Доступність

Не потрібно переїжджати в інше місто, знімати дороге житло та витрачатися на обіди поза домом. Дистанційне навчання дозволяє отримувати знання з будь-якої точки планети та допомагає заощадити.

  • Комунікація у будь-який час

Ви можете поставити викладачеві питання, що цікавить, у будь-який час у чаті, поштою або через месенджери.

  • Гнучкість

Можна планувати свій день, не підлаштовуючись під лекції та семінари, адже є можливість подивитися їх пізніше. Таке навчання підходить для працюючих людей, людей з інвалідністю, батьків, яким нема з ким залишити дитину, а також для студентів, які поєднують кілька видів навчання.

  • Індивідуальність

Процес онлайн-навчання будується виключно виходячи з ваших уподобань. Ви самі вибираєте, що і коли хочете вивчати.

  • Свобода

Тут мається на увазі, що вам не доведеться підлаштовуватися під викладача, його умови та правила. Ви зможете відійти від комп'ютера будь-якої миті, просто поставивши урок на паузу, а потім повернутися до матеріалів, коли це буде зручно.

Мінуси онлайн-освіти:

  • Самодисципліна

Якщо у школі чи університеті викладач може нагадати, що горять дедлайни, то під час навчання в інтернеті про них ви повинні пам'ятати самі.

  • Нестача живого спілкування з викладачем

Цей пункт може суттєво позначитися процесі навчання. Багато хто не може засвоїти інформацію без живого контакту з учителем.

  • Відсутність яскравого студентського життя

Для когось це мінус, а для когось і плюс. Ви не зможете потусувати з одногрупниками на перерві, поговорити до душі в їдальні та пізнати красу життя в гуртожитку.

Також особливістю дистанційного навчання є потреба певної техніки. Адже у вас завжди має бути доступ в інтернет та комп'ютер, який підходить для отримання освітніх матеріалів, спілкування з викладачем.

Онлайн-формат навчання стає все більш популярним у сучасному світі. Зараз більшість роботодавців у сфері веб-дизайну визнають спеціалістів, котрі навчалися таким чином. Це хороша можливість не тільки навчитися з нуля, а й отримати додаткові знання.

З чого розпочати навчання веб-дизайну?

Перед вибором формату варто визначитися, що ви хочете вивчати. Це допоможе виключити інформацію, яка не стане в нагоді в житті.

Іти на курси, про які ви нічого не знаєте і де обіцяють золоті гори після закінчення, як мінімум, нерозумно. Спочатку треба зібрати максимум інформації про уроки та перевірити відгуки студентів, щоб розуміти, що на вас чекає.

Щоб стати web-дизайнером, потрібно :

webdesign-online-courses 1. Спостерігати

Почніть занурюватися у дизайн. Він оточує нас скрізь: удома, на вулиці, у магазинах, в інтернеті. Але не просто дивіться на все поспіль, а аналізуйте форми, колір, текстуру, функціональність. Це допоможе глибше розуміти дизайн і надихне нові ідеї.

webdesign-online-courses 2. Знати програми

Підберіть курси, які навчатимуть працювати з основними програмами та редакторами, яких потребує кожен дизайнер. Почніть із Photoshop, потім переходьте до більш складних, наприклад, Illustrator та Figma.

webdesign-online-courses 3. Розібратися в теорії

Вивчіть самостійно матеріали або знайдіть спеціальні курси, які розкажуть про теорію кольору, друкарню, композицію тощо. Як викладач краще вибирати практика, а не теоретика.

webdesign-online-courses 4. Повторювати чужі успішні роботи

Візьміть роботу дизайнера, яка вам сподобалася, і постарайтеся відтворити її для відточування навичок. Але робити це слід після вивчення теорії, щоб ви розуміли, що робите. Пам'ятайте, що такі роботи можна використовувати лише для навчання, а не для комерційних цілей.

webdesign-online-courses 5. Виправляти чужі невдалі сайти

Проаналізуйте слабкі місця та недоліки будь-якого сайту, а потім спробуйте переробити його за правилами, які вже вивчили. Ці роботи можна буде використовувати у своєму портфоліо.

webdesign-online-courses 6. Формувати портфоліо

Це може бути як самостійні проекти, і роботи, виконані замовників.

webdesign-online-courses 7. Аналізувати інші сайти

Шукайте, де дизайнери припустилися помилок, а де використовували круті прийоми. Робіть це щодня як вправу.

webdesign-online-courses 8. Верстати

Цей пункт варто розглядати, коли ви вивчили все інше. В ідеалі, веб-дизайнер повинен мати базові знання у HTML, CSS та JavaScript.

webdesign-online-courses 9. Вчитися презентувати роботу

Іноді клієнти не розуміють, чому дизайнер використовував ту чи іншу ідею, тому ви повинні вміти представити свій проект, захистити свою роботу, пояснити, що використовували і чому таким чином буде краще.

Це пункти, які допоможуть почати розвиватись у веб-дизайні та правильно вибрати курси, які підійдуть саме вам. І головне – ніколи не зупиняйтесь на досягнутому.

Як вибрати курс з веб-дизайну

Щоб вибрати правильний спосіб навчання веб-дизайну, потрібно спочатку зрозуміти, яким воно буває.

Види курсів :

  • Прискорені

Це умовно означає, що «вже за тиждень ви отримаєте перших клієнтів і робитимете круті дизайни». Такі курси є у будь-яких напрямках.

  • Вузконаправлені

Це може бути навчальний заклад чи студія. Викладачі тут зазвичай експерти в певній галузі, тому ви зможете отримати максимум корисних знань по обраному напрямку.

  • Онлайн-курси

Вони можуть бути різними за тематикою, тривалістю, вартістю та рівнем підготовки.

Онлайн-курси дозволяють як розпочати навчання з нуля, так і підтягнути свій рівень, підвищити кваліфікацію. Вони дають нові знання та можливість практикуватися.

webdesign-online-courses

Критерії вибору онлайн-курсу з веб-дизайну

З переходом сервісів до онлайн-режиму з'явилося дуже багато можливостей для навчання через інтернет. Але при виборі курсу важливо не схибити, оскільки навчання часто коштує дуже недешево. І якщо ви знайдете невідповідний курс, можете витратити гроші нікуди.

На що звернути увагу при виборі курсів :

  • Реклама . Вибираючи онлайн-курс, подивіться як подається інформація – об'єктивно чи нав'язливо. Потрібно навчитися розрізняти агресивний маркетинг та м'яке просування.

  • Тривалість . Неможливо відучитися на курсах місяць і одразу заробляти мільйони. Хороші навчальні програми, що дозволяють отримати багато корисних відомостей та освоїти практичні навички, розраховані, як правило, на кілька місяців. Наприклад, інтенсивні тривають близько двох місяців, стандартний курс займає від 3 до 6 місяців, а докладніші програми розробляються терміном на 1-2 роки.

    Якщо ви абсолютно нічого не знаєте про веб-дизайн, можна почати з невеликих інтенсивностей, щоб отримати базові знання і зрозуміти, чи хочете ви занурюватися в цю професію. А далі для зміцнення знань вибирайте тривалі варіанти навчання.

  • Формат . Можна вибрати самостійне навчання чи з наставником. У першому випадку потрібно дивитися записані лекції, читати статті, але не отримувати зворотний зв'язок, а в другому наставник відповідає на всі питання в процесі навчання.

    Щоб вибрати відповідний формат, потрібно зрозуміти, наскільки ви готові самостійно вчитися та постійно мотивувати себе. Якщо вам важко самоорганізуватися, шукайте курси з наставником.

  • Графік . Курси бувають вільними (у будь-який час без обмежень) та з встановленим часом (вебінари або лекції у певний час).

  • Відгуки . Коментарі студентів допоможуть вам визначитись із курсом. Але пам'ятайте, що компанії часто використовують фейкові відгуки. Тому варто перевіряти ще раз інформацію і переходити на особисті профілі людей, які залишили коментар, для пошуку подробиць. Якщо на сторінці курсу взагалі немає відгуків, то вирішувати тільки вам, чи варто довіряти цій компанії.

Також слід звертати увагу на наявність результатів в описі курсу. Якщо після вивчення інформації ви не знаєте, що ця навчальна програма вам дасть, шукайте далі. Ви повинні чітко розуміти, що отримаєте наприкінці і чого навчитеся. А ще обов'язково перевіряйте, на яку аудиторію розрахований курс – на новачків, спеціалістів із середнім рівнем підготовки чи досвідчених дизайнерів.

Які бувають формати онлайн-навчання

Для цікавого ефективного навчання та спрощення процесу здобуття знань слід правильно підібрати формат курсу. Це означає, що програма повинна вас влаштовувати за графіком, результатами, особливостями навчання та спілкування з викладачем.

Формати навчання в інтернеті :

  • Курс

Це програма, що зазвичай складається з декількох модулів. У кожному з них є уроки та домашні завдання. Тривалість варіюється від 1 місяця до 1 року.

  • Майстер клас

Це заняття для навчання чогось конкретного. Наприклад, за один урок з веб-дизайну ви можете навчитися покроково працювати з проектом. Майстер-класи дають певні інструкції за стислий термін, але ці знання без практики не будуть ефективними.

  • Марафон

У сфері онлайн-освіти – виконання завдань з іншими учнями для досягнення результату за певний проміжок часу.

  • Практикум

Це заняття, коли теорію можна використовувати на практиці, тобто тренування знань, які вже отримані.

  • Інтенсив

Включає теорію та практику, але в стислій формі, щоб людина змогла оперативно отримати результат. Там немає води, а лише корисна інформація.

  • Лекція

Експерт ділиться своїми знаннями з людьми. Часто відбувається у форматі відеозаписів або вебінарів.

  • Вебінар

Спікер дає інформацію в реальному часі і при цьому учні можуть ставити запитання у чаті.

  • Майстермайнд

Крутий живий формат, який передбачає роботу групи, де запити учнів вирішуються через взаємні рекомендації. Тобто відповідати на запитання може не лише викладач, а й інші учасники.

  • Воркшоп

Усі працюють у команді, експерт вказує на мету процесу, говорить про нюанси, а учасники формують свої навички. Воркшоп об'ємніший за майстер-клас з кількості питань.

  • Хакатон

Формат, який прийшов до онлайн-освіти з інших сфер. Це форум розробників, у якому збираються фахівці різних сфер заради вирішення однієї проблеми, наприклад, створення програми.

  • Консалтинг

Це коли клієнт формує запит, а експерт консультує його на цю тему.

Форматів онлайн навчання дуже багато і важливо вибрати той, який буде ефективний конкретно для вас. При цьому найпопулярнішими є відеоуроки, вебінари, подкасти та форуми.

Вартість онлайн-курсів з веб-дизайну

Ціни онлайн-курсів залежать від різних факторів: обсягу матеріалів, тривалості навчання, досвіду експертів, які розробляли програму та ведуть уроки. Вартість якісних курсів веб-дизайну варіюється від $120 до $1200 і вище за весь процес навчання.

webdesign-online-courses

Онлайн-курси веб-дизайну для новачків

Навчальні програми для початківців дозволяють отримати базові знання з web-дизайну, навчитися працювати з проектом з нуля, розвивати естетичний смак, створювати зручні інтерфейси та формувати портфоліо.

Де навчитися веб-дизайну новачкам:

 

webdesign-online-courses «Діджитал-дизайн»

Це програма від школи дизайну «Середовище навчання». Курс розрахований на дизайнерів-початківців сайтів і мобільних додатків. У кожного буде персональний наставник, який зможе допомогти, якщо виникнуть запитання. Випускники отримають диплом про додаткову професійну освіту.

Тривалість: 2 роки.

Ціна: $448/півріччя.

Школа також надає можливість здобуття вищої освіти у цій сфері. Тривалість дистанційного навчання становить 4 роки. А якщо бажаєте прокачати свої навички у швидшому режимі, тобто короткі курси – від 2 до 20 місяців.

 

webdesign-online-courses Онлайн-школа «Contented»

Тут можна навчитися веб-дизайну з нуля.

Тривалість: 150 уроків, програма розрахована на 7 місяців.

Ви ознайомитеся з професією веб-дизайнера, вивчіть юзабіліті, психологію користувача, тонкощі роботи з кольорами та шрифтами. Також розберетеся в програмах, які потрібні кожному web-дизайнеру для роботи.

Наприкінці навчання необхідно захистити випускний проект, після чого ви отримаєте сертифікат про закінчення курсу.

Також у школі є окремий двотижневий курс роботи з програмою Figma.

 

webdesign-online-courses«Веб-дизайн з нуля до PRO» від Skillbox

Завдяки курсу ви навчитеся працювати в програмі Figma, освоїте перспективну професію і почнете кар'єру в індустрії дизайну. Після закінчення у вас буде сформовано базове портфоліо.

Тривалість: 7 місяців.

Ціна за повний курс: $856, можлива розстрочкапо $35 на місяць.

Ви навчитеся:

  • створювати сайти та програми у Figma;

  • розробляти адаптивні макети;

  • створювати інтерфейси;

  • робити анімацію;

  • писати тексти для інтерфейсів;

  • вести комунікацію із замовниками.

А головний плюс – це те, що вчитися можна, не відходячи від свого комп'ютера.

 

webdesign-online-courses Курс «Веб-дизайн» від IMBA

Програма складається з 53 уроків і підійде тим, хто має нульові знання у веб-дизайні і хто хоче прокачати свої навички. Переважно курс створено для новачків, оскільки на заняттях розуміються ази веб-дизайну. У всіх модулях є завдання, які допоможуть закріпити теорію практично.

Ціна: $490 за курс або $40 на місяць.

 

webdesign-online-courses Дизайнер сайтів на Tilda від Skillbox

На курсі ви навчитеся:

  • розробляти різні сайти;

  • налаштовувати CRM та відправлення форм;

  • аналізувати роботу сайту;

  • працювати у Zero Block;

  • використовувати кастомний код;

  • працювати із замовником.

Тривалість: 4 місяці.

Ціна: $194.

Онлайн-курси для веб-дизайнерів середнього рівня

Курси потрібні не лише новачкам, а й дизайнерам, які хочуть прокачати навички, поновити теоретичні знання.

Список курсів для тих, хто має базові знання:

 

webdesign-online-courses «Веб-дизайн та нові медіа» від Academy of Art University

У школі навчають за напрямами: UX та UI-дизайн, мобільний дизайн, є курси для майбутніх арт-директорів, моушн-дизайнерів та фронтенд-розробників.

Тривалість: від 6 місяців.

Вартість: від $2946 доларів.

Програма розрахована на веб-дизайнерів та Frontend-розробників. Вона поділена на частини, а учень сам вирішує скільки вчитися. Ціна однієї частини складає $982.

Після закінчення курсу студент отримає сертифікат, який котирується навіть у Facebook, Google та Apple.

 

webdesign-online-courses«Веб-дизайн: стратегія та інформаційна архітектура» від Coursera

Щоб пройти цей курс, знадобиться 24 години. Зарахування при цьому абсолютно безкоштовне. Заплатити потрібно лише за сертифікат після закінчення навчальної програми.

На курсі ви дізнаєтесь:

  • як визначити стратегію веб-дизайну;

  • як позначити простір для дизайну;

  • Як створювати карти сайту.

 

webdesign-online-courses«Front End Web Developer» від Udacity

Якщо виділяти на навчання від 5 до 10 години на тиждень, то ви зможете пройти його повністю за 4 місяці.

Ціна: $1356.

Ви отримаєте безцінні знання про:

  • CSS та верстці сайту;

  • JavaScript та DOM;

  • Веб-API та асинхронних додатках;

  • інструменти складання, Webpack і Service Worker.

 

webdesign-online-courses «Проекти адаптивного веб-дизайну» від freeCodeCamp

Практичний безкоштовний курс, який можна пройти за 10-20 годин. Ви навчитеся створювати працюючі веб-сторінки та формувати портфоліо для демонстрації своїх робіт.

 

webdesign-online-courses«Мистецтво A/B-тестування для веб-дизайну» від Pluralsight

Корисний курс із низки «інтенсивів», що дозволяє пройти його всього за кілька годин. Ви дізнаєтесь, як планувати та виконувати A/B-тести, які підкажуть, які варіанти веб-дизайну віддають перевагу користувачам.

Ціна: від $29 (за доступ до бібліотеки курсу Pluralsight).

webdesign-online-courses

Платні онлайн-курси веб-дизайну російською мовою

Багато корисних та інформативних навчальних програм створено англійською мовою, але є також цікаві уроки і для російськомовної аудиторії. Серед них:

  • Основи веб-дизайну від GeekBrains

Курс охоплює такі теми:

  • історія та розвиток графічного дизайну;

  • колористика та композиція;

  • правила веб-композиції;

  • вміння будувати композиції в Інтернеті та адаптивних версіях;

  • друкарня;

  • модульні сітки.

Тривалість: 2 місяці (16 уроків).

Ціна: $140.

  • «Веб-дизайн» від Skvot

Під час курсу ви пройдете усі етапи створення веб-проектів. Він складається з 14 занять, під час яких ви працюватимете у двох напрямках – над сайтом для маркетплейсу та односторінковим сайтом з візуальним сторітлінгом та анімацією.

Курс підходить людям із базовими знаннями дизайну.

Ціна: $374 за курс або від $68 на виплат.

  • «Онлайн-курс веб-дизайну з нуля» від IT-академії HEDU

Програма складається з 12 уроків:

  1. Ознайомлення з професією веб-дизайнера.
  2. Юзабіліті та психологія.
  3. Налаштування хостингу та встановлення Wordpress.
  4. Шрифти, кольори та Artisteer.
  5. Векторна графіка Adobe Illustrator за 2 години.
  6. Знайомство з Photoshop.
  7. Photoshop: занурення.
  8. Робота із контентом.
  9. Занурення у контент.
  10. Покупка домену, переїзд на інший хостинг.
  11. Themler.
  12. СЕО.
  • «Веб-дизайн 3.0» від Skillbox

Дозволяє навчитися:

  • дотримуватися базових принципів web-дизайну;

  • працювати у професійних програмах;

  • створювати дизайн для різних майданчиків;

  • адаптувати макети під будь-які пристрої;

  • проектувати інтерфейси;

  • спілкуватися із замовниками та командою.

Тривалість – 9 місяців.

Ціна: $838, на виплат від $34 на місяць.

  • Основи верстки для веб-дизайнера від GeekBrains

Теми на курсі:

  1. Розбір макету для верстки.
  2. Мови HTML та CSS.
  3. Формування блокової моделі.
  4. Створення адаптивного веб-сайту.
  5. Стандарти web та допоміжні інструменти.

Тривалість – 1,5 місяці (10 уроків).

Ціна: $140.

Платні онлайн-курси веб-дизайну англійською мовою

Ті, хто володіє англійською мовою, мають більше можливостей для вдосконалення навичок, отримання актуальної корисної інформації у сфері web-дизайну, оскільки багато ефективних курсів представлені саме англійською.

Англомовні курси:

 

webdesign-online-courses The Webflow Masterclass від Академії Flux

Майстер-клас від Рана Сегалла – веб-дизайнера із більш ніж 17-річним досвідом.

Теми, які будуть на курсі:

  • введення та основи в Webflow;

  • реалізація проекту;

  • динамічні веб-сайти;

  • анімації та взаємодії;

  • розширені варіанти використання;

  • процес веб-розробки;

  • управління проектом.

Тривалість: 12 годин.

Ціна: $695 або $278 на місяць.

 

webdesign-online-courses Web Design for Beginners: Real World Coding in HTML & CSS – Udemy

Ви навчитеся проектувати макет веб-сайту за допомогою ефектів та анімації з CSS3 та створювати адаптивний дизайн, зручний для мобільних пристроїв.

Що ви дізнаєтесь:

  • основи HTML;

  • додавання мультимедіа на веб-сторінку;

  • семантика та організація;

  • форми та таблиці;

  • все про CSS;

  • що таке Flexbox у CSS;

  • спеціальні ефекти CSS3;

  • використання JavaScript без написання JavaScript;

  • що таке бутстрап;

  • мова програмування Sass;

  • розміщення веб-сайту в Інтернеті;

  • кросбраузерна сумісність.

Тривалість: 10-11 годин.

Ціна: $130. Але купуючи на Udemy, часто можна потрапити на знижки.

 

webdesign-online-courses Design 101: Product & Web Design Course for Beginners – Design-lab

Design 101 - це 4-тижневий онлайн-курс, який ідеально підійде новачкам. Він проведе вас через процес створення продукту.

Під час навчання ви працюватимете над 16 практичними проектами, які допоможуть відточити навички. Для початку навчання не потрібні скіли проектування.

Ви отримаєте знання про кольоротерапію, зображення та типографіку, які допомагають зробити веб-сайт більш привабливим і ефективним.

Тривалість: 40 годин.

Ціна: $399.

 

webdesign-online-courses Treehouse Web Design Track

Treehouse Web Design - це не окремий курс, а серія курсів, яка відкриє вам двері у світ веб-дизайну. Навчання починається з базового введення в HTML і CSS, а потім розширюється, щоб охопити складніші теми, такі як Flexbox, мобільні, адаптивні макети та багато іншого.

Тривалість: 41 год.

Ціна: $25 на місяць.

 

webdesign-online-courses User Experience: The Beginner's Guide – Interaction Design Foundation

На курсі ви дізнаєтесь:

  • психологію користувача;

  • як враження від картинки впливає на досвід користувача;

  • чому зручність важливіша за естетику;

  • приклади користувальницького досвіду;

  • як співпереживати користувачам.

Після закінчення курсу ви отримаєте відповідний сертифікат.

Тривалість: 18 годин протягом 12 тижнів, але графік регулюєте самі.

Ціна: для членів Interaction Design Foundation – безкоштовно, але треба заплатити за вступ ($120 на рік). А якщо хочете отримати особистого тренера, то це коштує $2400 на рік.

webdesign-online-courses

Онлайн-курси веб-дизайну з працевлаштуванням

Існують курси web-дизайну, які не лише навчають та дають сертифікат, а й допомагають влаштуватися на першу роботу за фахом. Це корисно з огляду на те, яка зараз конкуренція у всіх сферах.

Курси з працевлаштуванням:

  • GeekUniversity

У ході річного навчання студентів готують безпосередньо до роботи у команді. Тут вони отримують знання про різні напрями дизайну: веб, продуктовий, UX/UI.

Кожен студент має куратора, який відповідає на запитання, щоб матеріал краще засвоювався. Після закінчення курсу випускники одержують портфоліо, з яким можна претендувати на позиції Junior або Intern Designer.

Також на освітньому порталі регулярно з'являються безкоштовні інтенсиви, завдяки яким можна освоїти Photoshop та отримати багато інших важливих знань.

  • Skillbox

Skillbox.ru – це університет затребуваних професій. Там завжди пропонують онлайн-курси з гарантованим працевлаштуванням або стажуванням.

Якщо ви хочете працювати веб-дизайнером, то в цьому допоможе профільне 2-річне навчання. Вже у перші кілька місяців навчання студенти отримують реальні замовлення. Викладачі – практикуючі дизайнери, які завжди готові допомогти та відкрити секрети, які допомагають у роботі.

  • «Веб-дизайн: з нуля до працевлаштування з гарантією» від школи веб-дизайну Максима Солдаткіна

Це 4-місячний курс, під час якого ви навчитеся створювати дизайн сайтів та інтерфейсів (UX/UI), знайдете роботу віддалено або в офісі.

Навчання проходить у такому форматі: щотижня відкриваються уроки, за якими потрібно виконувати домашнє завдання. Потім викладачі його перевіряють та дають зворотний зв'язок. Протягом навчання є можливість спілкуватися з однодумцями у груповому чаті.

Ціна: $30 на місяць або $363 за весь курс.

  • «Web-дизайн з нуля до крутого портфоліо» від Academy Wezom

Практичний курс, що дозволяє отримати навички проектування та оформлення сайтів та знання для впевненої роботи з Photoshop.

Після закінчення у кожного буде круте резюме та сертифікат про проходження курсу, який стане перевагою для отримання нової роботи.

  • Професія Веб-дизайнер від Moscow Digital Academy

Курс підійде новачкам із нульовим рівнем знань у веб-дизайні або людям, які хочуть освоїти нову професію. Ви дізнаєтеся багато нового і зможете одразу застосувати знання на практиці, створюючи професійне портфоліо. Також, академія надає можливість працевлаштування та стажувань.

Тривалість: 6 місяців.

Ціна: $37 на місяць або $449 за весь курс.

Безкоштовні онлайн-курси веб-дизайну

Якщо ви не готові викласти великі суми за навчання, але хочете стати веб-дизайнером, можете почати з безкоштовних курсів. Такі уроки дозволяють отримати базові знання, розібратися в основних програмах, необхідних для роботи, і зрозуміти в цілому, на правильному шляху або варто зайнятися іншим напрямом.

Доступні курси:

  • Веб-дизайнер: Вибуховий Старт від WAYUP

Тривалість: 8 годин (2 години теорії та 6 практики).

Формат: відеоуроки з домашнім завданням та зворотним зв'язком.

Якщо середній бал за виконання завдань вище 4,5, ви отримаєте сертифікат про успішне закінчення курсу.

Кожен студент навчиться працювати у Figma та Photoshop, створювати архітектуру додатків, адаптивні сайти, скетчі та прототипи.

  • «Веб-дизайн: створюємо прототип макета сайту» від GeekBrains

Короткий курс для початківців, який складається з двох відеоуроків. На ньому ви навчитеся створювати макети сайтів у Adobe Photoshop.

  • «Основи Figma» від «Нетології»

На курсі розбираються нюанси роботи у Figma (форми, сітки, текст, маски, компоненти, стилі, інструменти прототипування, ефекти, інтеграція растрових зображень, колір та градієнт). Сертифікат, на жаль, не надається.

Тривалість: 18 уроків.

  • «Основи HTML, CSS та веб-дизайну» від Hexlet

За 11 уроків студенти дізнаються, як створювати базову розмітку HTML-документа, підключати стилі для сторінки, використовувати можливості веб-інспектора Chrome DevTools, публікувати сайт в Інтернеті на хостингу GitHub Pages та використовувати базові концепції веб-дизайну.

  • Веб-дизайн. Швидкий старт від WebForMySelf

Базовий курс, на якому детально розкажуть, як встановити програму Figma та орієнтуватися у ній.

Тривалість: 8 уроків.

webdesign-online-courses

Топ-5 кращих платформ з онлайн-курсами з веб-дизайну

webdesign-online-courses

 

Skillbox . Компанія була заснована у 2013 році і з того часу навчання тут пройшли понад 20 тисяч студентів. Платформа пропонує 10 курсів з веб-дизайну з нуля у форматі онлайн для дітей та дорослих.

Є навчальні програми на різні теми: Java-розробки, Frontend, Python, PHP або мобільна розробка.

webdesign-online-courses

 

Geekbrains . В онлайн-університеті Geekbrains можна освоїти понад 30 сучасних професій: веб-дизайнер, веб-розробник, Java, розробка ігор, iOS, Android-розробник та ін.

Викладачі – практикуючі професіонали, які стежать за прогресом студентів та допомагають у пошуку роботи.

webdesign-online-courses

 

Нетологія . Онлайн-школа надає програми з різних напрямків: веб-дизайн, Android-розробка, Frontend, Golang, Python та Django. Постійно проходять безкоштовні вебінари та практикуми, які ведуть топові експерти.

«Нетологія» навчає веб-дизайну своїх співробітників: тренінги, воркшопи, відеокурси, розробка навчальних платформ.

webdesign-online-courses

 

Середовище навчання . Середовище навчання – це онлайн-школа, яка проводить 2-річний курс веб-дизайну для трьох рівнів підготовки: basic (для тих, хто ще не знайомий із digital-дизайном), level-up (для розширення компетенції) та pro (для підвищення кваліфікації).

Якщо студент не встигає на лекцію онлайн, її завжди можна подивитися в записі.

Після навчання кожен учасник матиме портфоліо, яке збільшує шанси на працевлаштування в перспективній компанії.

Ціна курсу digital-дизайну – від $105 на місяць.

webdesign-online-courses

 

Loftschool . На порталі Loftschool базові навички веб-дизайнера навчають за 6 тижнів. Студенти вивчають функціонал таких важливих інструментів як Adobe Photoshop, Sketch, Figma, а також освоюють проектування, основи композиції, пропорції та практичне застосування шрифтів.

Під час навчання студенти працюють над проектом, який стане гарним доповненням до їхнього портфоліо. Темп навчання кожен обирає самостійно, оскільки матеріали доступні тиждень наперед.

Ціна: $118.

Висновок

Онлайн-навчання дозволяє навчитися новому або заповнити прогалини у вже наявних знаннях. Такі курси допомагають заощадити не лише час, а й гроші.

Веб-дизайн може освоїти кожен бажаючий, головне при цьому – вчитися, практикуватись, відточувати навички. Тоді можна стати профі, затребуваним фахівцем, якому будуть готові платити високу зарплатню. Ви можете вибрати зручний для себе формат навчання, курси як російською, так і англійською мовами, а також прослухати безкоштовні уроки.

А якщо вас цікавить розробка адаптивного ефектного дизайну сайту або мобільного додатка, зателефонуйте нам або зв'яжіться через месенджери та отримайте консультацію. 

Оцініть матеріал:

Натисніть на сердечко, щоб проголосувати!

Кількість голосів: 0

Середня оцінка 0 / 5